• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@alionuska a ty malujes pak gelovkou stetcem primo na MMF? a kombinovala jsi nekdy potah MMf a ozdoby treba marcipan nebo mlecnou hmotu? nedela to pak neplechu?
28. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska Ali si zlatá ti dakujem za pomoc. :grinning: :grinning: Fakt ma to naštartovalo teraz..Ty si podklad dávala ružovú?Lebo tá tvoja červená je krásna.tAKú KRVAVO červenú by som chcela :slight_smile:
28. jún 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte date mi niektora recept na marcipan?este som to nikdy nerobiloa a chcela by som skusit....dakujem
aj nejake typy na jednoduche torty
28. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0409 ahoj - tak - recept na MMF máš na prvej strane - prečítaj si aj pár stránok, sú tam nejaké vychytávky ako sa vyhnúť chybám
no a recept aj s obrázkami sú veľmi dobré na tejto stránke - sú tu aj hmoty, aj korpusy, aj krémy :wink:

http://forum.dortomanie.cz/
28. jún 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0409 zkus kounout na recepty na MMB, spise tam je ale na mlecnou hmotu a falesny marcipan, nebo na MMF nez na ten pravy :wink:
28. jún 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0409 na prvej stranke tejto diskusie alionuska dala recpt na mmf to je hmota z tých cukríkov hariboo tak skús niečo preštudovať. :wink: Tam sú aj stránky na torty a korpusy :slight_smile:
28. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a ty jsi delal z Rubino cukriku? kdyz se umyji tak jakou barvu ma pak hmota?? ruzovou? diky :wink:
28. jún 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to z tychcukrikov marsmalow budem mat taku tu hmotu na vrch na tortu?ze ju len rozvalkam a dam na vrch????pytam sa jak blba ale neviem....ved to bude riedke ked sa to rozpusti nie?
28. jún 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x neviem či sa volajú rubino ale sú také červené gule velké.A tie umyjem a ostanú biele.Lebo na vrchu je len cukor červený :wink:
28. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka diky tak to je musim sehnat na bilou MMF, proc je maji jen v Lidlu :rolling_eyes:
28. jún 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x no to sú tie čo si hodila link.A po umytí ostanú biele. :wink:
28. jún 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, prosím o radu - děláme s manželem taky marcipánový dorty, ale teď chce udělat kamarádka dort z piškotového těsta, nemáte nějaký super nadýchaný recept? piškot dělám dobrej, ale občas je takovej tužší.
28. jún 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janino, já dělám mramorovaný... je výborný...

http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=17&t=223
28. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mramorový je výýýýýborný :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám tiež taký recept a dá sa použiť aj bez kakaa :wink:
28. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuate kocky, tak tu su moje nove vytvoriky. :slight_smile: s lodkou bola taka mini slza na den otcov, pre nasho ocinka. :grinning:
28. jún 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka dekuji za radu :wink:

@sloniiicek krasne, hlavne ten s kolem, MM je vasnivy cyklista :wink: tak mu budu delat k narozkam s logem jeho kola :wink:
28. jún 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...chcem sa este spytat ....mozem spravit tu tortu aj dnes a dat ju do chladnicky?do zajtra poobedia....a ci ju mam prikryt...
28. jún 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0409 urcite, ja jeden den pecu v poledne korpus, vecer naplnim a druhy den potahuju :wink: a co vim holky to delaji podobne, mel by byt poradne vychlazeny - ztuhly pred potahovanim... a i potazeny ti do druhe dne urco vydrzi :wink:
28. jún 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, viete mi poradit? mam robit otvorenu knihu-na prmocie,potah bude K2 ale plnka ma byt s ovocim a slahackou. ako to mam najlepsie spravit? maslove mantinely? ci puncovinou uzavriem boky? Vdaka :wink:
28. jún 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex Ahoj, mě by to přišlo lepší s tou punčovinou.

@zuzana0409 vydrží, i déle než den,klidně ho tam můžeš mít i dva dny.

Krásný dorty jste zase přidali,nemám slov.
28. jún 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako by ste ozdobili ferrari pre ženu na 50-ku :confused: fakt ma nič nenapadá.To muž chce pre ženu lebo chce nové auto a nemajú peniaze na nové tak jej dal upiecť.A chce aby bolo aj vyzdobené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka Postavila bych nějakého pěkného frajera k němu :grinning: Ne te´d vážně, nevím možná jakoby ovázané mašlí? :confused:
28. jún 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka jo masli, jinak bych to neprehanela se zdobenim :wink: Ferarri je klenot sam o sobe :grinning:
28. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dneska chtela zkusit nove formicky a Sima jeste nespi :rolling_eyes:
28. jún 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi máte pravdu s tou mašlou.To nieje svadobné auto a jak vyzdobiť.Keby jej kupil ozajstné auto tak ako by ho vyzdobil asi tou mašlou :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x dík moja tie druhé mašle poznám som aj robila.Ale tá prvá ma zaujala :grinning: :grinning: Tá bola bohovská.Len to ja budem musieť dáke malé tie uška narobiť.Nech niejú väčšie ako auto. :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam foto mojho dnesneho bleskoveho vytvoru, nenadarmo sa vola Blesk :grinning:
zajtra mame doma oslavenca, tak nech sa tesi. Aj ked ho uz videl a poskakoval okolo cely nateseny :slight_smile:
inak to mala byt minitorticka, chcela som len vyskusat potiahnut nieco zlozitejsie a nakoniec to ma takmer 4 kg :sweat_smile:
korpusy su cokoladove a plnka dole karamelova a hore cokoladova.
28. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok