• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
Baby, tu je moja dnesna.. zajtra ju beriem pre pani ucitelku zo skolky.. dufam, ze sa bude pacit..
28. nov 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@pipka krasna je.. netreba jej uz nic.. :slight_smile:
28. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak holky, moje dnešní výtvory :wink: do dortů to má daleko, ale ty budu dělat zítra hned tři a asi 20 postaviček, na který jsem ještě ani nesáhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mám na zítra objednanou návštěvu na půl dne, bude asi veselo :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ještě bych mohla hodit fotky, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@daducha Waw, Tvoja Ti vyšla nádherne :wink: Určite ju vystužím a pevne verím, že sa malinkej bude páčiť. Aspoň z fotky bola nadšená. Najprv sa mi tie marcipánové tortičky zdali také príliš "umelé", ale keď vidím, aké krásy sa dajú vytvoriť, tak sa ich tvoreniu už nevzdám :dizzy_face: :slight_smile:
28. nov 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Umelecké diela-nádhera! :wink:
28. nov 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci to je nadhera.. :slight_smile:))
28. nov 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ankiki @jenie123 díky holky, to chce jen trochu cviku a pak to jde :dizzy_face:
28. nov 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci prenaadherneeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci prekrásne, nemám slov, som ostala s otvorenou pusou, ja sa tiež chystám, ale akosi sa neviem nachystať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2012 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka krasna
28. nov 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci juuuuj prekrasne ich mas :dizzy_face: . Ja este 3D gulky ani upecene nemam stale sa babrem s vecami na svietniky. Asi som mala tiez urobim srdiecka a vykaslat sa na kostoliky, chalupky a stromceky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Zanetka zasterka dorazila a je uzasna este raz mooooc dakujem :dizzy_face:
28. nov 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci tak to je nadherne,nadherne,nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha to je len link na tvoje konto asi na gmaily :stuck_out_tongue_closed_eyes:. skus to prilozit ako obrazok sem. teda opravujem centrum.sk mi ukaze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja to viem normalne otvorit :angry: :angry: ,sakra co s tym je
28. nov 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha a neotvaras to ty ako prilohu niekde na netovej poste? lebo ja nemam ucet na centrume tak mozno preto
28. nov 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ďakujem :dizzy_face:
28. nov 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no presne, tak a tak som to skopcila.ono v podstate je to velky muffin,ten môj ma vrchny priemer 20 cm, a mam tam urobit ako keby capicu so slahacky,ako pri cupcakes.Ja som z korpusu urobila aj taky kuzel, v strede ,normalne potiahla hmotou a ze na ten to budem striekat.Ono su tam urobene take vzory ako ked robis vrch veternika.
28. nov 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha hmmmm no tak to neviem veru budes musiet trafit tu konzistenciu aby ti to drzalo ten tvar a ono to uplne stvrdne to nevadi?
28. nov 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no oni chcu aby do toho mohla mala babrat.A kym sa ona k tomu dostane, môze prejst tak 5-6 hodin.
28. nov 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som rozmyslala nad rastlinnou slahackou,len neviem ci to vydrzi taku dobu a potom reflektory u fotografa :angry: .Boze, ja si vzdy myslim, ze to bude jednoduche a nakoniec to vypali inak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha Uloz si ten obrazok z e-mailu do svojho pocitaca a potom ho sem vloz.
28. nov 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nooo tak v zatvrdnutej glazure sa moc nepobabre :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nech jej daju kladivko k tomu :grinning: . Ale nie ved si predstav to mas ako bielkovu polevu a ked bude vyssia vrstva bude to fest tvrde
28. nov 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, můžete mi prosím poradit, jak namíchat hodně sytě růžovou, takovou křiklavou, když mám k dispozici jen červenou a extra červenou gelovku, bělobu a práškovou světle růžovou? Zkoušela jsem to různě smíchat, ale prostě sytou růžovou z toho neudělám a nechce se mi kvůli jednomu dortu objednávat další gelovku :confounded: . Moc díky!
28. nov 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no, som si chcela ulahcit robotu a môzem bielka slahat nad parou :angry:
28. nov 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a to tvrdne tak rychle ?
28. nov 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nemoze to ist tomu, kto nema ucet na centrume...ty len kopirujes link na centrum..ale musis si tu foto ulozit do svojho pc, stiahni si ju a potom ju sem vloz :wink:
28. nov 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok