• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@deni_v22 tak to pak jo
26. júl 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 no ja idem tiež robiť košík tento víkend na pondelok lebo to pocestujeme do Znojma.Len neviem či mám hmotu na hnedo zafarbiť alebo potom malovať. :confused:
26. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka no ja som mala hmotu hnedu, ale nakoniec som ju este aj malovala :sweat_smile:
26. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 a keby som ju len olejom prešla aby bola lesklá? :confused: Dá sa to?
26. júl 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka myslim, ze ano :confused: ... len mne sa nepacila ta hneda, co som vytvorila, tak som ju domalovala, aby bola viacej hneda
26. júl 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :grinning:
26. júl 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny.....mohla byste mi tu, prosím , některá doporučit nějakou paní z Olomoucka co peče mńam dorty?Díky V.
26. júl 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni_v22 @nikanika28 - Wwa! tie torty vôbec, ale vôbec nevypadajú ako torty. Košík i kabelka vypadajú ako skutočné!
26. júl 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, davno som tu nebola, cez prazdniny je nejak menej casu :slight_smile:, ale vidím, že vy pečiete vo velkom. Našla som torty poťahované marcipánom, na ktorý je namaľovaný obrázok, neviete, čím sa to maľuje?
26. júl 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ďakujem za komplimenty :dizzy_face: :grinning:
@vinka moje písmenká sú maľované prachovou farbou rozrobenou v alkohole

@alionuska kočiarik je robený z 1/2 polyst. vajíčka - obaliť v MMF, strieška 1/4 vajíčka - po zatvrdnutí som polyst. vybrala a zbytok sú lišty - postup som videla na stránke Wilton
26. júl 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ano ale to si podla čoho písala.mala si dáku predlohu alebo len tak ručne si sama napísala. :confused:
26. júl 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napísala som to vo Worde, prekreslila cez priesvitný papier, na torte som pichala špendlíkom dierky - obrysy a potom som maľovala farbou - ruka sa mi príšerne triasla a torta tiekla - musela som byť veľmi rýchla :wink:
26. júl 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim Vas, baby, kde v Presove sa da kupit hmota na potahovanie? cukraren / hypermarket? taka, ktoru uz len rovno vyvalkam a pouzijem... minule som si robila z marshmallow, ale dopadlo to smiesne, no, ved prvykrat teraz mam robit babke na 80, tak chcem ist na istotu.. neviem, ci mozete tu, alebo do IP radsej... dakujem...
26. júl 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jáj dakujem.Len ked ja som si objednala tie šablony a nejde mi to :frowning2:
26. júl 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubbles pokiaľ ja viem - tak na Budovateľskej v Ekvii, ale asi len na živnosť - myslím, že sa to volá Wonder hmota - a či je dobrá netuším - mne vyhovuje MMF,
alebo si objednaj v peceniehrou - predajú aj kilo a príde to do 2 dní :wink:
26. júl 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubbles no pokud ti nevadí cena,tak tesco má marcipán.
26. júl 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak mě napadlo,to by šlo i z těch obalů od kinder joy,že? Potáhnout je hmotou a pak jen po zatuhnutí sundat.
26. júl 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a to nevadí na chut ten olej? není to pak moc mastné? Vím,že je ho trochu,ale nedokážu si to nějak spojit.
26. júl 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, inspirovali ste ma hmotou z marshmallow (ani som nevedela, ze take volaco existuje), tak som dnes zbuchala svoju prvu tortu. Nedopadlo to az tak zle, robila som podla receptu 175g cukrikov a 750g praskoveho cukru - do hmoty sa mi vsak podarilo zapracovat len asi tak 650g cukru, potom uz sa mi to zdalo strasne tuhe. Kolko cukru davate vy? A este by ma zaujimalo, na com to valkate. Ja som pouzila velky mikrotenovy sacok - taky pevnejsi, co sa dava do mrazaku, ale trosku sa mi zvlnil a na hmote potom boli vidiet take jemne ryhy - ako sa da tomu vyhnut?
26. júl 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkerbell vyvalkat sa da na silikonovej podlozke, alebo aj obyc. drevenom vale, a podsypava sa solamylom, alebo gustinom- skrobom, aby sa nelepilo...nepotrebujes ziadny igelit, s tym je len robota a kazdy zahyb sa ti otlaci a potom to nevyzera dobre....ja valkam na kuch. stole a je to fajn...alebo na pracovnej doske sa da tiez....
26. júl 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja prva margaretka...dneska dorazila objednavka, tak sa tesim, tesim.... :dizzy_face:
26. júl 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici dakujem za radu, nabuduce skusim na rovnom stole
26. júl 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici prosim ta a ako to potom prenesies na tortu? Mne sa to na tom igelite dobre prenasalo, ani valcek som nepotrebovala.
26. júl 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkerbell podoberiem rukami a prenesiem...alebo natocim na valcek a tak.....mne sa to takto robi najlepsie...zo zaciatku som aj ja skusala so sackom, treba vyskusat a uvidis co ti najviac bude vyhovovat... :wink:
26. júl 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkerbell ja som už viac krát robila z cukríkov a osvedčilo sa mi, že koľko gramov cukríkov más, tak približne 3 krát viac práškového cukru potrebuješ. Čiže keď chceš robiť len nejakú ozdobu z 50 g cukríkov, tak si nachystáš 150 g cukru .... ja cukor pridávam postupne a len toľko koľko príjme ... sama uvidíš kedy je tá hmota dostatočne dobrá a nelepivá. Ona sa aj lepí keď je teplá tak niekedy ju treba nechať trochu schladiť. A ja to tiež vaľkám buď na pracovnej doske alebo silikónovej podložke a podsypávam cukrom.
26. júl 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cervena_ciapocka aj ja som si myslela, ze toho cukru je uz privela, tych poslednych 100g by som tam nezapracovala ani keby co - normalne to uz dalej neslo, nabuduce dam este menej cukru.
baby, ked mate porovnat rozne hmoty (ak ste skusali), s ktorou sa vam robilo najlepsie?
26. júl 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik dakujem, nevadi cena, neplatim to ja :slight_smile: a hladat to mam niekde v chladiacich boxoch, mraznicke?
26. júl 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubbles ne jak jou kypřící prášky a pudinky.
26. júl 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridavam foto mojej prvotiny.
26. júl 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok