• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mia1111 ahoj aj ja by som sa pridala ku krajke ak este nemate nikoho :unamused:
3. jún 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30
@mia114 a další OBJEDNÁVKÁŘKY KRAJKY - v pohodě, já se jen tak něčeho nezaleknu :slight_smile: A když už teda budu objednávat, je tu někdo,ke komu se můžu přidat s jedním páskem krajky MOTÝLŮ? Jestli už je rozebrané tak nic, ušetřím :D
3. jún 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@karmenta no moja podla mna ty vbehni do obchodu, vykup tam krajky a to sa tu vsetko v pohode preda :wink: :grinning: :grinning:
3. jún 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@karmenta tak napiste tie ktore nemate s kym sa podelit ja by som zobrala obe aj motyla a kvetinky :wink:
3. jún 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 tak môžeme ísť spolu ja by som zobrala jeden pás motýlikovej a jeden kvetinkovej a ešte dadulka 271 písala, že by chcela tú kvietkovú myslím, tak by sa dalo???
3. jún 2013 o 08:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 aj motilikovu by som vzala ak by mi vysla aj kvietkovu obe :grinning:
3. jún 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ja som chcela celu kvetinkovu, tak ak by nebolo uz aj ja by som sa podelila , tak mozno sa ujde vsetkym, alebo vymenim jednu za jednu motylikovu , ved to sa uz potom mozme dohodnut a poposielat si uz my
3. jún 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 @karmenta baby aj ja by som vzala nejaké :wink:))
3. jún 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 @pipka baby aj ja by som zobrala tu kvietkovanu a motylikovu, v ba pridem osobne :slight_smile:
3. jún 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, pridávam moje najnovšie a snažím sa ukecať drobca, že dnes celý deň spíme, ale nedarí sa :grinning:
3. jún 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@wera.g všetky krásne a tá na 18-tku je bombová :dizzy_face:
3. jún 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114
@dadulka271 tak teoreticky sme tri aj na kvietkovú aj na motýlikovú, dobre hovorím?
3. jún 2013 o 08:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ďakujem mooc Andrejka :wink: @lamps
3. jún 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g :grinning: tortičky super, ale v tej matematickej máš chyby :grinning: :grinning: prepáč, ale mne to kole oči :grinning: :grinning: ale páči sa mi
3. jún 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g Brutalne torty!!!!!!! Si jedna z mojich top "tortarok":slight_smile:
3. jún 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ženyyyy aj ja si prosím jednu kvietkovu a jednu motýlikovú ak sa dá :slight_smile: prosím prosím :slight_smile:
3. jún 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 :grinning: :grinning: :grinning: netuším, opísala som len rôzne "príklady" z netu, nejako som ani neriešila čo tam je písané :grinning:
@dagmarmustafa jooj veľmi pekne ti ˇdakujem, veľmi si to vážim, teším sa moc moc že sa ti páčia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g :grinning: :grinning: vo vzorcoch máš chybu v znamienku a chýbajú ti podstatné zátvorky, lebo bez nich je to úplne niečo iné :grinning: :grinning: aspoň môže oslávenec opraviť a zjesť :slight_smile:
3. jún 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Holky nemáte inspiraci na Minie dort,chtěla jsem dělat klasiku 2 patra puntikaté a nahoře ušiska a máti se to nelíbí, že Máťa má vždycky krásné a Áňa bude mít jen uši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha mojka co je ten akoze piesok pri mcqueenovi? dakujem
3. jún 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no ja tak davam kusok kremu a potom ovocie a zvysok kremu...nedavam na korpus :grinning: dakujem ja dufam ze to bude vsetko ok
3. jún 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g perfisne vsetky a ta tabula je genialna
3. jún 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g inšpirácia na budúcu matematickú tortu :grinning: som raz neodolala a odfotila si tabuľu čo som nám vznikla na hodine, hádam to decká pochopili :grinning:
3. jún 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Víkendy milujem, vtedy tu pripudne kopec nádherných tort. A nestíham obdivovať :slight_smile: . Myslíte že môžem urobiť k minnie koníka my little pony. Už som začala chystať minnie a dúhu. Torta bude štvorec tuším 26x26. Bude to moja prvá darovaná pre šteniatko k 5 rokom. Doteraz som tiekla len pre nás. Pridavam foto.
3. jún 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 asi sme uz 3 :slight_smile:
3. jún 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Víkendy milujem, vtedy tu pribudne kopec nádherných tort. A nestíham obdivovať :slight_smile: . Myslíte že môžem urobiť k minnie koníka my little pony. Už som začala chystať minnie a dúhu. Torta bude štvorec tuším 26x26. Bude to moja prvá darovaná pre krstniatko k 5 rokom. Doteraz som piekla len pre nás. Pridavam foto
3. jún 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
Tuším som odoslala aj neopravený príspevok to je tak ked píšem z mobilu a ten mi upravuje slová. :grinning:
3. jún 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyy, vy ste šaľene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takže ďalšia trojka: @rapunzel1 + @mia114 + @dadulka271 - chcete spolu jednu kvietkovu a jednu motýľovú, ok?
@nika222 + @maya30 + ja sa pridám k jednej motýľovej - to bude ďalšia trojka - na motýľovú
@adrika202 + wera.g + možno ešte niekto - vy chcete ktorú? Adrika chce aj aj a ty Weruš?
3. jún 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g Nádherné tortičky
3. jún 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 ano kazda chceme z oboch :wink: ja som z Ba tak potom neviem ci sa to posiela postou alebo osobne?
3. jún 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok