• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 nedráždi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Danka a chce to veľa trpezlivosti vydolovať tú krajku z formy? normálne si ma navnadila

@pristela Žanetka, ty si bezkonkurenčná, to sa hoc komu nepodarí :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps neee neboj to chce len pochopit postup, dobre to zacistit mozno najlepsie vidiet ako to niekto vytahuje a ide to neboj sa ja to uz teraz vytahujem uplne bez problemov a najnovsie ked viem ze v chladnicke krajka zostane krasne pruzna je to uplna parada nemusim sa bat ze mi potom preschne alebo co
5. mar 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: mamka si tak utopila mobil v mlieku ... v kabelke :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps potom keby si ju chcela tak daj vediet mozem ti ju ja kupit s 10% zlavou a poslat bez postovneho by ta vysla necelych 25e :wink:
5. mar 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja som pozerala videá na nete, vyzerá to tak ľahko. Ale vieš ako to je, všetko ide ľahko tomu, kto to vie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, ale mám silnú chuť kúpiť si ju
5. mar 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 boožinku to si aky odkaz dala , vsak sliny mi vyhŕkli , naaadherne, musim vas ist dočítať , bo vsak maly ma vcera na kolenach prosil aby som sla na vylet nuz tak som sla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
@lamps :grinning: no , a to dnes ma puboš narodky a dostal odo mna novy vysnený mobil dotykový :grinning: tak som mu ho dávala zo slovami nech sa z neho dlho neteší , že možno on príde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a ty máš ten obchod nejako blízko? ty si inak stráááááááááááááááášne dobrá duša :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teoreticky po výplate by som možno aj mohla, ak nič nečakané nenaruší moje plány :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nebuď naňho taká zlá, želám mu všetko naj.... inak aj môj Filipko má dnes narodky - 10 rokov
5. mar 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Žanetka, Danka @dm1 nás riadne pokúša čo? a mňa asi aj dostala. Rada by som aj niečo nové vyskúšala
5. mar 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps neboj to isto zvladnes nic zlozite chce to len dobru sterku a trpezlivost vybrat to az vtedy ked je to ok :wink: . Ak bude stretko zase z MK ja kludne zoberiem aj tie svoje krajky ci magic decor alebo sugarveil a mozem to tam ukazat ako to robim. Ja si este necham zajst chut pockam kym tu budu vsetky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som sa rozhodla a idem v sobotu na stretko do Povazskej @pristela Zanetka robi ho ta Zuzka co robila kvety v TN mala malo ludi a navnadila ma ze tam bude p. Murarikova od pernickov majsterka tak pojdem kuk. Sama by som nesla ale idu od mojho smeru 2 kocky autom tak sa im vterknem :sweat_smile: . A som sa rozhodla ze pojdem aj na ten medovnikovy ale len na otoc je to ozaj unikat take medovnikove nech nezerem :grinning: . Takze budem tusim so stretkami vysporiadana tento rok :zipper_mouth:
5. mar 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ďakujem za povzbudenie, takže si musím kúpiť aj stierku? alebo stačí nejaká silikónová obyčko z obchodu?
5. mar 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jj mam ho tu po ruke a chodim tam casto :stuck_out_tongue_closed_eyes:. CIsto teoreticky ti to kludne mozem doniest v maji k pristelke sice neivem ci ste od seba daleko ci blizko
a ja rada pokusam veru nech niesom sama co utraca :grinning: :grinning: :grinning: . Mne sa strasne pacia krajky na tortach a niesom moc zastanca nejedlych z galanterky na torte tak preto takto hladam co nove medzi krajkami. Inak kamoska mi byva v taliansku ale co som pozerala to sa ani neoplati nejako to tam kupovat je to zajedno
5. mar 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps uplne obyc za par centov z domacich potrieb ja robim len takou len uz som ju zodrala uz tak pekne nezotiera musim novu kupit vzdy na to zabudnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps a nie silikonova sterka ale taka plastova karta taketo nieco. teda aspon mne sa to s tym dobre robi http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/karta-stredny-tunel-1510/
5. mar 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký večer, jdu poprosit zkušené a šikovné cukrářky! Můžete mi prosím poskytnout inspiraci na hasičský dort ke 100 výročí...
5. mar 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no super, ak by bola @pristelka taká dobrá, že by mi to prevzala a keď bude mať cestu do PE doručila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, také mávajú aj u nás v AZ dom. potrebách
5. mar 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby uz ste niektora posielali dekoracie z K2 poštou :grinning: do čoho ste to dali a prežilo to? diiiiik
5. mar 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 no dekoracie z K2 isto nee na ne som nemala nervy ved je to makke ako slak co z toho chces robit :astonished:
5. mar 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 prosim ta ako miesas taku peknucku fialovu?
:wink:
5. mar 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ja kombinujem gelovky wilton rose /ruzovu/ a modru sky blue - do ruzovej opatrne pridavam modru podla toho aky odtien potrebujem :wink:
5. mar 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 dakujem, lebo z fialovej mi nevznikla taka pekna aku som chcela :slight_smile:
5. mar 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,prosím vás,keď robíte kvety na drotikoch,tak tie drotiky si obalujete floris.páskou??
5. mar 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás nemáte nejaké inšpirácie na tortičku pre malé dievčatko, jednoduchú, prípadne s nejakou postavičkou milou?
5. mar 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najdem tu nejaku sikovnu pani z Klatov alebo z okolia, ktora by nam vedela urobit peknu marcipanovu tortu, podla predstav nasho 4-rocneho Samka? Prosim IP. Dakujem.
5. mar 2013 o 19:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 ja uz kupujem opradene drotiky vacsinou take uz predavaju a tie su potiahnute paskou tak tie uz nie. paskou to uz len zvazujem dokopy
5. mar 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no to ani mne ttu som tusim aj vyhodila do kosa bola mi nanic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Prepáč, že som dala "páči sa mi" ale sa tu rehocééééém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Som si ťa predstavila ako ho vyťahuješ a znovu tam padá..... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. mar 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ja mám takéto
5. mar 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dm1 a keď si nemala opradené tou páskou,tak si si všetky drotiky obalovala??chcem si vyskúšať magnoliu a neviem,či mám každý drotik obaliť...
5. mar 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 tak par inspiraciek z netu. Teeeda riadne tapetujem sorryyyyyyyyyyy :zipper_mouth: . Ten posledny s mackom je moj
5. mar 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok