• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
zienky robila som stromceky na tortu dcerke na vikend..este dake zvieratka a vlacik tomas ..no musim sa vysantit, aj nad jazierkom uvazujem
19. nov 2012 o 16:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@aduskatt dik, lebo som nasla na dortomanii, ale tam treba celu konstrukciu urobit, tak dufam, ze si to rozmyslia, lebo ju chcu na sobotu, ale este nic konkretne nepotvrdili...
19. nov 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ja som videla len ten jeden postup, co som ti hovorila, takze netusim, ci ti to k niecomu bude:slight_smile: ale ved skus..mne posunuli termin zo soboty doobeda na piatok doobeda..........a to mam minitorticky, takze od zajtra zacinam a zasa budem v strese:slight_smile:
19. nov 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a akú konkretne si mala tú glazuru?dobre sa s tým robí?už som to mala v košíku minulý týždeň,ale som si to rozmyslela,hlavne som našla asi 4 druhy a neviem,ktorý si mám kupiť :confused:

kočky kto používate mandlový smartflex?je dobrý?tento som ešte nemala........
19. nov 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 teraz mám túto,ale mala som aj original od wltonu také pol kilové balenie....ono to bude všetko to isté....len iný výrobcovia http://www.pravacokolada.sk/sk/potahovacie-modelovacie-hmoty-a-ine/1100-royal-icing-kralovska-glazura-1kg.html
19. nov 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Jani to Lidl salko nechutí dobre, je divné.
19. nov 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja a je dobry. Mela jsem tresen ci to je visen a ten me neoslovil.
19. nov 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 dakujem za tip. a to je aka ta kralovska glazura? :confused:
19. nov 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 tak uz som si nizs
ie pre citala co to je kralovska glazura. Mozes hodit link ktora to presne je?
19. nov 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no tú jedinú od wilton majú aj u nás v meste,len 6 eur stojí a nemá to ani pol kg.....
dačo asi z netu pozriem,..........ďakujem :slight_smile:
19. nov 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od štvrtku akcia na veci na pečenie v Lidli.......salko, hera, čokoláda....atd.......

http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=28427
19. nov 2012 o 17:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix ja mám práve teraz tú čerešnu,akože sám osebe nie je zlý,ale mala som minule možnosť ochutnať aj tortu s ním a vobec mi to tam nepasovalo......... :unamused:
19. nov 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayka vyšši som dala linky na dve ktoré som skušala.
19. nov 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no je to drahšie a myslím ked si dobre preoseješ cukor a urobíš klasicku s bielkom tak je to porovnatelné.
19. nov 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj děvčata,tak zas mám teda zakázku na kterou nemám inspiraci....má to být windsurfing s postavou na vodě...nemáte někdo nějaký nápad? z čeho udělat plachtu a vůbes nevím jak na to
19. nov 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ano,ja viem,vlani som robila bielkovú,klasickú,ale strašne mi opadavala,neviem či tam bolo veľa cukru,preto som chcela skúsiť tuto hotovú..... :slight_smile:
19. nov 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tam je taký divný pomer,máličko tam ide vody....to treba dodržať aby si vedela robiť tenučké čiaročky....a mne ked ztvrdne na medovníku drží velmi dobre.
19. nov 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt mi hovor, ja uz peciem cesta na zakusky a teraz jedna pani, ze miesto torty radsej zakusky...
a to sa mi teraz nepodarilo cesto na veternicky :frowning2:
19. nov 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja ked doslaham glazuru pridam caj. lzyicku solamylu..ten polevu fixne a neopadava a nedrobi sa..skus. :wink:
19. nov 2012 o 18:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ale v lidli maju tatra salko v akcii..aspon tak som videla v letaku :confused: :wink:
19. nov 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 akurat mi poloviciak hovori, ze ...zlatko a nezabudni na tie torticky :grinning:..........no da sa na 29 zabudnut?:slight_smile:
19. nov 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
babyyyyy...tak ako? kto vsetko pride k nam v sobotu? :confused: :sunglasses: @dadka212 @mia114...pridete na vikend? :wink:
kto sa ma este pytal...sak si uz nepamatam...baby, piste mi IP, kto chcete dos´jst, nech viem nakupit a navarit :wink:
19. nov 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 @pipka Janka ma pravdu je tam tatra salko v akcii
19. nov 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@popolo plachtu můžeš z jedlýho papíru, ne? :wink:
19. nov 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 já teda ten poměr nedodržuju, mi přijde, že tý vody tam jde strašně málo a pak se to drobí z perníčků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ahoj, jeeej jasne ze pridem som sa tu nejak nedostala napisat ti to :sweat_smile: zoberie ma lusilka :slight_smile:
19. nov 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Rozmýšľala som akú plnku dám zajtra do torty a kedže ste tu spomínali to Tatra salko tak mi to nedalo a rozhodla som sa urobyť karamelovu plnku tak teraz varím salko.No a zajtra Vám dám vedieť aké je kupovala som ho teraz v kauflande v akcii. Tiež sa chystám na tu akciu čo bude v lidli.
19. nov 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje starsie pre inspiraciu...:O)
19. nov 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@vecernicci no ja to najprv dám podla návodu a ak sa mi to nezdá tak to dávam podla seba,skor tam dávam viacej vody ako píšu....ale ked chcem tie tenké čarky tak dávam ako je napísané....len to ide ťažšie zo sáčku...ale tak ja nemám skusenosti ako ty,ty si iná liga :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok