• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@vinka a rada by som ale zajtra sa sem nahrnu a ktovie či niečo ostane :grinning: alebo naopak či nepojde psovi :sweat_smile:
18. sep 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita dakujem :slight_smile:
@fopardi pokial viem cukriky sa umyvaju :wink: a torticka krasna :slight_smile: ja nenechavam pismenka uschnut prave kvoli tomu lamaniu :wink:
18. sep 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi no ja to vlhkým štetcom prejdem kde je solamyl.Ja ny solamyle válkam. :wink: Mohlo to byť aj tým,že bola na strednej.Ja zásadne dávam na spodok.Lebo vyššie ti môže od zadu primrznúť a potom ked vyberieš sa rozmrazí a je namoknutá :unamused: No tak kúsok odrež a odlož a v pondelok dobehni na kafčo :grinning: A môže ten parížsky.Aj ja ho dávam pod poťah ked je v torte.Tým to nebude
18. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ale smolkove nie lebo tie sú origo zafarbené.To by umývala aj týžden a farba by nezmizla :grinning: :grinning:
18. sep 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 pouťívala som šmolkov ako píše vinka a potom aj nedavno bola akcia na taky velky balík 300g za 1euro a to su take čo su slabo ružove a slabo člte a rozne postačane a kocky atd tak z toho som dorabala
18. sep 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka :grinning: :grinning: :grinning: to hej , ale ona ich chcela umyt od cukru, nie farby :slight_smile:
18. sep 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 nie nie ja som to myslela tak že ked si vyvalkam hmotu tak ja si podsypavam s cukrom a ten rukor mi nejde celkom dať preč z torty nie z cukríkov :wink:
18. sep 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a ked tym vlhkym štetcom prejdeš tak ti neostava to miesto leskle ??? alebo potieraš celu toru ?
18. sep 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a na kvietky som použila aj ten strieborny prašok čo som si objednavala s tebou a bolo to pekene :wink:

a ne sa neda dať vyššie v chladničke jedine že uberiem na teplote to by mohlo pomocť nie ?? lebo ja mam malu chladničku kombinovanu s mrazakom a to by som musela vybrat vrchnu poličku a to už fakt neviem kde by som sa podela :grinning:

18. sep 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka či vlastne na spodok som chcela napísať ale ved chapeš nie
18. sep 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pochvaly :dizzy_face:

aj ostatne torticky su krasne nestacim sa pozerat!

@alionuska nemam slov nadhera! nechapem to ako to zvladas stale nad tym dumam ja mam taku svalovicu teraz z tej 5 a 10kg torty ze az a ty take pocty davas! a tu noemovu archu mam ulozenu uz davnejsie strasne sa mi pacila a urcite chcem vyskusat niekedy. Mne sa paci najviac ta truhlica. prosim ta ako je ten vrch robeny? to je torta z dvoch platov ci ako?
18. sep 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje posledne, jednoducha krstinova podla zelania+ tiramisu.... :slight_smile:
18. sep 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ruzicky som robila podla navodu od @sofi07 este raz dakujem :dizzy_face:
18. sep 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi neostáva mi to dáko leskle.Lebo to je fakt tak viac suchý ako mokrý ten štetec
18. sep 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici krásne torty a tá tiramisu joj to milujem.Najviac mi chutila v rakusku v interspári.Pána tak tú som jedla na kilá :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 daj rosím aj mne navod alebo aspon na ktorej je strane , dik
18. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a načo davate tie torty len na karton obaleny farenou foliu ???
18. sep 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 voda je zafarbeny piping gel

@alionuska alenka, dakujeeeeeem :slight_smile: , torticky su opat prekrasne, vzdy ked pridas vela torticiek, tak si vyberam vitaza :grinning: , len teraz akois neviem vybrat, kitty ma prekrasne farby, ta fialkova je uzasna. prosim ta pekne, co to mas za papier, sak to ako hodvab vyzera :slight_smile: a mozem sa spztat, tu truhlicu ako robis? to veko?
@anibas nadherna torta, uzasne slnecnice
@dm1 aaaach, to je kraaasa! jednoducha krasna torta, ta fialova.....ruzicky mas perfektne, kolko vazila?

18. sep 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici krasne!mnam tiramisu zboznujem
18. sep 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 to je telepatia - koľko vážila tvoja 50 - tka ? - potrebujem 80-ku do 5 kg +/-
@fopardi tu je ten navod http://www.tortyamedovniky.estranky.sk/clanky/fotopostupy/ruzicky---fotopostup je to stranka jednej sikovnej kocky odtialto a navod je super!
@nelika666 krásne -hlavne Panda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@vladka1 dobrý začiatok :wink: :wink: :wink: :wink:
@alionuska No ... neviem si vybrať naj - naj - všetky su krásne a ešte raz pls. FOTOPOSTUP truhlica :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. sep 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Uf - tvoja 3-poschodová !!!!!! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: A je milé, že naj-manželka mala najväčší korpus :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. sep 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem za navod a tie listy to ako??? to su na drote ?
18. sep 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krása :wink: keby tam nebola 30tka, tak kľudne by mohla byť aj na svadobnom stole :wink: :dizzy_face:

@alionuska že sú tie torty všetky nádherné, to už ani písať nemusím :wink: :dizzy_face: a veru, inšpirácií máme od teba veeeľmi veľa... ten súdok si domaľovávala, aby bolo svetlejšie a tmavšie drevo? a tie mince v truhlici sú tiež z MMF?
18. sep 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 mala 10 kg mam svalovicu ze az z toho dvihania

@anibas no naj manzelka bolo najdlhsie tak mi to tak vyslo :wink:

@fopardi ake listy? tam nemam ziadne :confused: . Len potom take biele kvietky male a tie su na drotiku
18. sep 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas 6kg...:slight_smile:
18. sep 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska no zasa si nam to ukazala, ako to ma vyzerat... :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ....inak ten postup na pootvoreny vrchnak by aj mna zaujimal.....

@vinka z tej tvojej svadobnej som skoro na rit padla, ta sa ti teda podarila, krasna... :dizzy_face:
18. sep 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

prebehla som len fotky - nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nejdem menovat, lebo by som urcite na niektoru zabudla a to by som nechcela, lebo pochvalu si zasluzite vsetky!

@alionuska tu truhlicu ma raz musis naucit :grinning: noemova archa uzasna. nieco podobne mam stiahnute zo zahranicnych stranok, len nie je taka velka. alebo su zvieratka vacsie? :confused: :grinning:
19. sep 2010 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepeciem, tak nemam co pridavat. :frowning2:
19. sep 2010 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok