• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 ano ano, tak som si dala, neboj :wink:
19. sep 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ano zle sa fotia biele torty ale zase v skutočnosti nazivo su krasne :slight_smile:
19. sep 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak som si vytlacila aj fotku chalupy, tak v najhorsom budem chodit B. Slatinami hore dole, kym to nenajdeme :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela právě jsem taky řešila barvu dortu toho svého posledního svatebního, protože kamarádka chtěla krémovou, ale k té se zase nehodily jen čistě bílé květy a dělat jí úplně celou krémovou by asi taky moc nevyniklo, tak nakonec jsme se naštěstí domluvili na jemných reálných barvách květů. Mně se třeba bílé líbí se stříbrnými pásku a krémové se zlatými, ale tady zatím zlaté nemají http://www.dortisimo.cz/eshop/category.php?id_category=92
19. sep 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne jednoduche torty
19. sep 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tvoja posledna biela bola nadherna tak si nemas preco lamat hlavu :wink:
19. sep 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci @florentina mám u vás babenky nejaké veci, čo ste mi kupovali, vecernicci malú abecedu a florentina ráfiky 2 okrúhle posúvateľné a 2 štvorcové, poprosím vás, napísali by ste mi cenu, koľko vám mám dať peňazí na stretku a aj to, či to vyplatím v € alebo českých korunách, aby som si vedela poprípade zmeniť, ďakujeeem
19. sep 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 to si mala stastie , mne nikdy nechcu ani len jemne tienovanie do zelena na kvetoch, toboz nejaky strieborny štras :frowning2: a vsak uvidim ako to dopadne, jedina moja podmienka :grinning: bola ze to nebude kopia tej prvej, tak ze oki im je to jedno nechavaju na mne , tak aspon daco.
ach mala by som ist piect a nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Uá bych udělala čtvercovou, krajku kolem dokola jako stuhu a jednu kalu se stonkem nahoru, nějaký nápis třeba,, jednoduché, čisté... :slight_smile:
19. sep 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 mne sa hrozne paci ta skatula s tymi orchideami
19. sep 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 kulatý čokodort, krajku kolem dokola jemně zelenou a nahoru bílou kalu se zeleným stonkem....teda spíš tři....to by se mi líbilo
19. sep 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela inspiracia z internetu........ takato by vynikla aj v sneho - bielom pekne.... :wink: :slight_smile:
19. sep 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
čafte kočky.....prosím zasa o nejaké inšpirácie,mám robiť na rýchlo tortu pre 2 ročné dievčatko....a nepovedali akú....nemáte nejaké fotočky že ako by ohla pre malú babulku vyzerať?? :grinning:
19. sep 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 iphone vyzera super
19. sep 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ta od vlady bola nadherna
19. sep 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 inspiracie z internetu :slight_smile: :wink:
19. sep 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lokalistin dakujem :wink: :dizzy_face:

dievcata aj vam vsetkym vdaka za laijky......to taaaaaaak potesi..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
19. sep 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 mne sa strasne paci ta tweety
19. sep 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zdenallicka
@florentina kočky dakujem len neviem ci mi stihne uschnut tolko krajok lebo tam dokola budem potrebovat tak 2-3 krajky a bude to nadpajane ona nie je taka dlha... iba tusim nieco cez 35cm....
19. sep 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnešná, skúsila som klieštiky, no hrozné niečo :sunglasses:
19. sep 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@pristela taky mi vždy trvá než se dokopu k pečení a pak na konci fofruju. Chjo. Ta minulá taku původně měla být krémovo hnědá dosti hrubě zdobená, pak krémovo zlatá a nakonec tak s barevnou kytkou. Postupně jsem kamarádku zpracovávala. Měli jsem teda na to 2 měsíce jí tu představu změnit
19. sep 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, citlaa som tu niekde, ze je akcia na praskovy cukor, ci sa mi uz iba zda??? ak je, viete aj kde? dakujem :wink:
19. sep 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin bola krásna ,ale tak nechcem od nej nejako kopírovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaj, baby konecne som dnes nieco vykuzlila do swapu :sweat_smile: snad sa bude pacit.
dorobila som postavicky na tortu, ale dnes mi enjak nesli, a uz s ami ich nechche prerabat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no zeny moje, co vam ja poviem.........sa mi nejakym zazrakom podarilo zarobit MMF bez bordelu v kuchyni a mojich ruk polepenych az po lakte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len este som teda zvedava, ci sa s tym bude dat aj fajne pracovat alebo poleti:slight_smile:
19. sep 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin krásne sú....aj tá twity...aj tie mackové su úžasné
19. sep 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 krásne sú,díky moc...
19. sep 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina juj ďakujem za ppchvalu, potešila si ma :slight_smile:
19. sep 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja vobec nemam pri MMF polepene ruky nikdy lebo ja to na zaciatku obracam takou sterkou co je na plnku a az potom ked je to skoro hotove rukami a vtedy uz nelepi. Uz som aj eliminovala ten cukor pod linkou uz je iba na nej :grinning:
19. sep 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 ja som nemala cukor uz ani na stole, ani pod stolom, nezaspinila som dosku, len jednu misu velku, jednu malu, sitko a varesku:slight_smile:
19. sep 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok