• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
19. okt 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@dm1 Danka dekovalaaa :sweat_smile:
prosim ta chcem sa ta spýtať, ked by si sla k vam do cukrarskeho nakupila by si tam aj pre mna a poslala mi to normal postou ? ak by to bol problem jasne pochopim :grinning: nic sa nedeje :wink:
19. okt 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásna je velmi
19. okt 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
+tak moja svadobná,ešte ju musím odniesť na miesto ....váha 13,8kg...snád sa potešia ludkovia :grinning:
19. okt 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
moje prvé dne dnešné :slight_smile: včera sa mi pokazil mixér :frowning2: ale 4 dni pred koncom záruky baby poraďte mi aký si mám kúpiť :slight_smile: jo a pred dokončením mi z Rapunzel opadli vlasy :grinning:DDD aaaaaaaaa keď sa darí :frowning2: a ešte 4 :-s bleee
19. okt 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
pomooooc...baby nemate niekoho kto kupi tortu gitaru nie maripanovu iba cokoladovu dlzka je 50cm...robila som ju uz dneska ale objednavka bola na buduci tyzden mam v tom chaos...
19. okt 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dani, no hladam jak blazon, ale nenasla som..ani fakturu ani tu stranku :frowning2:
jedine co som zatial nasla je toto..ale to nie je ono
http://www.cakedecorations.eu/cakedesign/eshop/14-1-NOVINKY/0/5/503-Male-kvietky-silikonova-formicka/related

ale idem este hladat dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja si len pamatam, ze to bol vypredaj stalo to tusim nejakych 7€ ...ale uz si nepamatam odkial... mozno uz ju aj nemaju :unamused: :confused:
19. okt 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h jeeeeeeej , aj ja budem robit Rapunzel ci ako sa píse :grinning: teda dali mi vybrat, že co chcem a tuto som este nerobila :grinning: tak sa aj tešíííím len skoda ze musi mat do 3kg to sa moc nevyburim , ale nevadííííííí , uz mám plán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka co to s dankou hladate?
19. okt 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@ajka82 aaale mala som na stretku taku silikonku na take male drobne kvietocky...asi 15 ich tam je...a neviem odkial ju mam a za svet to na nete neviem najst :sweat_smile:
19. okt 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela aj jaaa idem robit Rapunzel...ale az na januar :grinning:
tak sa pekne vyblaznite ... a ja si potom poberiem inspiracie :grinning: :grinning: :grinning:
tak sa snaaaaž :sunglasses: :grinning:
19. okt 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. okt 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no praveze podobne...ja mam zelenu a len kvietký tam su...bez stoniek.
Tak hladam hladam, ale najst nemozem :confounded: :frowning2:
19. okt 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no toto su ale take vacsie..ja mam take uplne drobulinke....idem to odfotit a hodim to sem...a mozete hladat :sweat_smile:
19. okt 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka hehe, madam uz je hore...musim ficat smer posta, saratov a nejake potraviny, kedze som piekla korpus navyse a chybaju mi 2 vajcia :sweat_smile:
19. okt 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ked ides smer saratov mozes dojst na navstevu :sunglasses: idem aj ja akurat :slight_smile:
19. okt 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je ona...tak ak niekto najdete, hodte link :wink:
19. okt 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nestiham nic...mam pocit ze cas ide 4x rychlejsie ako normalne a ja nemam nic urobene :-s tak navsteva nehrozi...idem si len po zaclony
19. okt 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 v poraaadecku, tak ak sa nestretneme pri galanterke, tak nabuduce :grinning:
19. okt 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nedrazdite s tymi silikonkami a ani s tymi linkami na silikonky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: žili mi to trha, aj zlu náladu mam z toho :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. okt 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela moooja a co by si stela...ze by som jeziskovi za teba napisala :grinning: :sunglasses:
19. okt 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 ten cirkus je boží!
19. okt 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky mám dotaz.Co je lepší použít do dorty ovocný gel nebo marmeládu. Mamka bude mít 60 tak jí chci upéct čokoládový dort, a narazila jsem na netu na ovocný gel. Máte někdo zkušenost????
19. okt 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jasne nie je problem. skoda ze som skor neprecitala som tam dnes bola :slight_smile:. Ale idem tam aj buduci tyzden bo mam robit svadobku a chcu tam take postavicky co maju u nas ale su otrasne tak som ich nedala do kosika tyzden to musim predychat :grinning:
19. okt 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3 kg, cokokorpus, parizska slahacka, banany....ale teda neviem posudit, nakolko je zvladnuta tema, lebo Star wars fakt nepoznam....tak snad mi to neobuchaju o hlavu, bojim bojim.....figurky si tam daju sami, tak ja som slohla synatorovi na fotenie:slight_smile:!
19. okt 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@pipka néé, nepis, na co by si mínala pero , mne úplne postačí ak tento rok budes ty moj ježiško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bo ku nam síce chodí , ale nosí iba detom a mojmu :frowning2: :frowning2: :frowning2: pri mne sa vzdy stazuje , ze netusí čo pre mna :frowning2: :frowning2:
19. okt 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt já myslím, že budou spokojení...já tady teď páchám toho spongeboba a i když na zpracování rozhodně jednoduché téma oproti hvězdným válkám, tak já s tím teda vůbec nejsem ztotožněná, mě ta figurka přijde ošklivá, ale nic proti seriálu, ten mi přijde úplně otřesný....
19. okt 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok