• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mysiatkoo inak.........v reštike som ti spravila pár záberov.........ako to že v albume chýba tvoja fotooooooo???????? :fearful: :confused:
19. máj 2013 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 :grinning: :grinning: :grinning: ta vobec nie je podstatnaaa
19. máj 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridavam este svoju tohtotyzdnovu nocnu moru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@mysiatkoo akože nie je podstatnaaaaaaať?????????
19. máj 2013 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 normalne si ma ukecala... mas ju tam :grinning: :grinning:
19. máj 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dani paraaadna...aj mna caka na sobotu a ver mi, ze ja mam z tychto dvoch co ma cakaju nocne mory uz mesiac :sweat_smile: :rolling_eyes:
ako dlho si modelovala vsetky postavicky :confused: :sweat_smile: ja tu sedim este len nad nemom...a este ma caka Dory, korytnacka, mickey, minnie a ze ak stihnem, tak aj pluto...no asi nestihnem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. máj 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hadzem tapetu, ale mne sa strasne pacia taketo bizardne svadobne torty :grinning:
19. máj 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka no ved prave to ze ja som ich zacala robit vo stvrtok v noci a ked som prisla v piatok z prace domov dokoncila som ich lebo povodne mali byt plastovi a nemali ich
19. máj 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ooo kiezby som ja niekde zohnala plastovych :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale obavam sa, ze sa im nevyhnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka se domluv s Dankou, ta už to má v malíčku a udělá ráda i tobě :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina viem si predstavit to nadsenie :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: ze Dani @dm1 ? :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 nie vymyslela som si sama lebo všetko je po madarsky a ja po madarsky neviem a veľmi všetkým chutil hoci som pôvodne vôbec netušila čo z toho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonca moji zmlsaní chlapi doma povedali že je hriešne dobrý a to už je čo povedať :wink:
19. máj 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 hovorili tam ze sa chystaju poprekladat tie recepty mne sa to velmi pacilo super to vyzeralo hlavne tie stvorceky kazdy mal ochutnavku - limetkovy a cokoladovy aj som sa tesila ze super zivocisna slahacka ale ta zelatina co tam bachli to prebila a nechutilo mi to veru :stuck_out_tongue_closed_eyes:. aj ta riedka napln bola na mna veeelmi kysla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jasneee uz aj sulkam a v pondelok posielam :grinning:
19. máj 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci - zlatko, ja som našla tieto slnečnicové, sú to INŠPIRÁCIE Z INTERNETU :wink: Posledná je moja srdcovka, takú si raz urobím (keď sa naučím modelovať pekné slnečnice) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (aj keď toto nevyzerá na slnečnice, ale skôr na gerbery :wink: )
19. máj 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Kocky.. len vam sem hodim torty a idem spat.. vela som toho cez vikend nepospala... musim vas cez tyzden docitat a opacitkovat..
19. máj 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@dm1 milujem ta :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co pijes? platim :sunglasses: :grinning:
19. máj 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak teraz jedna prosba.... :sweat_smile:
potrebovala by som dobry orechovy krem..ale nemaslovyyyyy :confounded: mate niekto odskusany nejaky fajny? :confused: :sweat_smile:
lebo ja nemam sajnu...a teda zamiesat do pribinaka orechy sa mi nepozdava...a nejak inak aby bol aj dost tuhy si neviem predstavit :confused: :frowning2: :frowning2:
prosiiiiiiiiiiiiiiim :sweat_smile:
19. máj 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak to fakt nevím, napadá mě karamel, kávový atd. Ale všude je máslo. A něco jako pařížskou šlehačku a do toho přidat ořechy, nedělala jsem, tak nevím jaké by to bylo??? :astonished: :astonished: :astonished:
19. máj 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - obdiv, moja, toľko postavičiek, ja by som ich robila týždeň, fakt :wink: . Náááááádherná tortička, juuuuuuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Počuj, nemáš zle nastavený foťák? Vždy máš pekne pofotené tortičky, toto si fotila asi pri umelom svetle, že? Možno by pomohlo ubrať teplotu farieb, aspoň trošku, boli by výraznejšie farbičky :wink: Naživo bola určo neskutočne krásne farebnááááá :dizzy_face:
19. máj 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no ved toto...aj mna napada cokolvek..ale bud je tam maslo..alebo ak dam do parizskej orechy...nebude to mat moc chut orechov skor cokolady asi :sweat_smile:
jedine ze by som z bielej coko spravila mascarpone a do toho dala osladene orechy...ale neviem tu tuhost...ci to bude dost tuhe, lebo to na spodok poschodky :confounded:
alebo skratka urobim aspon s troskou masla...ze dam vanikĺkovy pudingovy a orechy a maslo...to by snad slo :confused: :sweat_smile:
19. máj 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina vidis...inak ten kavovy s orechami by tiez nemusel byt zly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je tu niekde recept? :confused: alebo mi ho pisni pliiiis :slight_smile:
19. máj 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. máj 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka - ale všade ide asi to maslo :sweat_smile:
19. máj 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ten kavovy sice je s maslom, ja osobne maslove kremy nemusim, ale tento je fakt mnam:slight_smile:)
1, 5 dcl Nesca, 1 dl mlieka, 3 pl polohrubej muky, 1 vanilka,
15 dkg praskoveho cukru, 20 dkg masla, 5 dkg orechov, rum podla chuti,

Z mlieka, kavy, muky a vanilky uvarime husty krem a po vychladnuti pridame k vyslahanemu maslu s cukrom poriadne vymiesame pridame najprv orechy, potom rum
19. máj 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no to som veru ešte nepočula, aby niekto vymyslel nemaslový orechový. No určite by som do neho orechy opražila. Napadlo mi akurát, že je super kombinácie do jogurtu orechy s medom. Nerobíš pred tým pribinák, žeby si zobrala za lyžičku z neho a dala si tam orechy? No znie to ako poriadna haluz, ale človek nikdy nevie. Aj čokoláda s chilli je super a pred pár rokmi by to bola haluz :grinning:
19. máj 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt
@mia1111 dakujem mooooooc, veru asi ten kavovy spravim, ten ma ukecal :sunglasses: :grinning: :grinning:
19. máj 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Vsem, ktere prispivate do tohoto fora moc dekuju, daly jste nam odvahu udelat s manzelem nas prvni potahovany dort a mel neskutecny uspech, moc diky
19. máj 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@vlada111 vladik robim dve poschodky a do kazdej torty a poschodia iny..aj pribinak, takze mozem vyskusat..ale teda mna to absolut neoslovuje, ze do tvarohu vlastne davat orechy :sweat_smile: aj keby oprazene...ale sak skusit mozem :wink:
uz som jedla aj slane pracliky v cokolade a isla som sa za tym zadrhnut...tak veru ktovie :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka inak, ja nerobim kavu zvlast, dam do hrnca vodu, mlieko, muku, tri kopcovite lyzice Nesci a varim, kto by spinil pohar navyse?:slight_smile:
19. máj 2013 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok