Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
eliska22
2. feb 2013
no ja už som to úplne pototo, už nemám ani žiadne lišty, mám koníka už na celej ploche bez líšť 😃
eliska22
2. feb 2013
@vecernicci no nejde mi to, nič také som tu nenašla =-)
maya30
2. feb 2013
@artepf dakujem pomohla si mi x-)
janula.h
2. feb 2013
hello moja prvá víkendovka Minnie č. 2
sylvia78
2. feb 2013
Ahojte mamicky sikulky, je medzi vami aj mamicka z blizkosti Želiezoviec a okolia popripade Levice???? Dakujem
janula.h
2. feb 2013
babula krásne toričky ste porobili 🙂
@jakelina náááááááááádheraaaaa
@mizulienka neva hlavne že oslávenec nájde čo má rád 🙂
jakelina
2. feb 2013
@eliska22 ani to ctrl zmáčknout a kolečkem na myši zvětšit nejde??? :-o :-o :-o
jakelina
2. feb 2013
@janula.h jéééééééééé, ta je bombová. Já miluju ten její výraz 😃 😃
denisak77
2. feb 2013
Tak pridávam moje dnešné ešte jednu a tento týždeň pokoj.Mala som objednávku na Mášu ,nechcela som to zobrať ,lebo Mášu nedokážem spraviť a tak to aj dopadlo,strašné urobila som 3 ,ale nepodarilo sa ,jednoducho neviem to.Tak to je iba dievčatko s medveďom som sa rozhodla.
maya30
2. feb 2013
@dadka212 o 2 tyzdne mam robit tvoju lienkúúú 😃 dúfam ze neva 😉 pani si vybrala tu tvoju ze je najkrajsia x-) ale prosim ta chcela by som sa spytat v com sa to pecie - normalne v okruhlej forme a potom zrezavat ? A hlavne sa chcem spytat za tie tykadla, aky hruby drotik a tie gulky na konci su z hmoty ? Ci nebudu moc tazke na ten drot ale mozno sa mi to len zda :-N dakujeeem 🙂
maya30
2. feb 2013
@denisak77 co blaznis ved to je cela ona - cista Masa no... 😃 super
eliska22
2. feb 2013
@jakelina idem skúsiť :-p
eliska22
2. feb 2013
@jakelina si poklad, išlo to 😉
vlada111
2. feb 2013
@lokalistin ale tie tvoje s kvetmi už poznám 😉 Koľko stojí taký veľký stojan?
timotejkabrejkova
2. feb 2013
Žienky chcem sa spýtať raz som videla fotku torty len neviem či tu alebo inde a neuložila som si obrázok 😞 Bola to torta so snehulienkou a siedmimi trpaslíkmi, korpus bol zelený,okrúhly a boli tam muchotrávky a snehulienka a trpaslíci boli vystrihnutý myslím že z jedlej oplátky a boli uložený na torte a okolo torty.Ak by niekto mal foto tak poprosím. ĎAKUJEEEM.
mima1311
2. feb 2013
Akurat ideme do rodiny gratulovat , tak nieco sladke na zahryznutie ...cokokorpus + slahacka s gastan pyre + cokolada ...2,3 kg
adka_praha
2. feb 2013
damy prosim vas, ako dosiahnete taku sytu ciernu a cervenu??? mam aj tie sugerflair extra, ale ani tie mi tak pekne nechytaju... 😞 vacsinou tym farbim smartflex...
dadka212
2. feb 2013
@maya30 nie neva aj ja ju robím na zajtra 😃 tykadlá sú 20 drôtik a gulička je hmota....a pečiem v nerezovej miske z tesca
lamps
2. feb 2013
@patka6 áno to je nejedlé :-N
lamps
2. feb 2013
@zuzana92101 nádherná tortička :-N :-N :-N :-N :-N
lamps
2. feb 2013
a tu je moja dnešná na želanie Pepa Pig, hrozne ma mrzí, že vás nestíham čítať 😞 😞 😞 , ale dnes večer sa mi snáď podarí dočítať zameškané
jakelina
2. feb 2013
@lamps milounký dortík 😉
dadka212
2. feb 2013
@jakelina ak robíš tú dinosaurovu pre nejaké dino maniaka, tak si daj pozor čo urobíš 😃 moj syn mi tu huláka, že brachiosaurus nechodí do vody tam chodia len hadrosaury alebo ichtyosaury :-N
florentina
2. feb 2013
Holky, tak jsem si oddychla...volala mamka, dort měl prý obrvoský úspěch jak v chuti, tak v vzhledu. Dokonce prý nevyšlo na všechny, protože oslavenkyně rozkrájela jen tu zadní část za mašlí a zbytek, že musí vzít domů, aby to rodina taky viděla, že něco takového ještě nikdy neviděla.... 😉 ach jak jsem ráda.
zuzana92101
2. feb 2013
@mizulienka prajem pekny vikend, aj ja by som rada niekam vypadla...ale muz ide hrat na ples dnes vecer, takze budeme doma cumakovat . Tie margaretky su naozaj krasne 🙂
zuzana92101
2. feb 2013
@babatko37 Ja farbym gelovymi farbami, asi ako vacsina tu 🙂. Treba si len vybrat...
zuzana92101
2. feb 2013
@artepf krasne torticky, auticka su ako ozajstne 😉, burak aj formula naj
jakelina
2. feb 2013
@dadka212 no snad ne, je to pro tříletou holčičku a nevím teda jaký je na to odborník. 😃 😃 😃
dadka212
2. feb 2013
@jakelina nooo tak to by malo byť v pohode 😃 moj začal mať takéto múdre reči až od cca 4 rokov 😃
jakelina
2. feb 2013
@dadka212 oni mi poslali takovou předlohu, no tak to jsem sedla na zadek a ptala jsem se, jestli to můžu změnit. 😃 😃 😃