• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@b.janka určite 2krát, keby len raz, budeš mať zbytočne hrubé pláty :wink: .
28. sep 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka - krásne máš obe tortičky :wink: . Ja fotím na podnose na podlahe, mne sa nechce naťahovať s plachtou :grinning:
28. sep 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Můj první kůň - na to, že jsem nikdy koně nedokázala ani nakreslit není tak hrozný. Dort čokokorpus, jogurtovo-smetanový krém, maliny. Váha 1,9kg
28. sep 2012 o 12:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@eliska22 ty ale ta morskoprasiatkova je špicovaaaaaaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ukladam si s dovolenim :grinning: :dizzy_face:
28. sep 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a to aj vo fotoshope sa da otlak spravit? :confused: to suuu mi veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vlada111 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si to uhádla :grinning: :grinning: :grinning: len to nedaj verejne bo si fakt o mne pomyslia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka na, a uz je to vonku .. vsak ja vlastne vobec nepeciem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela sak toto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi sa aj ja dam na taku karieeeeru :grinning: :grinning: :grinning:
ani ponocovat nebudem musiet :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte moje.........idem kuk čo ste popridávali..........tu je moja dnešná svadobná......a postavičky bez tortičky.......
28. sep 2012 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@pipka len otlaky budes mat,ale sak to sa da vydrzat no nie??
28. sep 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka parááádna strašidielková :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2012 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 super morčaááátková :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2012 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko no ze vaaahas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som nejaka odolna zena, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 tie dinosauriky su bomboveeeee :sunglasses:
ja ked vidim tie fotky, tak stale ma trka, ze to si u mna na linke fotila, ked vidim tu tapetu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h a tá žirafaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2012 o 12:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka som sa natrápila trošku s nimi...........a máte rovnakú tapetu? :wink:
28. sep 2012 o 13:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 anooo, sak som ti uz pisala, ked sme tu fotky kuchyn davali :wink: ze akuuu krasnu tapetu mas...jak ja :grinning: :grinning: :grinning: este aj pracovnu dosku mame skoro rovnaku :slight_smile:
28. sep 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jak ze nee ponocovat ??? vies ake je to namahaveee??? ved to najskor korpusy musis, pak plnky, pak potah a ozdoby...to celááá noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Mně se taky nechce... prokrastinuju, co to dá, nutně si musím teď začít hledat další alba s hudbou, než abych šla modelovat Bleska Mc Queena... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jeden už je pryč, další jde pryč v šest večer... hmm, mně se tááááák nechce!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. sep 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ježiš áno..........ach.......to tá staroba, sorryyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2012 o 13:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela jaaaaaj sak ty vííííš :grinning: necham si poradit jak na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h tak tá je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: v čom si piekla v miskách, či ?
28. sep 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky samé krásy tu dáváte. Jenom klikám to se mi líbí. :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ziadna sikovna kosicanka co by mi upiekla torticku??
28. sep 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sikovnice, uz tu chodim malicko, nemam tolko casu studovat tie vase popisane litanie, no stale sa kocham krasami vasich vytvorov...pridavam moje posledne dve...
28. sep 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
ta prva bola rychlovka ohlasena den vpred a jedine co ma napadlo boli margaretky, Andrejke Halovej tymto dakujem za inspiraciu, snad sa neurazi, ze som si pozicala jej napad a druha boli svadobne vrabce na zelanie
28. sep 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
a ja mám po dllllllllllhej dobe voľný víkend :grinning: už som tiež nevládala ... vkuse do noci hore, decká v noci poriadne nespia ... a ešte na staré kolená som sa dala na školu .... takže vychutnávam si momentálne ticho a teším sa na víkend
@pipka krásna mačičková :dizzy_face: pozerám čo nová torta tak krajšia a krajšia :wink: som si ju aj uložila :slight_smile:

idem dalšie popozerať :dizzy_face:
28. sep 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, konecne mam dorobene, mozem upratat a vecer do prace.
28. sep 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@mia114 no kraaasne :dizzy_face:
mna caka o dva tt Arsenal...ale na to sa vooobec netesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: nemam rada take klubove vykrajovacky :sweat_smile: :rolling_eyes:
28. sep 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 dakujeeem za pochvalu...dufam, ze tu bez radiatora si si ulozila :grinning: :grinning: :grinning:

ja uz tiez vikendujem...koonecne klud cez obed...to auz si ani nepamatam, kedy som mala cez obed volno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
28. sep 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok