• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dada2007
@jakelina
@lucula73 holky děkuji :slight_smile: jste hodný, riskal jsem to z těch 9 a je krásně vysoký, no ještě tak půl cm a přetkl by :grinning: z těch 7 jsme dělala 24 cm a byl nízký :frowning2: asi mám nějakej divnej recept, nedávám tam vůbec kypřící prášek tak možná je to tím :slight_smile: ještě jednou dky za pomoc
27. dec 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj povianocne dievcata:slight_smile: Dufam, ze ste v zdravi prezili..ja mam zatial asi dve kila navyse.hm, do konca sviatkov to bude asi 5:slight_smile: Ale nist toooo, to treba..to patri k sviatkom:slight_smile: :slight_smile:
Pridavam moju vcerajsiu - do domova dochodcov. Na zelanie vianocny motiv, velke tvary, vyrazne farby - aby to vsetci videli:slight_smile:
27. dec 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@pristela skaaacem po plafon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@glee urob košeľu :wink: :wink:
27. dec 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mata_murkova môžeš anannás ešte na menšie narezať a tmavý korpus :wink: :wink:
27. dec 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no ved si myslím !!! tolko námahy ma to stalo!

@vlada111 ale lubit ma budes o tyzden viac, oki ?
27. dec 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
No dievčence, tak môj tortový osud je spečatený :grinning: Jurkovi robím o dva týždne tortu - vesmír a musí tam byť Mars :grinning: :grinning: :grinning: hovorím mu, že veď ten Mars vyzerá ako hrdzavý, to ako ti také urobím? Namaľujem? a on že: no tak to namaľuješ, len nech je ako skutočný, nie taký vymyslený. Musí byť reálny :grinning: :grinning: :grinning:. Z tohto mi jednoznačne vyplýva záver, že najlepšie objednávky dávajú rodinný príslušníci, že @pristela?
27. dec 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Pekný deň šikulky a krásny posviatočný čas..nech vám to pekne pečie a máte nádherné inšpirácie,ktoré tu budem hltať a slintať nad úžasnými výtvormi :wink: :wink:
27. dec 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela zlatko, já takové silikonky nemám, to se jak dělá?? Asi se ptám jak blbec, ale přijde mi to takové jemné ten vzor a nevím jak se s tím pracuje?? To na to otlačíš nebo se to musí prsem nacpat do těch mezírek???
27. dec 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tuhle silikonku mají u nás u ťamana :wink:
27. dec 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci a jak se s tím dělá, máš ji???
27. dec 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja dortík je krásný a musela jsem se smát, prý aby to všichni viděli :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 tak to bude asi receptem, já právě naleju těsto do formy a po upečení je ho tam jednou tolik a stačí mi těch 6 vajíček. Bez kypřícího prášku se to asi tak nezvedne.
27. dec 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tak já jdu taky nahánět vrány, jen nevím, jestli ten můj bude rád, že naháním cizí ptáky :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina mám, ale nejde mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vidím, že tiež vypekávate cez sviatky, krásne tortičky ste popridávali :slight_smile:, pridávam opäť cars, ešte ma čakajú dve tortičky a koniec pre tento rok
27. dec 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@vecernicci třeba nám poradí pristelka. :wink:
27. dec 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1zaza krásná a ty detaily jsou super. :wink:
27. dec 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jak to s tou formičkou děláš, že ti to jde?
27. dec 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já teď jen odpočívám, nic nedělám, manža mi to zakázal a to ještě neví, že na víkend mám tři dorty :grinning:
27. dec 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci :grinning: :grinning: :grinning: to nemusíš naháňať vrany, stačí dobre vypísať objednávku a do kolónky "spôsob dopravy" napíšeš: vrana :grinning: :grinning: :grinning:, ale predtým behni ku susede, ktorá má malú babuľku a do detailov ju ukáž svojmu manželovi, aby vedel akú formu treba použiť :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps
@vecernicci
No my sme objednavali dievcatko (dvom najstarsim sme vtedy povedali, ze sme objednali babätko v Quelle katalogu a ked neprislo dievcatko , ale nas 3 chlapcek, tak sme povedali, ze pri zaciarkavani sme asi zle umiestnili krizik na objednavke.:frowning2: No a pri nasom poslednom babätku sme katalok spomenuli znova, no zase nam poslali chlapceka...... a co sa nestalo........ zanedlho Quelle skrachovalo, tak sme si robili srandu, ze asi predsa bolo dievcatko zakrizikovane, ale vdaka nespolahlivym pracovnikom v Quelle , sme dostali styri rovnake balicky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Dievcata, zabudla som este davnejsie napisat, ze moja torticka s tou lodkou a zrucaninou, plnena coko - pribinacikom a malinami stastne,, doplavala´´ autom 900 km bez akejkolvek ujmy na vzhlade a chuti. Tak to ma taaak potesilooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aj fotky mi poslali a vyzerala ako pred odchodom :wink: :dizzy_face: tak to som bola z toho uplne paf :wink:)
27. dec 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Mile holky,sice opožděně,ale přece jen vám chci poprat hezky zbytek povanocniho období, krásný Novy Rok 2013,plny zdraví a radosti z pečení. Jsem moc rada,ze se mužů od vas tak hodně učit a inspirovat. Děkuji a přejí krásný den všem!!!! :grinning:
27. dec 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina
@vecernicci andelicky ja to len otlacila hmotu a pak orezala , cize som pak mala pás hmoty so vzorom , nie dierkovanu cipku , teda aj to by slo ale to by som tam musela pracne zatlacat asi tristo rokov :rolling_eyes:
27. dec 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ach ja si to v klude s tebou vymenim ak ty urobis tortu mojmu malemu ja v pohode urobim aj skutocnych martanov na marse :grinning:
27. dec 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela No priznávam, že môj Jurko na tvojho Kubka nemá :grinning: :grinning: :grinning: takže o výmenu nemám záujem :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :frowning2: ty si na mna taka zla :frowning2: :frowning2:

a holky uuz tu bola @lokalistin , ale ze aka suprova baba to je :grinning: bud to bude tym jej menom : Žanetka :grinning: alebo tým že je od nás tortičkárok :grinning: a priniesla mi nááááádhernú sadu vianočnych gúl :dizzy_face: už su na stromčeku :grinning: vsetky vas jasnacka zdravííííí
27. dec 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@pristela ta silikonka je krasna to je od tamanov? aka je dlha?
27. dec 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dlouho jsem tu nebyla..:slight_smile: Jen vám hodím poslední dortíky a PFko a letím zas o dům dál..:slight_smile:
27. dec 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok