• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@nika222 no ja sa akurát chystám piecť iba 5tu tortu v živote, to preto také otázky :grinning:

@pralinka25 presne som si pomyslela, že prinajhoršom si s plnkou ponatieram piškótky mňam :wink:
4. jún 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evuska32 alebo bebe keksy :grinning:
4. jún 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 to je najhorsie:frowning2:
4. jún 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evuska32 ja dávam stále aj lekvár, takú "decentnú" vrstvu a ovocie podľa nálady :slight_smile:
4. jún 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mate pls na @mia1111 telefon? Pisala mi pani z monaca ohladne krajok....nevie sa jej dovolat....co najskor
4. jún 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja som teraz sla popri nabrezi od Dr. s babami no a smerom do centra zablokovany jazdny pruh, auta chodia kade eletricky, lebo ludia nemozu po nabrezi, zachranari tam cosi riesili pri houseboatoch :rolling_eyes: a do mesta som isla radsej cez lamac-patronku lebo som nevedela aky je stav... no a matova strana rodiny v devine ze zatial v pohode, len oni su na miernom kopceku, tak zatial ok
4. jún 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 hrôza..dúfam,že všetko rýchlo prejde a bude čo najmenej škôd..Dunaj je u nás dosť desný...
4. jún 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja to vidím len v telke,tak fúkalo,že som s malým nemohla von,kočík by mi ufúklo..iba ja som včera vybehla na sono,ale zajtra idem k vám do dúbravky s malým ku kožnej,tak snáď už bude lepšie :fearful:
4. jún 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, zdravím vás z dovolené, jsem sama s dcerkou, tak když spí, mám čas koníkovat:slight_smile:....teda vy jste se tu rozkrajkovaly:slight_smile:...

@sisix zrovna teď jsem Babylove v DM koupila, jak jsi přišla na to, že už ho nedělají? My jedeme taky na něm...
@bambula1307 držím palečky, ať to dcerka co nejlépe a co nejdříve překoná a ty jsi brzo fit...
@viera6 můžeš udělat z jakékoli čokolády, já už dělala z ledových kaštanů i kinder čokolády..
4. jún 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 hej akurat to v telke sledujem..a ze nahorsie ma prist zo stredy na stvrtok ...tak este len uvidime co nas caka :confounded:
4. jún 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 Ved toto u nas je tiez dunaj !!!!!! Ja byvam aj tu v DE priamo pri dunaji !!!! :frowning2: :frowning2: Toto cakanie na novu vlnu a ci hradza udrzi vodu je desive....... :cry:

Dievcata ospravedlnujem sa za odbocenie od temy ........ :frowning2:

Teraz som na internete natrafila na letecke zabery tu zo susednej dediny Ja som s detmi doma , len mm beha od firmy do domu a z domu do firmy. Akurat mi doniesol nakup aj na dva tyzdne, lebo ak hradza praskne nebudem mat v dome vodu , ale problemy s potravinami sa nas budu tiez tykat :frowning2:

:frowning2: :frowning2: Tu v okoli bola uz zaplava v 2002, dost velka , no teraz je to ovela horsie.A jedineeeeee ze fakt som stastna, ze mozeme tuto katastrofu prezit v ukryte nasho vlastneho domu a nemusime byt evakuovany..... :pensive:
4. jún 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 clovek v zime nadava na tie kopce ked ma v poladovici slapat..ale pri povodni veru zlatyyyyy kopec :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: co sa byvania tyka
4. jún 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, ktora sa viete nakontaktovat na @mia1111?
4. jún 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vraciam sa spat k teme :wink:

torticka od deti pre maminku na narodeniny :grinning: snom kazdej mamy...torta s dinom :sunglasses:
mala som presny popis aj farby, takze ako si mlady pan zelal...fialova torta, zeleny dino a okolo veeela malych cervenych srdiecok :grinning: a napis najmilsej mamicke :wink:

cokoladova s jahodami :wink: , 4,1 kg :wink:
4. jún 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jún 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@kika777 na FB nie je online?
4. jún 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja ju nemam na fb medzi priatelmi
4. jún 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika777 teraz som pozerala, ale ani tam nie je :frowning2: ja na nu mobil nemam. :unamused:
4. jún 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 fakt hroza :(

prosim ta ked si uz tu prave mi pise kamaratka , zije v nemecku a chce upiect dcerke tortu na narodeniny. a chce vymodelovat listky ananasove. len ja sa vo vasich hmotach nevyznam a neviem jej poradit ktora hmota by bola na to dobra. ty prosim ktoru pouzivas tak aby to aj vytvrdlo? a drotiky si kupujes kde prosim?
4. jún 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem, snad sa objavi kazdu chvilku :slight_smile:
4. jún 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 tuu krajku mozes v pohode prehnut tomu sa nic nestane nemusi byt velka obalka
4. jún 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ty nahodou nemas na miu kontakt?
4. jún 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika777 nemam veru
4. jún 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika777 ani ja nemam, a ani IP od obeda este neprecitala :frowning2:
4. jún 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby nemate nahodou ulozene nejake vacsie svadobne torty najlepsie s tymi pasmi akoze latky, idem robit jednu hlavnu do daru, tak by som sa vysantila :wink:
4. jún 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jún 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@ajka82 asi oddychuje :slight_smile: sme ju vycerpali s tymi krajkami
4. jún 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mamina1978 je to hrozné, sdílím tvé pocity...nám voda zaplavila zahradu, zastavila se přede dveřmi do dílny, manžel o půlnoci stěhoval včelnici, ráno tam vše pod vodou, ještě řešil co s kozou a prasaty ...voda stoupla nakonec o tři a půl metru a teď už naštěstí klesá. A já tu na dovče, ani si to moc neužívám, ale chtěl ať jedem, ať jsme mimo to, bylo to taky už částečně zaplacené a s dcerkou bych mu ani moc nepomohla...
4. jún 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina to je mi líto

@mamina1978 držím palečky, ať voda klesá :wink:
4. jún 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina Ona byla dira ve vyrode. Neco jim chybelo a to dost dlouho a dokonce rikali, ze uz ho snad nebudou vyrabet. Je fakt, ze jsem po nem pak uz nekoukala.
4. jún 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok