• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@sisix krásna
@eliska22 nádherná
@janula.h krásna kabelka
14. sep 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h LV kabelka mě čeká v říjnu tak budu chodit pro rady :wink:
14. sep 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nie nakoniec muž kúpil práškovú klaiska za 50 centov ale tá moc dobre nefarbí :frowning2:
@mishulle oki :slight_smile:
14. sep 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdyz malujete na pakahovku, jakou barvou??? Gelovka ci praskova ???
14. sep 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina vsak ju supni este do jednej vacsej krajsej a normalne na just silno zatvor, ja bych mozno aj sekundovych viečko prichytila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby dlhsie vydržal :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ked tak citam kolke ste uz chore alebo vasi malý bambuliaci :frowning2: neviem či sa na stretku nebudem delit o stoličku len jakelinkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h parádna @simasa na stretko? kedy bude a kde? @zdenallicka parádna jašterka @zdenallicka nádherná @dada2007 krásna @lokalistin ďakujem. ten prvý postup mám, podľa neho som aj robila, a ten druhý, ten je super, takký som hľadala
@lamps %ďakujem, presne ten.- diky
@ajka82 krásne.
@iwulka23 krásnučká
@jenie123 krásnunká
@anda1980 krásna
14. sep 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim vas sikovnice, uz som tu ako zacinajuca dostala radu, ze na zaciatok potrebujem vykrajovatka a gelove farby ... byvam mimo SK, viete mi poradit nejaky dobry e-shop kde by som si mohla zakladne potrebne veci nakupit ?? Dakujem pekne.
14. sep 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este som zabudla .. u nas nedostat susene mlieko ... da sa domaci marcipan na potahovanie a modelovanie urobit aj inak alebo to budem robit zo sunaru :grinning:
14. sep 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 Ta je neskutečná!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ukládáám!! :slight_smile:
14. sep 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 rozkošná tortuša :slight_smile:
14. sep 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bublina83 a to chces slovensky e-shop ci rakusky? co sa tyka potahu tak neviem ci sa daju u vas zohnat marschmallow cukriky aj z nich sa robi hmota
14. sep 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 slovensky ...
14. sep 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Ano to tu predavaju, uz som pozerala ... a da sa s tym dobre pracovat, myslim aj figurky a tak ?
14. sep 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no u nas ani maršmelky uz nieje zohnat :angry: tak ked pojdem na stretko zastavujem sa v okolitych mestach :grinning:
14. sep 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ja maľujem buď na sucho práškovou alebo práškovou rozpustenou v alkohole :sweat_smile:
14. sep 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela pristelinka moja...ja ti mam naaaapad...mne by si do swapiku mohla spravit tu nadhernuuuuuu babiku ...ryšavuuuu poprosim...ja uz si zariadim, aby som si to vylosovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka trdlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no babulu isto nebudem robit :grinning: :grinning: :grinning: to moja praca , ktorej mam plnééé .... zúbky , ich ich mam strasne vela za sebou a uz to nieje taka zabava ako volakedy :sweat_smile:
14. sep 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ale sak sranda neeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela to jak keby odomna chceli, ze donesieme deti a ty ich nauc geometricke tvary a kolo kolo mlynske :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps takze gelovku nebrat na malovani? A rozpoustis v alkoholu? Dikec
14. sep 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka vsak inak ako srandu som to ani nepochopila!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja dnesna
14. sep 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@sisix môžeš maľovať aj gelovkou, niektoré babule maľujú aj gelovkami. Ale mne sa lepšie maľuje práškovými rozpustenými v alkohole :sweat_smile:

Babuľky nemáte nejakú fintu ako urýchliť uschnutie kvetinových lupienkov na drôtiku? Lepšie povedané lupienky sú pekne suché, ale miesto, kde je drôtiť ešte nie je suché a lupienok sa mi točí na drôte :angry: a z nezistených príčin sú niektoré lupienky uschnuté a niektoré nie. Hlavne, že zajtra ráno si prídu pre tortu :grinning:
14. sep 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a to ani tie klasicke umyvatelne? veru dlho som nekupovala este stale mam amerikancov co som kupovala hadam na zaciatku roku :sweat_smile: ale uz dochadzaju snad budu dalsie americke dni lebo cukriky umyvat nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ne , niekto pisal ze kaufland sa nejak nezhodol s tymi bielymi ci co a zas druhy pisal ze rubino prestali vyrabat abo co, no u nas niesu az mesiac ani jedny :frowning2: :frowning2:
14. sep 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka - nemohla by si mi kúpiť v T-Fornaxe drotiky ? Ked prídeš na stretko ?
14. sep 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 videla som biele v Coop Jednota
14. sep 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
taaak svadobná odovzdaná, som si konečne vydýchla :slight_smile: ešte by som aj fotky mohla stiahnuť ... :grinning:
... na nedeľu ešte jednu ale to len úplne jednoduchú tak paráda :sweat_smile:

@pristela u nás biele v kauflande mali ale dosť drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@dm1 tie americké dni mávajú 2krát do roka ... a teraz v lete už boli .... aj mne dochádzajú, lebo mali len zopár kusov :unamused:
14. sep 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok