• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
Ahojte babule, len vám chcem napísať, aby ste si nič nerobili z Lussy23. Najlepšie je si ju nevšímať a jej príspevky nekomentovať. :grinning: Ona tuším navštevuje všetky témy, istý čas chodila aj do témy Dieťa s celiakiou kt. som zakladateľkou a trvalo nám strašne dlho kým sme ju odtiaľ vypoklonkovali. Jasné, témy sú verejné a môže do nich prispievať ktokoľvek, to len aby ste si ušetrili písmenká aj nervy. :wink: Inak, dotyčná svojho času spomínala že má nejakú diagnózu, takže zrejme za to aká je ani nemôže. Prepáčte za príspevok mimo témy. :wink: :slight_smile:
24. júl 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
24. júl 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vikirobi červená a zelená
24. júl 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikirobi kakovy prasok s alkoholom:slight_smile:))), inak červená, modrá, žltá
24. júl 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g mozno znak kriminalky urobit
24. júl 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aha, tak vidíš, já míchám ze zelené a červené :astonished: :astonished: Asi to jde i tak
24. júl 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka Janka tá je ľúbezná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. júl 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jasne, ze ide, z modrej a zltej dostane zelenu:slight_smile: ja som napisala tri primarrne farby, ty jednu primarnu a jednu sekundarnu, v konecnom dosledku sme jej napisali to iste, ale ty dvoma slovami, ja troma:slight_smile:) som ukecanejsia :grinning:
24. júl 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Pekný deň dievčatá, čítam samé zaujímavé veci ako sa robia torty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pridám svoju víkendovú - ako som spomínala z krabice čo som vyhrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - nekupujte práškové torty !!!!
To bola pre moju Katarínu - chcela hard čoko a nakoniec ani poriadne nejedla :grinning: :grinning:
Tortička taká narýchlo robená - kým sa hrala u kámošky
24. júl 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ešte foto:
24. júl 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@sanym chodím sa sem kochať tou nádherou, čo tieto baby dokážu a presne toto som im chcela poobede napísať, len mi prišla návšteva. Ja som s ňou už tiež mama česť :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. júl 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas vypadá suprově, krajku jsi zalila čokoládou a dala kolem dortu?? Pochopila jsem správně a nebo jsi ji přelepila na čokoládu??
24. júl 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas dakujem moooc :dizzy_face:
24. júl 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina podla mna najprv cokomantinel a na to krajka...ci? :confused: :wink:
ale @anibas kraaasne sa ti podarila :wink: :wink: :wink:
24. júl 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g ja mam taketo..ale ci su pre dievcatko :confused: :sweat_smile: ale sak sprav do ruzova macka alebo inu figurku a bude dievcenska :sunglasses:
24. júl 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ahojky,až teraz som sa dostala k pc,nebola som doma.....podľa mňa je dobrý,ja som s ním urobila asi 6 krajok,niečo som pokazila :grinning: ,mala som malé balenie a úplne v pohode........ono to sušenie v rúre si musíš podľa vlastnej truby nastaviť,lebo tam píšu inú teplotu aj čas ako na prášku magic decor,ale okolo 100 stupnov tých 6-8 minút a skontrolovať...........ak sa naťahuje,ešte trošku dosušiť......... :slight_smile: .fakt odsledovať :wink: :wink:
24. júl 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas prosím tě, jak děláš tu krajku, aby jsi měla takové ostré hrany? já mám tu srdíčkovou a i když setřu přebytečnou hmotu, tak mi tam zůstane jakoby přesahy, tak tady dumám už při třetím pokusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 potvrzeno :wink:
24. júl 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja pridavam svoju, taaak sa mi nechcela robit, zacala som vcera vecer o osmej,maly mi skor spat nechcel ako na truc. dnes, samozrejme, odkvecol o siestej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked nic nepeciem. :rolling_eyes: :pensive: :slight_smile:
24. júl 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@vecernicci Markétka - toto bola s čokoládou robená, dala sa pekne zotrieť prebytočná hmota, z Magic Dekor to ide horšie - hmota ide za nožom späť, vyschnutú som špendlíkom dočisťovala - tie otvory na krajke

@jakelina najprv biela - trochu zatuhnúť, potom hnedá - trochu zatuhnúť a hneď omotať okolo torty a do chladničky poriadne zatuhnúť :wink: potom ide krásne dole - nebáť sa dať tmavej čoko hrubšiu vrstvu, aby nepraskla
24. júl 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas teraz si asi sedím na vedení....ale ak som dobre pochopila,tá krajka je z čokolády?? :confused: :confused:
24. júl 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas aha, tak to jo, tady s tím bojuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já se nedám :wink:
24. júl 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas aha, tak jsem taky pochopila až teď, že je to z čokolády.
24. júl 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 hej za dve hod aj spotiahnutim, bordel som upratovala dalsiu hodinu, este dobre ze som ju mala naplnenu a zachladenu ..
24. júl 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ pipka odkedy ste sa tu bavili o tej tvojej super puper tlacenej abecede sa ju snazim zohnat na SR a nedari sa mi :( ty si si ju kupovala z CR? Tam mi akosi to postovne vychadza drahsie ako abeceda :confounded: A teta mi napisala, ze lacnejsie sa neda :cry: pre istotu prikladam link: http://www.mimibazar.cz/bazar.php/foto.php?id=50046077&tab=1
24. júl 2013 o 20:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g takéto dačo tomu policajtovi by neohlo byť? Samozrejme bez tej fotky Chucka :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@maya30 ja som objavila na nete takéto dačo, možno ti pomôže :slight_smile:
24. júl 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mamcas http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12095822
tento pán ti ju zoženie,len mu to niekedy dlho trvá,mne prišla si za 6 tždnov,v máji som objednávala :wink:
24. júl 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 hehe aky rychly ujo :stuck_out_tongue_closed_eyes: joj ale dakujem za tip,ja uz som pregooglovana :grinning:
24. júl 2013 o 20:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok