• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. augusta 2017 
Baby nepozerate torty?ja sa tu sulam od smiechu na tich madaroch a tusim to zas nejaka z topolcian zas ukazovali topolcany mesto
3. máj 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 krásné všechny, jenom se tu kochám :wink:
3. máj 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 nadherne, na tych birmovkovych mi zostali oci :astonished: paradne :wink:
@denisak77 krasne torty,
3. máj 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
AHOJTE SIKULIENKY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pocujteee, robila niektora z vas 3D TORTU MOTORKY??hodte sem svoje vytvorceky, dakujeeem
3. máj 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj motýľ na želanie
3. máj 2013 o 23:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
3. máj 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. máj 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karmenta
@vecernicci
@lifinka

perefektné diela baby
3. máj 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nicolka21
@patrikmisko
@nicolka21
@jakelina
@nicolka21
@ivkaivka
ste šikovne baby. krásne tortičky ste nepiekli
3. máj 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana nadherna svadobna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj tie tvoje cupcake su vzdy velmi krasne :wink: :slight_smile:
3. máj 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zz134 krásne postavičky
3. máj 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps
@aduskatt
nádhera
3. máj 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ˇDakujem moc Vladka :wink:
3. máj 2013 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps mááááádhernéé :slight_smile:))
3. máj 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babule uz som sa to pytala ale nikto sa "nechytil" ...pls z coho robite podnosy /tacky na ktorych davate torticky? a baliaci papeir akym to obalujete?
ja mam iba dve take dosky a vzdy ich somrem aby mi vratili - kedze robim iba pre rodinu nevadi to ale aj tak....

dakujeeeeem
3. máj 2013 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 nuž je piatok,všetky kočky pečú,tak musíš na odpove´d počkať :grinning:
ja si beriem v obchode tie veľké kartony,napr. z ovocia..........z toho si vyrežem veľkosť akú potrebujem a obalím do papiera a celofanu.........alebo ak máš lesklý papier,ten netreba obalovať,ale klasický ano,lebo ten sa premastí.......a papier kúpiš bárkde,veľký výber majú v Kiku :slight_smile:,papieníctvach....
3. máj 2013 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinucha ja som piekla a aj dievcata pecu zvacsa v nerezových miskach napr. z ikea http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/30081467/, zalezi od velkosti a to aku tortu chces robit, zdobenia
upiect v miskach mozes ak chces loptu urcite treba spajat tak, ze das pri spojeni 2 polgul kartonovu podlozku a vrch aj asi vystuzit, aby sa ti ta vrchna polgula neprepadla do spodnej, dotvarujes puncovinou, obmazes maslom a potiahnes
fotopostupy napr. tu, nades aj postup ako urobit 5 a 6 uholniky a ako loptu skladat
http://tortyodmamy.sme.sk/node/159292
http://varecha.pravda.sk/recepty/futbalova-lopta-fotorecept/21039-recept.html

da sa urobit na zaciatok aj len ihrisko a na to polgula ako pol lopty vid. foto
3. máj 2013 o 23:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@zz134 ja tiez robim ako @lucula73, kartonova skatula vyrezem podnos, obalim papierom darcekovým a celofanom, ak potrebujem pevnejsie tak sa da aj narezat v baumaxe, hornbachu sololitova doska a obalit papierom, celofanom. v eshopoch maju aj polystyrenove a kartonove podnosy. najlacnejsia verzia je z tych skatul, a tiez vyhoda je, ze mozes dat papier aky sa ti paci s roznym motívom doladit k torte. mne sa ale najviac osvedcil jednofarebny papier, lebo torta vynikne. kupujem kik, lidl ale aj niekedy v papiernictve. a vzdy si dokupim ak je strieborny a zlaty /u nas mavaju v papiernictve/, ten je vzdy ok. ale fakt je, ze pouzila som napr. aj vzorovaný, ale len tam kde sa to celkovo hodi k torte. nakupim, vzdy ked je akcia alebo maju jednofarebny viac farieb, to mam potom doma a nezhanam. a obcas pouzijem aj cisto biely z opacnej strany. inak minule sa mi podarilo kupit aj jednofarebny papierovy obrus v rolke a to je tiez fajn. celofan davam preto, aby sa nerozmocil papier.
4. máj 2013 o 00:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
torta pre vyznávača freerideroveho lyžovania a majitela kvetinárstva,preto kvietkovane lyže :slight_smile: a logo skupiny v ktorej sa zgrupuju traja kamarati :slight_smile: 3 fassos :slight_smile:
4. máj 2013 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
caute, tu je moja tohto tyzdnova -len jedna. jupiii. normalne sa tesim,ze len jedna :slight_smile: aj to sa mi nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2013 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@lamps Ďakujem
4. máj 2013 o 02:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 asi oboje dohromady :wink:
4. máj 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 tak koukám, že s tou nechutí něco dělat jsme na tom všechny stejně :grinning: :grinning:
4. máj 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@levandulka3 hele, tak přesně takovou s tulipány mám dělat na červen :wink:
4. máj 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps daj potom vediet ako sa ti bude s tou krajkou robit, aj ja si brusim zuby, v juli budem robit do daru hlavnu svadobku, tak tam by som sa vysantila :wink:
4. máj 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje tohtotyzdnove, teraz len 4, takze pohoda...zbieram sily na nasledujuce 2 tyzdne, tam ich bude 9 a 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teraz mi uplne presli cez rozpocet v oblatkovo.sk lebo mi nedodali obrazky, tak som improvizovala, ta krizovka si to odniesla :rolling_eyes: zltofialova bola na zelanie v oblubenych farbach oslavenkyne, potom som rucne malovala logo (ze vraj nejaka skupina :confused: ) a ruzovofialova bola tiez len taka improvizacia, nejak ma to tento tyzden nebavilo :confounded:
4. máj 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@pristela zanetka ty si raz malovala monsterku na tortu - prosim ta ako na to ? Robila si najskor kontury podla sablony alebo vsetko len od oka ? V pondelok odovzdavam jednu taku tortu a bojim sa ze tie jedle obrazky mi nepridu ani v pondelok, tak toto by bol plan B :slight_smile:
4. máj 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 všetly torty neskutočné krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridávam svoje, tá na 1. sv. prijímanie som mala presne dané, normálne nákres mi priniesli, ale dokašlala som to tými červenými lícami :frowning2: som zvedavá čo povedia :confounded:
a moje 1 orchidejky na drôtiku :wink:
4. máj 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
bre ranko, prave dokoncena a moze sa ist vikendovat
9kg, spodok karamel, stred pariz, vrch punc
4. máj 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok