• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@lussy23 Děkujem
25. nov 2012 o 16:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim do paitk ustihnuť 25 postavičiek. ešte som ani nezačala, idem na to, aby to riadne vtvrdlo
25. nov 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze aka objednavka.vnoci 00:11 SMS, ze do utorka vecera torta........a dnes sa pytam teda, ze aka......to je jedno, len aby tam bolo PhDr. Iveta................pytam sa na chut, na velkost, vsetko jedno.len ze ma byt najlepsia:slight_smile:
25. nov 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Ahojte babulky... tak pridávam tortičku pre môjho drobca, bola zdobená veľmi narýchlo, asi 2 hodiny pred oslavou, keďže v piatok večer malý nevedel spinkať, bolelo ho uško :frowning2: . Už sme boli vychystaní, že pôjdeme na pohotovosť, ale vtom zaspal a chvalabohu spal až do rána. No ja som bola total KO z neho, tak som zdobenie nechala až na ďalší deň. Ale som si zavarila, lebo bolo treba chystať na oslavu, uvariť obed, no des-bes, tak mi treba :frowning2: Ešteže aspoň McQueena som mala vymodelovaného 2 dni dopredu :sweat_smile:
25. nov 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a tu je fotečka...
25. nov 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@mia1111 je krásná, taková čistá nepřeplácaná. To se mi líbí. Chudák malinký, snad to přešlo. :unamused:
25. nov 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - ďakujem, zlatík... prešlo to, do rána mu fakt nič nebolo, on nemal ani teplotu, tak vraj zápal stredného uška by to nemal byť, teraz akurát soplí, inak je OK, ale zajtra ideme k Dr., nech ho pozrie. Základ je, že už ho uško nebolí, ale ťažko som to prežívala :frowning2:
25. nov 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
angry birds :slight_smile:
25. nov 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@dadka212 Danka, prosim ta ako si robila tie ruzove "snurky" na tej druhej torticke?
25. nov 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som podotknut, ze doma mi ostalo 300 g bielej potahovky...........tak ze v utorok doobeda bude dodavaka na tortu.........zasa budem robit v strese a od samej radosti, ze mam volnu ruku, vobec neviem, ako ju vyzdobim, xixi
25. nov 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ty mas skvelu objednavku :grinning: :grinning: :grinning: ani nic, ci narodeniny, k titulu, alebo na rozlucku so slobodou? :stuck_out_tongue_closed_eyes: z tohto by ma od sameho stastia neviem co... ako ja s krstinovou do sameho konca som nevedela ako dopadne, jedine napln co som vedela, datumy a meno..a nech je tam nieco typicke pre krst... ale aj tak to je viac ako vies ty :grinning: mozem ti poslat mojich poslednych 500g ofarbenych :grinning: ...v pondelok mam vyskladnenych 14kg, tak hadam v utorok mozem pracovat ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ja som to robila 1.krat v zivote :grinning: pozerala som si aj nejake videa "ako na to"...som si vygulala marcipan, preniesla na valceku na tortu a uhladila...mam aj tu hladicku na marcipanove torty, ale rukou to ide este lepsie :slight_smile: som si myslela, ze to bude ovela tazsie, ...tortu som mala pokrytu kremom + uplny vrch a boky som este potrela maslovym naterom (maslo + cukor = vymiesat) a hlavne nabuduce uz budem vediet, ze mam nechat marcipan o nieco hrubsi, aby sa mi netrhal :grinning: ...no este sa mam veeeela co ucit...ale baviiii ma to neskutocne :slight_smile: :slight_smile: uz sa tesim na Vianocnu verziu torticky :wink: a v januari ma dcerka narodeniny, vo februari svokrovci, v aprili 2 svagrovia , ...a tak dokola, tesiiiiiiiim.... :slight_smile: raz sa to urcite naucim k mojej spokojnosti :grinning:
25. nov 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jper ved o to tu ide,ze ti nic nezostane a taku peknu tortu neurobis za 10 minut
25. nov 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby trosku vam to ru vytapetujem dneska som sa hrajkala,popolusku som robila uz minuly vikend vyzera ako svalnaty lego panacik, vilu som robila dneska som s nou spokojna len tie ruky nejako nechcu tak ako by som ja chcela mysi su desne no ale co uz,doma vyrobeny susiak na kvety :wink: a skusala som ranunkul- no nic moc :frowning2: no a este som vam odfotila mna pri praci teda moje nohy-dneska ciste oblecenie a uz je v kosi na pranie a takto vyzeram cela vzdy ked peciem :grinning: a moj kufrik,kde mam pomock- z neho sa moc vytesujem :grinning:
25. nov 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
holky, krásný dortíky jste popřidávaly, fakt šikulky, olajkuju až půjdou děcka spát, nestíhám :wink:
a můj poslední tenhle týden, panenka pro neteř, tak je taková odfláknutá, no kovářova kobyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@dena robila som ich cez striekačku z lekárne :wink: nacpala som dnu hmotu dala do mikrovlnky na pár sekúnd a hmota išla von skoro sama :slight_smile:
25. nov 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no viem, ze v stredu jej bude obdarovanej udeleny titul PhDr.a to je tak setko:slight_smile:
25. nov 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ja som uz urboila objednavku a do poznamky napisala, ze v utorok to musi byt u mna:slight_smile:)) vynimocne nemam potahovku, lebo som minula vsetko na tie minitorticky-) btw, volam, pytam sa..ma rada ruze? odpoved.a co ja viem?:slight_smile:))) no a rob:slight_smile:
25. nov 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 :grinning: vďaka ala myslím,že sa nechytám na babušky ktoré tu sú :slight_smile: nebudem menovať aby som na niekoho nezabudla ale však pochváľme sa sme šikovné všetky do jednej :wink: a nevykajte mi som Jana :wink: ahoj
25. nov 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
včerajšia krstinová
25. nov 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje vikendove, torta pre nasu babku k meninam, zakusky pre sestru na oslavu do prace- boli to darčeky
obdivujem vsetky co viac peciete :wink:
25. nov 2012 o 20:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
25. nov 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Prosím vás piekli ste tortu pre niekoho s HISTAMINOVOU INTOLERANCIOU? Alebo nepoznáte niekoho takého kto má aj s tým to skúsenosť? Kamarátka chce tortu pre synčeka k prvým narodeninám, tak aby aj on mohol ochutnať, ale zatiaľ sama nevie čo všetko malý môže a čo nie. Má narodeniny až vo februári, ale pre istotu zháňame info už teraz. Len tak čo som čítala, tak zakázaný je bielok, prášky kypriace, pudingové a také veci, ale ktovie ako to je s koláčmi, hmmm.
25. nov 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 já to slyším poprvé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 kamoskina mala mala na to podozrenie. tu su nejake veci popisane http://histaminova-intolerancia.webnode.sk/news/zoznam-zakazanych-potravin-a-dalsie-informacie/
a hlavne vsetko by malo byt co najcerstvejsie
25. nov 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala tento tyzden jednu a to sestre a tatinovi k meninam..
25. nov 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@aduskatt odkiaľ si ten smartflex objednala?koľko je tam poštovné?ďakujem.
a tá torta to je podľa mňa k promociam :confused: :confused:
25. nov 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ako bolo na chate?
25. nov 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin To je perfektní nápad - já furt měním papírové krabice. Hned v pondělí jdu koupit kufr :grinning:
25. nov 2012 o 21:06  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok