• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vecernicci :grinning: to teda sú objednávky :sweat_smile:

mne kamoška píše, či viem vymodelovať ručne futbalistu Messiho, hovorím, že nie no čo si myslí, že som nejaký Michelangelo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: buď urobím primitívny face alebo tam načapím jedlú oblátku :grinning:
9. jan 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@luciahromadkova dakujem ja tiez medovniky nepredavam vsetucko mozno na 3 vynimky boli darceky alebo nase :sunglasses:
9. jan 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blondi2 ja ho sice nerobievam ale iba prasok
9. jan 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina oni to fakt ponesou na pitevnu, je to pro švagrový ségru :grinning: si pošmáknou :wink:
9. jan 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina toto je to video tam na FB bolo v skupine a tam asi niesi preto ti to neukazalo http://www.youtube.com/watch?v=nW0kxZ8wK4Y
9. jan 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela @lamps hlasim sa do klubu malych ja mam tiez 158 cm len u mna to nekompenzuje mm ako u Adky ja si to kompenzujem do sirky :grinning: :zipper_mouth:
9. jan 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dm1 ty jsi kecka :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 já jsem na tom úúúúplně stejně :wink:
9. jan 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci no ja se jim nedivim hihi my mame jeste cukrovi :grinning:
9. jan 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby a este jedna otazka. na aku hrubku mam vyvalkat tu potahovu hmotu z cukrikov?
9. jan 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Daniiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja musim kupovat vysoke boty bo moj teda vysoky nieje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix jenže já bych pak nestíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak toho mám najednou moc a jsem ko
9. jan 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no jasneeeee, ze by si moja zena do mna nerypla :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj tak ta milujem :sweat_smile: :grinning:
9. jan 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievcata prosim nejeka inspiracia na coko tortu pre zenu, dakujem
9. jan 2013 o 20:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aj ja mozem do klubu s mojimi 160 cm?:slight_smile:
9. jan 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no esteze vas mam babulky moje...hned sa mi ta potvora bude lahsie usadzat na tortu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a prisaham, ze prve, co spravim z toho silikonu, bude odliatok ksichtu :grinning: :grinning: :grinning: krpana dostala od kamosky pod stromcek taku akoze Barbie, ale ma take ludskejsie tvary, je tak viac pri sebe :grinning: tak asi ju ponorim celu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
aj telo aj ksicht :sweat_smile: :grinning:
9. jan 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciahromadkova ja som mame robila túto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18317 a bola fajná
9. jan 2013 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki Dakujem, idem robit sachera- ta bola ziadana, ten svoj osvedceny recept, potrebujem len inspiraciu na ozdobenie akurat si dnes objednali na sobotu, lebo tie coko nemam vela obrazkov uložených
9. jan 2013 o 20:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, poradte, aka torta by sa hodila na kolaudaciu? :slight_smile: dakujem za kazdy napad, fotocku...
9. jan 2013 o 20:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Ženatka, ja si vyššie topánky kupujem po 10 rokoch - to bolo obdobie, keď mi stačili tenisky, aby som dokázala behať za deťmi :grinning: :grinning: :grinning:. Ale veľmi vysoké som nikdy nenosila, mám pocit, že v nich vyzerám smiešne a môj svokor bol chudák nešťastný, keď sme začali s mm spolu chodiť, vraj vyzeráme ako malý a veľký kamarát :grinning: :grinning: :grinning:
@dm1 Danka, vitaj v klube malých sladkých žienok :grinning: :grinning: :grinning: ja som to tu už písala, že mám nové životné heslo - som malá, ale šikovná :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@blondi2 asi 4 mm
9. jan 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@glee ak je to kolaudacia domu tak moze byt kludne aj ten konkretny dom bud 3D alebo modelovany - mala torticka na torte
9. jan 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dakujem pekne, budem este rozmyslat ako na to, mozno nejaky chocotransfer a kvet :wink:
9. jan 2013 o 21:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ja mám takéto uložené :sweat_smile: a posledné dve tortuše sú moje :wink:
9. jan 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
ahoj holky, můžu poprosit o oveřenej recept na falešnej marcipán(potahovací hmotu) pro amatera a jeste radu na jak upravenej dort zda na maslovy krem a nebo na piskot se to pak dava?? chci vyrobit dort pro malou a potahnout to marcipanem.. popropade kde bych v brne koupila hotovou tu hmotu.

mooooc dekuji:slight_smile:
9. jan 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv to som kúpila nejakú novú farbu lebo od willton sa mi fialová nepáčila a je ešte aj lacnejšia a aj mne sa strašne páči tento odtieň.Aj tá tuba je taká praktickejšia.Som ti ju cvakla tak pridávam foto aká to je :slight_smile:
9. jan 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vecernicci no chúďa to ťa teda ľutujem neviem či by som to psychicky zvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 děkuji ti! Koukala jsem na to, super efekt a vypadá to jednoduše, ale jako všechno.... při výrobě už mi to tak připadat nebude :grinning: , ale určitě vyzkouším :wink:
9. jan 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mlha99 najdeš ho tady v příspěvku od vecernicci, ale stranu nevim (ale je jich tam jen pár) a je moc fain...http://www.modrykonik.cz/diskuse/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/
a nebo na první straně této diskuze je recept na MMF
9. jan 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok