• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
tak konečne som si sadla k pc...tortička Snoopy má 5kg ...a muffinky všetko podla želania :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@dm1 to je uzasna torticka.. aj ja by som taku chcela.. :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 krásnučká tortička, určite sa im páčila, krásna črievička, ani sa mu nedivím, že ju tam chcel mať :slight_smile: :wink: :slight_smile:
9. nov 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem vám za pochvaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dnes jsem konečně našla ty viorica cakes. Tady mi to nešlo přeložit, ale když jsem ten odkaz zkopírovala do Google, tak tam už ano a našla jsem i ty postupy. Díky jsou to krásné dorty a paní je moc šikovná. Zrovna to prohlížím. :wink:
9. nov 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin
@eliska22
@ajka82 baby dakujem za nazor a musim povedat ze mate pravdu je to moc precackane moc som tam toho naplacala no ale mala som vselico nachystane tak som to tam chcela vsetko narvat aj s bielkom ozobit no chcela som vsetko vyskusat inak su fakt tie svadobne omoc krajsie take jednoduchsie ale nevadi ja som rada ze som ju zvladla aspon takto :wink:
9. nov 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina já je chci zkusit na perníčky a sušenky
9. nov 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik jasně i na muffiny, jenom nevím jak je to velké.
9. nov 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha chápem Ťa a ja som sa včera tiež takto rozhodla ale s tým,že ja nestíham nič :frowning2: deti už vôbec a to mi zato nestojí tak jedna torta za víkend sa dá ale nie 4 :frowning2:
9. nov 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ja delala kvety z obou, jen ne tak krasne a vymakane jako holky. Pruzdil je ten, ze flower ztvrdne a neda se na dorte krajet. Jednou mi dosel velvet a kousek jsem pouzila flower a pri papani dortiku, sem ten kus vyhodila. Nedalo se to jist. :grinning: takze velvet
9. nov 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 krasna uzasna torticka strasne sa mi take pacia fakt super :wink:
9. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix dakujem , uz som dala do kosicka :grinning: :grinning: :wink: :wink:
9. nov 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 dakujem :slight_smile:. spodok bol len 26cm a bolo to tak spravene ze tie poschodia posunute az na kraj take ako schody proste zo zadu v rovine tie korpusy aby mohli byt kratsie rozostupy. 7kg vazila
9. nov 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 - to je prenadherna torticka :dizzy_face: Stahovala som si Tvoje inspiracie, krasne tortičky :slight_smile:

@muffinka8 - ta tortička je strašne milená, krásna :dizzy_face:
9. nov 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no jedna sa dá, ale ja som sa rozhodla, že nebude už ani jedna, resp. len fakt pre blízku rodinu, myslím tým moje deti :grinning: ešte dopečiem a končím, sem - tam určite jedna bude, ale nie takto, že prídem z práce a deti idú bokom a ja v kuchyni do noci :confounded: nechcem aby si ma deti pamätali z detstva len s mixérom v ruke, zababranú od cukru a hlavne matku, čo už ani nevarí pomaly a nemá na nich čas, lebo takto to u nás je teraz a to za to fakt nestojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keď vyrastú a budem sa doma nudiť, tak s tým možno začnem, keď ich budem čakať, kým sa vrátia z diskotéky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. nov 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@eliska22
@janula.h veru 4 je masaker to uz nehrozi to by sa muselo neivem co stat aby som tolko piekla. Ja mam do konca roka 4 torty uz len :sunglasses: aj to jedna pribudla dnes pre tych co si brali tu detsku aj ked na december ale 15.12 to este ide a hlavne vyzva - sijaci stroj este neviem ako ale mam cas to vymysliet :grinning: . Ono sa to da ale nie dlhodobo popri praci robit.... ja som v noci modleovala tie zvery a do prace som prisla po 3 hodinach spanku takze nie bohvieco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no posledna...pre maleho matematika...a mam vikend :sunglasses:
9. nov 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@dm1 ja takto po nociach robiť práve neviem, nie som vôbec nočný typ, mne sa najlepšie robí zrána :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja keĎ už do desiatej robím tortu, tak mám dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka krásna, veselá, dnes to tu je také veselé, farebné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dobre si tie príklady vypočítala, nepomýlila si sa ? :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 tie sovicky su nadhernee :dizzy_face:
9. nov 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 no vies ze som si to po sebe na kalkulacke kontrolovala? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
este kym som to nalepila :sweat_smile: :grinning:
pre istotuuuuuuu...sak aj ucitelka sa moze seknut :grinning:
9. nov 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@muffinka8 tie sovičky sú úchvatné, aj celá torta pekná, veselá :slight_smile:
9. nov 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 krásna tortička a ešte krajšia črievička :slight_smile:
9. nov 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja555 , @jakelina , @levandulka3 dakujeeeeem , to taaaak mooooc potesiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Som zvedava, co na nu zajtra rano povie , ked si po nu pride :confused: :slight_smile:
A aj vam ostatnym dievcatam dakujem moc za lajky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A idem docitat a popozerat vase nadhery, co ste popridavali.
:slight_smile:
9. nov 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrianai krásne ich máš :slight_smile: môžem sa spýtať ako dlho ti trvalo potiahnuť tie minitortičky na stužkovú a ako boli veľké myslím rozmer a počet korpusov idem ich totiž robiť budúci týždeň a už teraz mi nedajú spávať ďakujem :wink:
9. nov 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 juj to ja zase neznasam rano vstavat :grinning: . ale odkedy chodim do prace uz nevladzem tak ked rano skoro vstavam predtym som kazdy den sla spat okolo 1-2 to teraz nehrozi by som odkvecla :stuck_out_tongue_closed_eyes:. max.do polnoci v tyzdni a 1-2 dni este dlhsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 je nádherná mne sa páči viac ako originál :slight_smile: mám jednu otázku ked robíš tortu na ktorej je takto veľa postavičiek berieš za ne príplatok či normálka za kilo neviem totiž ako to účtovať
9. nov 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim poradte mi, zajtra sa chystam piect svoju prvu tortu, ale neviem kde som dala recept. Mala byt len taka jednoducha, klasicky korpus a pudingova plnka. Teraz narychlo neviem nic podobne najst :frowning2:
9. nov 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 postavicky navyse:slight_smile:.ja davam jednu gratis k torte, ostatok 2EUR/ks
9. nov 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 dakujem moc za pochvalu :dizzy_face: . A bez priplatku veru :p. Ale zase 1x ked som taku podobnu robila tak bola len za suroviny pre naj kamosku a teraz to tiez bolo pre znamu. Inak veru neviem ci by to tak bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok