• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt no take pekne spravy ako statnice sa lepsie citaju :grinning: A drahy co studoval? Aj torticku mu dufam spravis :slight_smile:..ked oslavite synove narodky z februala :wink:
27. apr 2013 o 12:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu sú tie moje dve mordovačky, ja sa teda mordujem skoro na každej, keďže sa všetko ešte len učím, prvý krát som robila Mickey Mousa, chudáčik, no... viac opička ako myš :grinning: :grinning: a druhú s tulipánmi som dostala za úlohu urobiť takú, aké robieva nádherné @wera.g :wink: :slight_smile: , tak to ako som skoro odpadla, kdeže sa ja šplhám na takú nádheru a profesionalitu, ale tak snažila som sa aspoň trošku priblížiť, no priznám sa, že som sa na tých tulipánoch nadrela ešte viac ako na celom Mickym Mousovi :grinning: :grinning: :grinning: klobúk dole pred vami babky, čo robíte tie kvetinové nádhery :sunglasses:
27. apr 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
Babulky sladke uuuplne uuuuzasne tortusky ste zas popiekliii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , aj som si kopec poukladala , ani nemenujem , bo by som isto na niekoho zabudla :rolling_eyes:

A tu su moje , uz len pre jednu z nich si maju prist :sweat_smile: a mám klud . Dve mi kamoška presunula z tohto víkendu na 25 :wink: tak som bola rada , bo sa mi nechcelo modelovat traktor na tortu :rolling_eyes:
27. apr 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (84)
dievcata ako je to s tou mrazenou lesnou zmesou prosim? mam ju davat do coko plnky, a teda davate ju tam mrazenu? nevyteka von stava? dakujem velmi.

@halienka nadherne tulipany
27. apr 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pěknou sobotu přeju, jdu si k vám pro radu, je nějaký čokoládovo šlehačkový krém který ale nemusí být v lednici přes noc? ta pařížská šlehačka asi nepůjde vyšlehat po 3 hodinách že? moc děkuji
27. apr 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwau
27. apr 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 krasne :wink: a klobuk dole pred tym poctom...podla foto naozaj nie je vidiet, ze by ta nebavili :slight_smile:
27. apr 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ctrl c + ctrl v by stacilo pre kazdu... BEZXYBNE... Ta kriva je uplne sankopadajuca... Ten bok biely si robila bielkovou polevou?
27. apr 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 :slight_smile:) synova torta je uz omaslovana v chladnicke:slight_smile:) a jasne, ze urobim aj drahemu:slight_smile: studoval to, co vyuzije v robote, socialnu pracu
27. apr 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul nevyteka, korpus to vypije
27. apr 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a z tej komody musela tiez teta padnut na zadok, ci? :grinning:
27. apr 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt adi dakujem. davas tam priamo zamrznuty z mrazaku? ci rozmrazujes?
27. apr 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela fakt všechny úplně úžasné, nechápu kdy jsi to stihla. Jsi borec :wink:
27. apr 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ty máš ty dortíky tak nááádherný, že jsem si pro inspiračku musela uložit všechny :wink:
27. apr 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ještě mi zlato řekni, jak jsi udělala tu krásnou fialovou barvu??
27. apr 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musela som vyskúšať :slight_smile: len tak pre nás ku kávičke,vo vnutri je pribinák s čučoriedkami :slight_smile:
27. apr 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@zuul podla toho, kolkko mam casu:slight_smile:
27. apr 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja mám prvú decembrovú 2009. Tánička je novembrová. Máš ten rozdiel o rok posunutý oproti mne :slight_smile:
27. apr 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 krása, taky se na to chystám
27. apr 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela máš ich úžasné
27. apr 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky dakujeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@mysiatkoo áno , je to robené bielkovou polevou , Komoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... žienka je zlatá baba vždy ked berie odo mna tortičku :grinning: sa rehotala na "fotkách" :sweat_smile:

@jakelina a vieš , že mi to slo asi rychlejsie nez ked robim dve torty ? :confused: :confused: :confused: bo som nemala cas posedavat pri telke a šišmať sa :confused: :grinning: ako to ja lubim :rolling_eyes: no tu svadobku , krstinovu , pat a mat som zarabala mmf , potahovala, skladala a zdobila ted v noci ako sme dosli z pohotovosti čiže až o 23hodke som zacala , som mala nervy pri tej svadobke, sa mi nedarilooo, musela som si normal sadnúť a skludniť sa :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela jedna krajšia ako druhá...nááádhera..a ta komoda,umrela som s nej...nemáš chybu žena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. apr 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina joj , no to je tazko povedat :confused: ale tie velke kvety su zo smartflexu zafarbeneho ružovou rose wiltonkou + modrou a potom tienovane prachovými rose campion a lilac aspon myslím :confused: tá lilac je taka nechutna tmavo fialova, skoro az čierna , prosto na samostatne farbenie hmoty isto v živote nie, som bola nestastna ked som ju doma otvorila :frowning2: ale take tmave tiene s nou su super, tak nakoniec dobre ze ju mam :sweat_smile:
27. apr 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela akoze nemam slov, perfektne, krasne, fakt super kazducka jedna :wink:
27. apr 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ...jeeej..to ako ja..dcéra je decembrová a synátor november ...len rozdiel väčší...Lucka má 23 rokov a Tominko 1 rok a 5 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning:
@mia1111 gratulujem..ja som mala termín 28.11.2011 :slight_smile:
27. apr 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ...to je nádhera prenááádherná ,každá jedna...tá komoda.paráda...a veľmi sa mi páči prvá,motýliková...jemnosť sama o sebe...ja sa nestačím čudovať a obdivovať ťa ,aký máš talent a ja šťastie,že to môžem obdivovať :slight_smile:...
27. apr 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja to je cokoladu mmf...recept mam odtial a robilo sa s nou vyborne
http://tortyodmamy.sme.sk/node/99341
27. apr 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja tohotýždňová robota.... :wink:
27. apr 2013 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
moja dnešná...kúštik sladkej erotiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@pristela ach dievca, ty si neskutocna :astonished: nadherne vsetky, neviem sa rozhodnut ktora je naj :slight_smile: prosim ta tie tenke akoze vyhonky, to je vsetko len klasika drotik niecim omotany ?
27. apr 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok