• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 jasně, jenom se mi tady ta fakt hodně líbila, je taková jemňounká. Už se těším, až ji uvidím u tebe na dortu, však výplata za chvilku ne?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer
@florentina diky baby, vyzera ze bude drzat... lebo variantu salko maslo veru robit nechcem...mne sa moc ten nelubi :sweat_smile:
28. sep 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak no neviem skor by som nieco take nie dospelacke ked mi povedali ze este nie je taka typicka pubertacka. a este dava jej to robit mama tak ci by to ta rozdychala :sweat_smile:
28. sep 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata pripajam moje dnesne.
ta mackova ma ale totol nebavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pocujte robili ste uz niekedy shreka a fionu? mam zadanie pre 3rocne dievcatko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@jakelina boze sak vyplata bola dnes :grinning: aj som zabudla. Po vikende idem na to este musim na to psychicky pripravit mm :grinning:
28. sep 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 no však mu řekneš, že jíte dva týdny jenom topinky a máš krajku doma. :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vlada111 inac Vladi nemysli si, ze viem urobit take krasne margaretky z vykrajovacky :confused: nakoniec som to riesila tak, ze som kupila silikonku :grinning: a viem, vy viete robit nadherne kvietky ale mne vobec nejdu.
28. sep 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina vies co som sa normalne rozhodla ze predam 2 krajky co vobec nepouzivam a aj tu rozvalovaciu podlozku zelenu so vzorom sak tak som ju chcela a mam ju skoro rok a ani raz som ju nepouzila :confused: . To mi hadam tu krajku aj zaplati :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka a aku mas silikonku? leob ich mas krasne a bola by to super pomocka tak narychlo ked treba :sunglasses:
28. sep 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 akoze islo to velmi rychlo, ziadne vytensovanie, bola to uz hotova krasna margaretka :wink: :wink:
z peceniehrou som ju kupila...v sekcii silikonove formicky, mix, tam je za 6,80
28. sep 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka niekto na stretku spominal ze ju tusim ma a ze da najskor do toho kolecka zltu hmotu na to bielu a uz nemusi domalovat ten stred
28. sep 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka v pohodě, stavím se tam v neděli nebo začátkem týdne, tanhle týden jsem se tam nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: málo času, to znáš, ne? :grinning: a jakou barvičku silikonky jsi chtěla?
28. sep 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ano presne, a hned som aj vyberala, vobec som to nedavala dochladnicky, robilo sa s tym super.
28. sep 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka super asi si to kupim. len by mi na detske torticky vyhovovalo keby mali aj taku polovicku velkost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak to udělej jako já, mu vždycky říkám, bez toho nemůžu žít, nutně, ale fakt životně nutně to potřebuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a on mi řekne, tak když bez toho nemůžeš žít, tak to si to kup :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mamina1978 _krásnučký slimáčik, istotne budú mať radosť, šikulka .
28. sep 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosím pomoooc holky kde jsem udělala chybu, zkoušela jsem čokohmotu použila jsem čoko z Lidlu tu 52% a na 100g čoko dala lžíci kukuřičného sirupu. nechala odležet a prostě to zaboha nemůžu zapracovat do hmoty z které se dá něco dělat.. drolí se mi to :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: moc děkuju za rady
28. sep 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak jsem si zase udělala radost, koupila jsem si vykrajovačku na růže kovovou, tuhle, tak doufám, že ji využiju http://www.cukrarskepotreby.cz/cz/produkt/no-005-sada-na-ruze.html
28. sep 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv dala si asi malo kukuricneho sirupu ja davam na 100g dve lyzice take kopcove a ty to chces zmiesat s hmotou?ja som robila,ale vzdy odlezanu cokohmotu nie cerstvu a dala som to spolu do mikrovlnky na chvilku aj s hmotou,ale na 10 sek a zmiesala
28. sep 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, nadherne dorty, fakt super.
Chtela jsem se zeptat jak se to dela s michanim barev, potrebuji hnedou :confused: koupila jsem si fajn wilton gelovky a chci udelat dortik rocnimu chlapeckovi a myslim ze takovy jednoduchy meda bude stacit a na to potrebuji tu hnedou?? kdyby mel nekdo neco na inspiraci budu moc rada, jsem v tom porad nova a casu malo s dvema cacorkama :sweat_smile: moc diky holky
28. sep 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saminka daj kakao do hmoty :wink: alebo roztop hnedú čokoládu :wink: len to potom je také tuhšie tá hmota ..
28. sep 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 v Deichmanne vladi :grinning: :grinning: :grinning: ale cosi malo k tomu tringeltu musim aj pridat :wink: ale zas nieee vela...ja som ti taka skromna zena :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lussy23 ano, tie krpky sa od malicka rady boja :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tiez mi to celkom nejde do hlavy ale uz mi volali, ze boli stastim bez seba :sweat_smile: :grinning: :grinning: ze miluju strasidla a podobne...ze stale sa len na to hraju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: povodne to malo byt aj s hrobmi a tak..ale to som sa dohodla, ze to mi je proti srsti robit na detsku tortu hroby...tak sme sa dohodli, ze bude strasidlova..ale tak "milo" strasidelna :wink:
28. sep 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no idem vas docitat...sak clovek si odskoci na svadbu...a tu uz desat stran :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
vy peciete ci pisete? :confused: :sweat_smile: :grinning:
28. sep 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
ahoj dievcata potrebujem prosim postup na vílu mate niektora dakujemmmmm.
28. sep 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer ne chtěla jsem samotnou jen to vyzkoušet na růžičky.. už jsem přidala sirup a je to super.. můžu se zeptat jen jakou čoko používáš.. já tu z Lidlu a pouštěla mi tuk :confounded: přitom je to 52% a ty to mícháš s hmotou? nemáš někde fotku dortu? Děkuju moccc předem
28. sep 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja mam tu silikonku...a tak to presne robim..ze najprv do stredu zltu hmotu a na to boielu..a hned mam farebnu margaretku..alebo aj v inych farbach som si to robila :wink:
28. sep 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina ja som s tou podložkou nejako nadväzovala na výšku bola akurát na šírku som nadväzovala a bolo to v pohode, niekde to nebolo úplne super otlačené ale tak tým kakaom čo som to nakoniec potierala sa to pekne zcelilo :wink:
28. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok