• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vecernicci no manžel chytro urobil vezenie,lebo všetko na dvore bolo udupané,je dosť ťažká,velká
13. mar 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ta zajkova inspiracia je uzasna :dizzy_face:
13. mar 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ten se zajícem je krásný. Chtěla jsem ji udělat tento, co jsem před časem dělala na objednávku, jen s kočičkou, ale nechce srdíčko. Nemyslela jsem si, že 3 leté dítě si bude takto vymýšlet
13. mar 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@dajna11 tak my budem mít v dospělosti asi 16 kilo :wink: ale dneska jsme byly na očkování a vážili ji a už má 6,2 kilo, přibrala kilo za týden a vyrostla o pár cm :wink:
13. mar 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciahromadkova ja s tebou súhlasím,to nebol moj názor,čo som napísala,ale od tej jednejj kočky....som kukala album včera a veru všetky torty má na kupovaných podložkách...........ale podľa mňa vhodný papier tortičku pekne doplní :wink: :wink:
13. mar 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 zo ziadnej moja :stuck_out_tongue_closed_eyes: za 90 centov som si v akcii kupila v tescu dobosove platy :sweat_smile: a pouzila som dva...a zvysne tri som si natrela doma kremom a poliala cokoladou a decka to tu zjedli asi za sekundu :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :wink:
13. mar 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@broucek2 krasne jemne :slight_smile:
13. mar 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ju tak to ja váhu neviem,ale ked jej dávame obojok tak už ju sotva udržíme:slight_smile:
13. mar 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 teda chcela som tym povedat, ze doboska je len ten iPhone hore, ta torta je klasicky mramorak a parizska slahacka s ovocim :wink:
13. mar 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katiatko jeej dakujem :slight_smile: des.ocot to je aky? normalny? neviem co znamena "des." :sunglasses: ja by som tam chcela dat to mascarpone, ale neviem co je ta philadelphia...to je tiez nieco ako mascarpone? a ta MANA to je tusim taka natierka ci sa mylim?
13. mar 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja viem, ze to nebol tvoj nazor, ale nejakej inej tortickarky :wink:
13. mar 2013 o 20:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 ja idem o 2 tyzdne robit takuto je to podobna macka ako na prvom obrazku co ti poslala evvina len inak je riesene ozdobenie :slight_smile:
13. mar 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@broucek2 krásna
13. mar 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ooo, dakujem, :dizzy_face: cca som bola blizko ale opacne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 noo, by si sa divila, u nas uz tak vymysla aj 2 rocna, nie to 4 :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka parádna
@mia114 nádherné
13. mar 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2
@denuschka7 tak ja idem robiť tortu s mačičkou a klbkom na sobotu........a akurát sa chystám ísť modelovať dáku cicu,ale vobec nemám na to chuť,lebo to neviem :angry:
13. mar 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krásnučké .ten amrťanko je zlatý
@dedenini krásnučká @timotejkabrejkova nádherné
@barborkam ako socha pekné. ale torta??? Torta sa má jesť. ja by som do ne teda nezarezala.
@cestovatelkaandrea krásna
13. mar 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 ked som to ja zvladla..... :grinning: ja som si ju uz pre istotu vymodelovala aby som za 2 tyzdne nestresovala...snad sa tomu nic nemoze stat....a na to ze to bola moja prva postavicka, lepsie som to uz spravit fakt nevedela :grinning: kuk...to je ona
13. mar 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@denuschka7 no super,ja sa chystám od nedele do toho a dnes už fakt musím,lebo to nestihnem a budem nervozna :grinning:
13. mar 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak sa potom tesim na vysledok :grinning: daj vediet, ci mam zacat stresovat aj ja :D
13. mar 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denuschka7 ano, klasicky ocot....philadelphia, je tiez taka ako mascarpone a mana tiez, len ini vyrobcovia....;))) Ja mam celkom rada nase SK vyrobky a MAna obsahuje 90% pasterizovanej smotany......tuto plnku som robila prvykrat, mam rada, ked mi veci vychadzaju na prvykrat, vtedy ich zaradim hned medzi pouzitelne :dizzy_face: :grinning: a nebojim sa ich zopakovat aj nabuduce, ale isto to bude super aj s mascarpone :dizzy_face: Druhu plnku, kt. uz dllllho pouzivam do toriet je parizsky krem bez masla - cista slahacka s cokoladou...............
13. mar 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denuschka7 urcite nestresuj, macicka vyzera byt jednoducha, nijake zlozite tvary, drzim palce! :dizzy_face:
13. mar 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :slight_smile:)))) vidis tak to by ma nenapadlo.. :slight_smile:))) pojdem sa po doboske kuknut aj ja :slight_smile:)) jasne, chapem.. :slight_smile: o ten iphone mi ide :slight_smile:))
13. mar 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katiatko ja mám problém slabkami baby,ako ich mám urobiť?v kuse s telom?lebo ak to nadpojím,bdue to vidieť,ja som chcela sediacu mačičku.ale možno ju dám nakoniec ležať..... :unamused:
13. mar 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katiatko mnam aj ta slahacka moze byt dobra :slight_smile: tak ja mozno skusim 1 mascarpone a 1 MANA...snad touto kombinaciou nic nepokazim :slight_smile: a ak ide o macicku tu som uz vymodelovala...ta co je na obrazku je moj vytvor :sunglasses: len este uvidim ci spravim novu alebo bude moct byt tato....okolo oka to nie je take hladke, tak rozmyslam ci spravit novu... :confounded:
13. mar 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ja som nadpajala... :slight_smile:
13. mar 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katiatko aj ja milujem tu plnku mana so šlahačkou,alebo tesco pomazánkove to také v modro-bielej krabičke so šlahačkou. Skúšala som aj s kauflandu pomazankove,iba tak pre nás a bolo beee :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nechutilo mi to.Najnovšie som do parížskej šlahačka,čokoláda primixovala tesco pomazankové maslo a bolo mňamkové.
13. mar 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ta leziaca je velmi vydarena a naco si veci komplikovat sediacou, ak nevies presne ako to spravit, ked si to mozes zjednodusit a v pohode urobit tu leziacu :slight_smile: No na sediacej by som urcite tie labky priliepala, z jedneho kusa by som to ja nerobila... :dizzy_face:
13. mar 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som naposledy kupila v bille, ale teda tych celych malin tam bolo zalostne malo, takze billu neodporucam, bola to jedna zmrazena malinova mrvenica :slight_smile:
13. mar 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok