• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
ahojte babuľky - ja nič nestíham - to tie prázdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: príšerné teplo - tento víkend pečiem len našej Katuške má 5 rokov - tak niečo malé, nenáročné, potom susedke - má 6 rokov tak len nejaké mini prekvapko a kamoška chce 0,5 kg tortu - prekvapko pre manžela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak som zvedavá na tie miniatúry
Ale na další týžden mám asi 4 torty - len nech sa ochladí - bude to riadna fuška
14. júl 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka taky není špatné

no myslím bud něco jako je ta zelená,až na to,že podklad bych dala asi hnědý a ty růže půjdou až dolů nebo jako ten bílý,jen s růžemi žlutými a modrými co myslíte,který je lepší pro muže?
14. júl 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten modrý mi přijde dost ženský...:slight_smile:)

Nechceš zkusit něco takového?
14. júl 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anibas, tak ty si na tom lepsie ze 0.5kila
Ja mozem urobit az do 1 kila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav to su objednaky...odpadavam....ze pol kila-to nebude torta,ale zakusok:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Mna to teplo zabija...iba sa motam,hlava ma stale boli...idem teraz robit madagaskar na zajtra...a myslela som,ze vecer bude lepsie a je to este horsie-lebo uz som z celeho dna unavena! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... keby aspon raz sprchlo,co by sa ten vzduch ochladil....trosku... :frowning2:
14. júl 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka nemůžu,potřebuju na něm kytky.
@anibas půl kila, ježiš,to je tak možná na tu formu co mám co má asi 10cm v průměru a skoro jí nemůžeš ozdobit,aby ses do váhy vešla.
14. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktorá beloba sa vyplatí superbielidlo alebo beloba wilton.finančne sú skoro rovnaké ale neviem aké sú velké.Baby a to mi vybieli aj mmf do snehova? :confused:
14. júl 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska, ved prave, neviem ci sa oplati pre to ruru zapnut, ak tak maximalne na to, aby som si spravila reklamu, ak sa s takym prditkom vobec da ohurit a este k tomu to bude uprostred stahovania do noveho domceka, no neviem neviem, bude to zaujimave
14. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka ja mam wilton belobu a veru bieli perfektne
14. júl 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni a to sa do hmoty pridáva? :confused:
14. júl 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a to máte písmenka tiež čo sa otláčajú do hmoty? :confused: Som myslela,že sú čo sa vykroja a nalepia.Robím si objednávku na stránke pečenie hrou a také ny vytlačenie nemôžem nájsť.a majú tam aj bábätko ak sa nemýlim,že to je ono.Lebo si ho chcem objednať :wink:
14. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, normalne do hmoty ako aj farbivo a ako to budes miesit, len sa budes cudovat ako to bude blednut, ale ked som s tym chcela malovat sivej myske papulku povrchu, tak mi to vobec neschlo
14. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už to mám v košíku len neviem čo s tou abecedou ked nič tam také nieje :unamused:
14. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky me sel malej pooozde spat :astonished: :grinning:

chci se zeptat na gerbery - jak silnou hmotu asi delate???
14. júl 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x se mu divíš,v tom vedru?
14. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka myslis take naznacovace abecedy?
kde hladas na ktorej stranke??
14. júl 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik on ma v pokoji krasny chladek :wink:

@vinka koupila jsem si taky abecedu a jsem z toho taky paf, vubec mi to neslo, ted si uddelam hmotu pristi tyden a zkusim znovu a kdyztak poleti :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html/patchwork-abeceda_tlusta
14. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x ono to na ně působí i zvenku
koukám,že s abecedou jsou problémy,já půjdu do té z tesca,ta mi zatím stačí.
14. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik u nas mame Tesco debilni, nic tam nemaji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nanej pusobi akorat to ze v tech hicech nehodime odpo ven a ma moc energie, dneska pocmaral pastelkou zed, pocural MM postel a na kozenou zidli mi vylil hruskovej dzus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav na pecenie hrou.No myslela som abecedu,že si vytlačím z hmoty a nalepím na tortu.Také niesu?Sú tam čo sa naznačia a obkreslia ak som to dobre pochopila. :unamused:
14. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x tak to ide karta vášmu chlapovi :grinning:
14. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka spis je adept na presprdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. júl 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja som si myslela ze chces prave len oznacit na hmotu to by bola tato http://www.sugarart.sk/abeceda-pisana-na-skladacej-liste , ale na vytlacenie a nasladne nalepenie na tortu, tych mas vela napriklad http://www.sugarart.sk/catalog/vykrajovacky-vypichovace, neskor pozriem aj na pecenie hrou
14. júl 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x a co zkusit nějaké domácí potřeby?
14. júl 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik tam maji vykrajovacek tisic ale pismena ne.. no zkusim to s tou co mam, treba se umoudri :grinning: a nebo si koupim v hrackarne tu na modelinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka podle me 2, natlacis vzor a pak ho druhou vykrojis.... 2 vzory a 2 vykroje...
14. júl 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka mas tam jeden vykrajovac co ti vykroji ten kraj a ten zvysok je na otlacanie vzoru. Cize otlacis a potom to otlacene vyrezes
14. júl 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha.čiže 3 vzory sú tam dobre som to teraz pochopila,No darmo pýtam sa jak blbá. :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok