• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
no ja už som to úplne pototo, už nemám ani žiadne lišty, mám koníka už na celej ploche bez líšť :grinning:
2. feb 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci no nejde mi to, nič také som tu nenašla :confused:
2. feb 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf dakujem pomohla si mi :dizzy_face:
2. feb 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello moja prvá víkendovka Minnie č. 2
2. feb 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
Ahojte mamicky sikulky, je medzi vami aj mamicka z blizkosti Želiezoviec a okolia popripade Levice???? Dakujem
2. feb 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula krásne toričky ste porobili :slight_smile:
@jakelina náááááááááádheraaaaa
@mizulienka neva hlavne že oslávenec nájde čo má rád :slight_smile:
2. feb 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ani to ctrl zmáčknout a kolečkem na myši zvětšit nejde??? :astonished: :astonished: :astonished:
2. feb 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h jéééééééééé, ta je bombová. Já miluju ten její výraz :grinning: :grinning:
2. feb 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak pridávam moje dnešné ešte jednu a tento týždeň pokoj.Mala som objednávku na Mášu ,nechcela som to zobrať ,lebo Mášu nedokážem spraviť a tak to aj dopadlo,strašné urobila som 3 ,ale nepodarilo sa ,jednoducho neviem to.Tak to je iba dievčatko s medveďom som sa rozhodla.
2. feb 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
@dadka212 o 2 tyzdne mam robit tvoju lienkúúú :grinning: dúfam ze neva :wink: pani si vybrala tu tvoju ze je najkrajsia :dizzy_face: ale prosim ta chcela by som sa spytat v com sa to pecie - normalne v okruhlej forme a potom zrezavat ? A hlavne sa chcem spytat za tie tykadla, aky hruby drotik a tie gulky na konci su z hmoty ? Ci nebudu moc tazke na ten drot ale mozno sa mi to len zda :sweat_smile: dakujeeem :slight_smile:
2. feb 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 co blaznis ved to je cela ona - cista Masa no... :grinning: super
2. feb 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina idem skúsiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina si poklad, išlo to :wink:
2. feb 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ale tie tvoje s kvetmi už poznám :wink: Koľko stojí taký veľký stojan?
2. feb 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Žienky chcem sa spýtať raz som videla fotku torty len neviem či tu alebo inde a neuložila som si obrázok :frowning2: Bola to torta so snehulienkou a siedmimi trpaslíkmi, korpus bol zelený,okrúhly a boli tam muchotrávky a snehulienka a trpaslíci boli vystrihnutý myslím že z jedlej oplátky a boli uložený na torte a okolo torty.Ak by niekto mal foto tak poprosím. ĎAKUJEEEM.
2. feb 2013 o 13:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat ideme do rodiny gratulovat , tak nieco sladke na zahryznutie ...cokokorpus + slahacka s gastan pyre + cokolada ...2,3 kg
2. feb 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
damy prosim vas, ako dosiahnete taku sytu ciernu a cervenu??? mam aj tie sugerflair extra, ale ani tie mi tak pekne nechytaju... :frowning2: vacsinou tym farbim smartflex...
2. feb 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nie neva aj ja ju robím na zajtra :grinning: tykadlá sú 20 drôtik a gulička je hmota....a pečiem v nerezovej miske z tesca
2. feb 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patka6 áno to je nejedlé :sweat_smile:
2. feb 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 nádherná tortička :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. feb 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a tu je moja dnešná na želanie Pepa Pig, hrozne ma mrzí, že vás nestíham čítať :frowning2: :frowning2: :frowning2: , ale dnes večer sa mi snáď podarí dočítať zameškané
2. feb 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@lamps milounký dortík :wink:
2. feb 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ak robíš tú dinosaurovu pre nejaké dino maniaka, tak si daj pozor čo urobíš :grinning: moj syn mi tu huláka, že brachiosaurus nechodí do vody tam chodia len hadrosaury alebo ichtyosaury :sweat_smile:
2. feb 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Holky, tak jsem si oddychla...volala mamka, dort měl prý obrvoský úspěch jak v chuti, tak v vzhledu. Dokonce prý nevyšlo na všechny, protože oslavenkyně rozkrájela jen tu zadní část za mašlí a zbytek, že musí vzít domů, aby to rodina taky viděla, že něco takového ještě nikdy neviděla.... :wink: ach jak jsem ráda.
2. feb 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@mizulienka prajem pekny vikend, aj ja by som rada niekam vypadla...ale muz ide hrat na ples dnes vecer, takze budeme doma cumakovat . Tie margaretky su naozaj krasne :slight_smile:
2. feb 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko37 Ja farbym gelovymi farbami, asi ako vacsina tu :slight_smile:. Treba si len vybrat...
2. feb 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf krasne torticky, auticka su ako ozajstne :wink:, burak aj formula naj
2. feb 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no snad ne, je to pro tříletou holčičku a nevím teda jaký je na to odborník. :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nooo tak to by malo byť v pohode :grinning: moj začal mať takéto múdre reči až od cca 4 rokov :grinning:
2. feb 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 oni mi poslali takovou předlohu, no tak to jsem sedla na zadek a ptala jsem se, jestli to můžu změnit. :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok