• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@muffinka8 ja dávam vždy lekvár :wink:
19. aug 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 tiež používam MMF alebo smartflex ten je super :wink:
19. aug 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 tak dám asi aj ja. Chcem k tomu dať jahody, tak dám jahodový nie?
19. aug 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 no kľudne jahodový :slight_smile:
19. aug 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 zalezi od chuti.ja lekvar z duse nenavidim:slight_smile:))a teda ani nedavam.vynimka do puncovej
19. aug 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 tak super :wink:
19. aug 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :grinning: bude to torta pre našich a oni majú radi také :slight_smile:
19. aug 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 no tak to potom ano:slight_smile:) ak mate radi, tak kludne jahodovy, ked ides davat jahodky:slight_smile:
19. aug 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že sama sebe k včerajším neninkám, vlastne pre gratulantov - pokus o ružu :grinning:
19. aug 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@daducha no já u těch tvých dortů nechápu, ty postavičky jsou dokonalé, tyhle jako z hračkárny, fakr naprosto precizní a úžasné :slight_smile:
19. aug 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, idem si k vám znova pre radu, neterka sa na tortičky chytila, na sobotu už chceme aj nejakú upiecť... :sunglasses: Len sa chcem opýtať, čo patrí do základnej výbavy pri výrobe a hlavne výzdobe tortičiek????? Poťahovku som už z MMF robila, tak to zvládame, ale myslela som na také tie vykrajovačky, ozdobky, farby, škrabky alebo čo ja viem čo... Je toho strašne veľa, čo som pozerala a nechcem jej kupovať drahé zbytočnosti.... Poradíte, čo je fakt také, čo by najviac využila??? Veľká vďaka... :wink:
19. aug 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pondelnicka určitě žehličku, kostice a vykrajovačku na růži, stačí kolečka a na listy nějaké vypichovače. Pak už postupně drátky, jedlé lepidlo, žilkovače a tak.
19. aug 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah to je pekné, nidy som nepochopila ako sa to vlastne robí :confused:
19. aug 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem... :sunglasses:
19. aug 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 dakujem,normálne lepíš lupene ako malu ružu,lenže vo velkom :slight_smile:
19. aug 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pondelnicka
@jakelina by som si dovolila navrhnut aj dreveny otocny stojan:slight_smile:) v IKEA stoji cca 5 eur.....a .nejake pravitecko, alebo nieco, podla coho budete merat a rezat
19. aug 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt určitě je toho víc, já jsem napsala jenom to co mě napadlo a co jsem asi jako první měla já. :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja som si precitala, co si napisala, lebo aj to ma napadlo a toto hned potom:slight_smile:.....ja dost casto pouzivam krajcirsky meter:slight_smile:
19. aug 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt vidíš a já jsem ho ještě nikdy nepoužila :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja ho mam stale kolo krku pri zdobeni a potahovani:slight_smile:
19. aug 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @jakelina super, toto ma nenapadlo využiť, ale kupovať nemusím, máme doma.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby moje sladkeee :dizzy_face: dnes mi volala nevesta z Londýna :grinning: tak uz aspon viem ako sa dostanem s tortou do zámku :grinning: :grinning: o jednu starost menej, len že ženich chce aby bola torta vystavena tak uvidime ako prezije a hlavne ako bude vypadat bez chladnicky po hodinovej ceste, snad nebude prveho 37 stupnov :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. aug 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@larah a tvar torty je klasika kruhová??? či taká do výšky?
19. aug 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha Neskutocna naadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sánka mi padla až na klávesnicu , uzas tie figurky ako originál !!!! cela je uzasna ta torticka!
19. aug 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pondelnicka ja vyuzivam vela veci typu co dom dal:slight_smile:) kym som nemala zehlicku, tak vicka od zavaranin, ten krajcirsky mam stale pr iruke:slight_smile:) synovi som slohla skolske pravitko, miesto patchworku na diamantovy vzor som si kupila podlozku do umyvadla za 1,80 eur, ale to som pisala vcera:slight_smile:...na susenie kvetov papierove obaly od vajicok a tak rozne:slight_smile:
19. aug 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 tie veterniky su ocarujuce, vabive, mamive, nadherne, uzasne, rozkosne, okulahodiace, nebeske... vyvolavaju u mna Pavlovov reflex:slight_smile:)
19. aug 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt však to je super, práve takéto rady vítam, netreba míňať kopec euráčov, keď sa to dá nahradiť lacnejšou variantou.... :wink: Zvlášť, ak sme začiatočníčky, aj keď nadšené.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 je to zrezaný kužel, 4 krát korpus a 3 krát plnka a trošku kopček z punčoviny
19. aug 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah ďakujem, možno urobím mojej mame :wink:
19. aug 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 neviem ci ta potesim moja..ale ja maaaam asi doma tvojho muza :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ..alebo ty mojho :sweat_smile:

len ja to mam este o to horsie, ze moj ani nezaraba...resp. robi robi, cele dni a noci nie je doma..len akosi na prijme to nevidno a dobre ze do dlhu nejdeme :rolling_eyes: a ked mu vycitam, ze nezarobi, nech sa konecne zamestna..tak mi zahlasil, ze nech sa nevalam doma a nech idem robit ja :angry: :rolling_eyes: ...kto ma pozna, tak vie, ze mam vrtulu v zadku, vsetko stale tip top, deti, domacnost, zavaram, peciem, varim...a milostivy ze sa nemam valat...takze ja mam siiilno nakrocene k tomu nechat mu deti aj na tyzden...nech si vyskusa :angry: :rolling_eyes:

a neviem sa dockat stretka....a najradsej by som zo stretka isla este dakam na nejaky relax pobyt :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok