• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@jakelina Majka aj tu Ti prajem všetko len to najlepšie k narodkaaam !!!!!!, aj tortusku som ti upiekla, dufam ze stihnes pricestovat , aby sa nepustila slahacka , bo ju tento vikend nezmestim do chladnicky :frowning2: , nepotahovala som ju :stuck_out_tongue_closed_eyes: na čo aj že jo :grinning: este raz všetko najjjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Foto je z netu :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@pristela no ty víš, že já potah nejím. Díky, už vyjíždím z garáže, ne abych tě musela budit :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina pchaaa, holka , rano o 9 odovzdavam tortuše , prave chladim este len upecene korpusy, takze kludne pridi v ktorukolvek hodinu, isto budem hore len kvoli tebe :dizzy_face: tešííím sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. aug 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina Přidávám se ke gratulacím a přeji všechno nejlepší a hooooooodně dalších krásných dortíčků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Narcisky sice zrovna nejsou aktuální,ale jsou z vlastní zahrádky,tak snad potěší.
29. aug 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela zlatik a nestihas prist aj ku mne? ze by si za mna spravila tu tortusu aj pre mojich krpcov...bo ja uz nejak nem vlaadzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

zvonilku som dokoncila a ani nie som v stave ju odfotit :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. aug 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vladiella na hnědo můžeš barvit normálně kakaem /rozpustit v trošce bílého alkoholu/. A nebo teda smíchat potahovku s čokohmotou....(já dělám jen čokoládu a med). U čokohmoty můžeš dělat růže, ale jde to hůře, rychle se to topí v rukách, musí se s ní dělat rychleji, na začátek je to těžké.
29. aug 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka nééééééni problem :grinning: :grinning: :grinning: mna teda nist neštve, som v klude , mam rada pracu v "strese" /aj ted sedim za netom a kukam si tortuchy na nete :grinning: :grinning: / aaale strasne ma se.... tá torta na sobotu :frowning2: ten divny dom , divne rogalo, divna motorka a vela inych divnych veci :frowning2: ako napriklad upevnim to koleso na motorku??? ako upevním "plachtu" na rogalo??? atd atd a hlavne aby im to vydrzalo cele cestu :confused: :confused: :confused: porazíííí ma , ver tomu , že tvoje tortusky by som vycmukala s radostou :grinning: :grinning: :grinning: ak ale vymenííííš so mnou :grinning: :grinning: neboj moji chlapi doma ta budu slovne podporovat ako mna :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
29. aug 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mozte mi poradit ohladom potahu z marsmelows? Ked chcem modry, tak mam dat len modre casti cukrikov alebo moze aj s bielymi? Pripadne da sa pouzit aj praskova farba?
A este mam taku banalnu otazku...ako najsetrnejsie prelozit tortu z pracovneho denka na podnos? Nemam skusenosti, pre maleho robim prvu tortu.
29. aug 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak to rogalo berieeeeeeeeeeem HNED :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toť moja zvonilka :wink:
29. aug 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@brunila jééé ty jsou úžasné, děkuji

HOLKY MÁM VÁS VŠECHNY MOC RÁDA, DĚKUJI ZA VŠECHNY PŘÁNÍČKA, JSTE ZLATÉ.
29. aug 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina všechno nejlepší!
29. aug 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@euka210 môžeš dať len modré alebo aj modro-biele, to záleží od toho aký odtieň modrej chceš a môžeš aj farbiť práškovou farbou, tortu plním a zdobím už na podložke, takže ju prekladať nemusím
29. aug 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tiež sa pripájam ku gratuláciám, všetko naj a nech ti to dobre pečie :wink:
29. aug 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčence pridávam moju dnešnú , už je aj odovzdaná a osobne , bola to tortička pre môjho švagra k jeho 90-ke
29. aug 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@mamina1978 super sa ti podarila, prepáč že reagujem tak neskoro ale dlllho som tu nebola
29. aug 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina všechno nej
29. aug 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak mne až teraz docvaklo že máš sviatok :slight_smile: tak sa teda pripájam aj ja želám všetko naaaj :slight_smile: hlavne vela zdravíčka :slight_smile:
29. aug 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 mám narozeniny, děkuji krásně. :wink:
29. aug 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no ale narýchlo veru nevyzerá, pekná práca
29. aug 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Aj ja sa pripájam, nech si zdravá a nech ti tvoja rodinka i naďalej robí veľkú radosť a prináša veľké šťastie :slight_smile:
29. aug 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina ako cokoladu a med??? :confused:
29. aug 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina vsetko naj! a nech sa dari vo vsetkom, nie len v peceni! :slight_smile: a k tomu pevne zdravie! :wink:
29. aug 2013 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova čo to je to hnedé?bobec to neviem odhadnúť..............a pekná tortička :slight_smile:
Si sa nepomýlila,ty máš švagra čo má 90 r. ??? :confused:
30. aug 2013 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella v mikrovlnce rozehřeji hořkou čokoládu 200g (po chvilkách míchám a kontroluji, zda už to je) a po rozehřátí do ní přidám 4polévkové lžíce tekutého medu. zpracuji... a mám čokohmotu. Nechám v lednici odležet do druhého dne. Pak když s ní chci pracovat, vyndám ven a nechám při pokojové teplotě změknout. Pak to můžeš použít buď samotné /nutné vyvalovat na solamylu, je taková lepivější/ a nebo zapracovat do potahovky /marcipánu/.
30. aug 2013 o 01:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina aj ja Ti prajem vsetko len to najlepsie k narodeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. aug 2013 o 03:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 to hnedé je pasta dama stela + trochu smarflexu zafarbené gelovou hnedou od Wiltona , a veru mám švagra 90 ročného, je to manžel najstaršej sestry môjho muža , ona je od neho mladšia o 16 rokov :slight_smile:
30. aug 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak moje včerajšie a idem popracovať na víkendových ešte dve.
@stupacik ďakujem za radu ako na huby super to vyzeralo a zákazníci boli nadšený,lebo krásne rozvoniavali.Takže účel splnilo velká vďaka. :dizzy_face:
Tá z jedlím obrázkom podľa zaslaného obrázku do bodky nadiktované,ešte aj farba poťahu. :angry:
30. aug 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
bre ranko :slight_smile: prosim o radu. ked potahujete tu dosku pod tortu staci dat pevny papier alebo musi ist vzdy aj celofan? nerozmoci sa mi papier? mam taky pevny lesklejsi z ikea (ak ma niekto odskusany). dakujem za rychlu radu :slight_smile:
30. aug 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 to je uzasny motyl! perfektny napad!!!
30. aug 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok