• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

tak a ja pridávam soju prvú tortu na zakázku a hned svadobná.Dala mi zabrať,ale vdaka vám sa mi celkom podarila.Aj tie ruže a lalie celkom ušli no ešte treba pocvičiť.
22. sep 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@pristela no teda neskoro som si to prečítala, už to kuriatko nestihnem upiecť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. sep 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dalsi kusok do zbierky...ospravedlnujem sa autorke ale zakaznicka si zelala presne taku istu a neprehovorila som ju... ze sak ja som videla, ze ste uz robili husenicku, ale ja by som pre malu chcela taku istu ako je na obrazku :sweat_smile:
22. sep 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
posledná tohto týždnová..darovacia svadobná :slight_smile: korpus s vanilkového acidka,ananásový krém :slight_smile:
22. sep 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@ajka82 ja mám tiež objednávku na húseničku, že ešte mi dajú vedieť......ale na 95% je to tiež húsenička od Danky......tak uvidíme :wink:
22. sep 2012 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa já to neumím:grinning: ale tenhle dort bude na oslavu chlapečka a jdou k profi fotákovi a prý mi spešl nafotí jen můj dort pro mě tak s tím počítám :grinning:
22. sep 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko!
Baby ukazem vam moju celkom prvu tortu,pretoze som dostala objednavku,ze chce taku,ale bez macky je to asi 40-rocna zena.Takze sme sa dohodli ruzova s bielymi margaretkami. Kedze je starsia nechcela som to mat ako pre male dievca,alebo krstiny a skombinovala som to s hnedou.Dufam,ze sa im bude pacit. To je pre tu co sa handrkovala s cenou. Ja to neratam na kila,ale torta mala 4kg. Mramorak vanilkova plnka dole a cokoladova hore -podla zelania.
22. sep 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
A toto je pre nich kvetiniek som nachystala,aby stacilo a skoro nic som nepouzila
22. sep 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@lokalistin je krásna, môžeš byť spokojná :slight_smile:
22. sep 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby naadherne torty ste zase porobili :slight_smile: Pridavam aj ja moju trosku :slight_smile:
A do stvrtka mam volno :D
22. sep 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@vlada111 dakujem ti no neviem ako bude pani reagovat na tu hnedu :unamused: ,ale mne sa paci :wink: :slight_smile:
22. sep 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, neviete prečo mi popukala poťahovka? Môže byť teplom, mám v kuchyni 24 stupňov :frowning2: Je nová, smartflex velvet, kúpená vo štvrtok, farbená gelovkou, predtým som takto isto 3x už robila a nikdy nebol problém a teraz mi pukala, akoby už schla...alebo žeby som ju pridlho vaľkala?
22. sep 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka skor mozno si ju mala dlho na vzduchu a zacala uz schnut,myslim mozno baby napisu inac
22. sep 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby u mna v byte je taka kosa, vcera jak som sla do roboty som si vytiahla maslo nech zmäkne,ze ho potom vymiesam a potriem tortu a prisla som po 8-ich hodinach domov a maslo tuhe.Este som nechcela zapinat kurenie, ale dneska som zapla-ono potrebuje dva dni kym zacne hriat tak dufam,ze sa neotepli lebo potom zas potrebuje dva dni kym vypne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach zeny moje, tak som dobojovala s husenicou, nestihala som, este som musela zavolat, nech pridu neskor, aj tak este asi 15 minutcakali v autze, v tom strese som ani odfotit nestihla.teda, zabudla.ale slubili mi foto:slight_smile:))..a paaaacila sa:slight_smile:) veeeeelmi mili ludia to boli:slight_smile:......a ja som siahla na dno svojich sil, ked som 6 kopiek naplnila, obtrela, potiahla a ozdobila za 3 hodinky.samozrejme, ani hmotu som nemala nafarbenu:slight_smile:) o deviatej mi uz bolo zle od zaludka a zakazdym, ked som mrkla na hodiny bolo to horsie a horsie:slight_smile:
22. sep 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka mozno si dala vela farby, vtedy zvykne tiez pukat
22. sep 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a hor sa na stretko, dokukania, priatelky:slight_smile:
22. sep 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,tu sú tortičky z tohoto týždňa.Ja som s nimi taká strašne nespokojná,každá má milión chýb :angry: A mám presne 100 tort odkedy som začala piecť pred rokom a pol a stále to nevyzerá tak ako si predstavujem ako by mali vyzerať :grinning:
22. sep 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@alenv ten spodok je neskutocny, uz som to niekde na flickri obdivovala, ale ja by som sa do toho nepustila...tesim sa na tie profi fotky
22. sep 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@salonka1981 všetky sú krásne, chybu som nenašla ani jednu jedinu :wink:
22. sep 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tento tyzden len jednu ale zato dala zabrat...robila som podla fotiek, chatu, auto aj chlapika, spodok mascarpone s malinami, chata je z valkanej dobosky, dufam ze zmakne, lebo ked som ju robila bola ako kamen, vaha 7kg, presvihla som o kilo :confused:
22. sep 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@alenv nádhera zostala soom s otvorenou pusou
22. sep 2012 o 12:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dokončené....čoko rychlovka pre rodinu ideme oslavovať,nieje to veru bohviečo,s tou čokoládou je des robiť...ale tak je velké,snád aj bude dobrá.....a kittynka....pre malu slečnu :grinning: :grinning:
22. sep 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. sep 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@salonka1981 ty trdlo,ved sú prekrásne...bez chýb,ja nič nevidím,sú čisté,rovné krásne farebné :grinning:
22. sep 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salonka1981 nadherne dookola ich obdivujem a dúfam nevadí,ale ukladám :slight_smile:
22. sep 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salonka1981 s cim si nespokojna? ved su nadherne, kazda jedna. :wink:
@dajna11 perfektna kitty :wink:
22. sep 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@salonka1981 Nadherne torticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. sep 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 náderné mají povlečení akorát ke mě do ložnice:slight_smile: (postelový dort)
22. sep 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok