• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@pipka dík Janka, tie na drôtikoch som robila dnes a tie fialové som robila v stredu :wink: niekedy si robím viac dní dopredu a niekedy nie, podľa toho ako stíham a ako sa mi chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. mar 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ...na tej krabičke od cigariet vidno,že sa mi moc MMF biele dobre nevypracovalo asi som mala dat trošku vody...?
8. mar 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin Tak ty to tu roztrubujes :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , pch, ze nervozna :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................
@jakelina dakujem krasne za pozdravy :wink: :slight_smile:

A inak baby....... lokalistin ( Zanet ) je super zienka :dizzy_face: :dizzy_face: ,ako uz tu aj ona pisala, sme rovnake krvne skupiny. Dufam, ze sa naskytne prilezitost a mozem aj vas ostatne osobne spoznat. :wink:

Dievcata.......nadherne torty ste popiekli, nevedela som sa dolajkovaaaaat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Babulky, ktere jste delaly Borka stavitele, nemate nahodou ulozeny postup? Dekuji moc :slight_smile:
8. mar 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 andelka, gratulujeeeeem a krasna torticka aaa ako si robila tie tehly ze ich mas te kruhy take rovnunkaveee? :fearful:
@viera6 rado sa stalo :dizzy_face:
8. mar 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@pristela nestiham pisat ... torta bola vyborna vsetci sme si tu pochutili potom vam dam aj foto s oslavenkynou... Dakujeme....
8. mar 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 ano, je s tym prplacka, ale vysledok stoji za to ;)
8. mar 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja rychlovka pre mojho mickeymaniaka :sunglasses:
8. mar 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
Ahojte pekáročky cukráročky, idem sa pochváliť, prvý krát som skúšala veľký kvietok, teda som sa celkom zapotila ale nakoniec to vyzerá celkom dobre :grinning: robila som len maličkú tortičku susedke z vďaky 16 cm priemer, váha 1,4 kg :sunglasses:
8. mar 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
mramorový korpus, parížska slahacka a lesna zmes, 3,8 kg
8. mar 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
inak zase taka typicky dievcenska :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pipka wow ako si robila ten znak a to písmo :confused:
8. mar 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka veľmi pekná, takéto ˝čisté˝ torty mám rada :slight_smile:
8. mar 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix ja som robila bobka stavitela,ale nemala som postup.Iba som mala obrázky a podľa toho som robila :slight_smile:
8. mar 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo veď je kráááásna
8. mar 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka vyzerá to úžasne
8. mar 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka krásna tortička aj kvietok
8. mar 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, nemáte některá uložené ty krásné housenky? chtěla bych ji udělat malý k narozeninám a nemůžu je najít. Díky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evvina daj si do googlu torta stonožka
8. mar 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam aj ja pár do tejto tortovej zbierky :D Vláčik je doboška a Rapunzel je marlenka. Rapunzel vyzerala fajne normálne, ale keď som kuk fotky,tak som ju mohla namaľovať trochu inak, som farbu miešala s belobou, aby to nebolo také ostré a evidentne to nebol dobrý nápad.
8. mar 2013 o 19:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@eliska22 Tie kvietky sú nádherné...aj farby aj tvar :dizzy_face: Ach jo, kedy sa ja dačo také naučím :unamused:
8. mar 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja som prisla na to ze som sem vobec nehodila min.tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi preto ze to bol zase spiderman a uplne na zelanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A este sa pochvalim ze sa mi v poslednej dobe pekne korpusy pecu. Kedysi som mala problem piect tak aby som mala naraz 3platy z toho teraz som tento v pohode na 4x prerezala :dizzy_face: a to bol priemer 28cm . Zacala som piect iba na 150-tke a je to oooovela lepsie
8. mar 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@eliska22 jedla oplatka...ale som ten znak vystrihla, nenalepila som to tam aj s tym bielym pozadim, ale len to cervene :wink:
8. mar 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky, přidávám dnešní dokončené.Kolik byste si řekly za potahovanou roládu- váha 1,7kg? :wink:
8. mar 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@rapunzel1 krasne. Prosim ta,podla akeho receptu robis marlenku?
8. mar 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 z kolika vajec máš ten korpus? Vypadá suprovo a rovný.
8. mar 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krasne sa ti ten korpus podaril. Potom si aj zvysovala teplotu? Ci aky bol postup?
8. mar 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jéééééééjo, dakujem za gratulku.....a žena, normál kosticou od oka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chlap skonštatoval, že ho mám teda dobré :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 20:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana_1
@lifinka je z 10 vajec ale ako som pisala az preimer 28cm a vysli 4 korpusy. asi by to vyslo aj z 9. ja robim ale taky recept ze na jedno vajce 40g muky aj cukru a lyzicu vody alebo kavy a je tam len lyzicka PDP ale vychadza rovnucky.
Teplotu som nezvysovala celu dobu na 150
8. mar 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok