• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@mysiatkoo ja ked vidim tie tvoje krasky hranate :frowning2: ale nevzdavam sa :wink:
31. aug 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
31. aug 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2013 o 23:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky, môžem sa poradiť?
z čoho sa robí tá hmota, ktorá sa používa na výrobu "čipky"? je na to tá forma, či ako to nazvať. aj v tých amerických tortách to dávali. tú hmotu do tej formy natreli a potom to odtiaľ stiahli a bolo to také pružné a pekne sa to dalo preniesť na tortu. viem, píšem ako hotentót, ale neviem, ako lepšie to popísať, o čo mi ide :grinning:
31. aug 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo riadne máš vysoký ten korpus. super :slight_smile: aký priemer formy používaš? :slight_smile:
31. aug 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@darinkazv ta hmota sa vola Magic Decor
31. aug 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@darinkazv ako kedy :wink: pouzivam viacmenej uz len rafik, ktory si upravujem podla potreby - poctu pozadovanyx porcii
31. aug 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darinkazv asi myslíš čipku z hmoty Magic decor - http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/eshop/24-1-MAGIC-DEKOR/0/5/1905-MAGIC-DECOR-prasok-100g. Hmotu si zarobíš podľa návodu, dáš čipku vysušiť, vyberieš a šups s ňou na tortu
31. aug 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela rozpravkove torty.....obdivujem.Neskutočny talent......chcela by som vedieť vyrobiť take torty :slight_smile:
31. aug 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt
@lamps ďakujem :slight_smile: ste poklady :slight_smile:
31. aug 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@darinkazv hmota sa vola magic dekor, silikonova podlozka- do tej sa zarobena hmota /moze sa farbit/ vtrie a a pozotiera, potom necha susit najlepsie v rure....
napr. tu su podlozky a aj hmota http://toptorticka.sk/category.php?id_category=145

este napisem, ze aj ine firmy predavaju pod iným názvom...hmotu a rozne tie podlozky /napr. sugarviel a pod./, ja mam skusenosti len s magic dekor
31. aug 2013 o 23:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo :grinning: to čo je rafik :grinning: ja fakt len začínam s tortami, tak mne toto moc nehovorí :grinning:
31. aug 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak o to je to pre teba fajn...lebo ty si to normalne povzniesla z technickej podoby do tej uzasnej 3D a este aj s navrhom okolia a zahrady... uz ani zahradneho architekta nepotrebuju :dizzy_face: :grinning: byt nimi tak uz neriesim inu podobu zahrady :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2013 o 23:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
31. aug 2013 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@darinkazv rafiky - skratka forma bez dna, das na plech a pecies, aby nepodtieklo mozes dat pod to alobal a vydvihnut smerom popod rafik smerom hore
vyhodou je, ze su vyssie ako klasika tortova forma
rafiky najdes aj tu roznych tvarov
http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/rafiky/
ak zacinas tak klasika je kruh cca 22, 24 cm
31. aug 2013 o 23:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jju kočky už tu asi nik neni..........ten recept na to ganache,čo sem tuším @mysiatkoo dávala kde je?
nemožem ho násjť,ten pomer čoko a šľhaačky,aby to mohlo pod poťah..........
ďakujeeeeeem :slight_smile:
31. aug 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2013 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova ďakujem.

ešte jednu otázku mám. vždy na to zabudnem. neviete niektorá, čím to tí američania potierajú korpusy pod poťahovku? ja zvyknem dávať maslo s cukrom, ale zaujímalo by ma, čo to oni dávajú. tak ľahko sa im to roztiera. vyzerá to super. len sa nikde nejdem dopátrať, čo to tam dávajú :slight_smile:
31. aug 2013 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo jej akurát ty.....,ďakujem krásne,idem to kuk :slight_smile: :slight_smile:
31. aug 2013 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@darinkazv neviem cim potieraju americania, ja som videla v TV a komentovali, ze maslovy krem, ale mozno robia taky co maju hotovy uz z cukrarskych potrieb, ktovie ci je to aj chutne...
ja som donedavna pouzivala maslo s cukrom a trocha nutelou a naucila som sa ganache od @mysiatkoo /coko so slahackou/. Recept a postup najdes v teme v receptoch alebo aj tu https://www.facebook.com/media/set/?set=a.507227376010700.1073741851.460063994060372&type=1
a toto je top, aj ked narocnejsie na peniaze a aj pripravu ale chut s tmavou coko je fakt perfektna /biela coko osobne nemusim/
tak mozno amici pouzivaju to... ak to maju vonku pri izbovej teplote, moze to ist lahko v pohode...
31. aug 2013 o 23:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo tak ak si tu...........jedna otázka,to asi dnes nezrealizujem,prečo to musí stáť to druhého dna,ja som myslela,že to teraz obalím hned čoko :confused: :slight_smile:
ďakujem :wink:
1. sep 2013 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darinkazv no zrovna tie ich torty vraj nie su chutne, takze tazko povedat, co tam davaju:slight_smile:
1. sep 2013 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak som sa docitala a je fakt, ze ked som robila s cerstvou, tak sa to nerobilo tak dobre ako s odstatou... fakt netusim, co ma na to vplyv... ale je to realizovatelne aj s nexladnickovou, len stejne musis cakat kym ta coko zaxladne natolko, aby sa neliala - na tyx fotkax som ju mala moc tekutu a potom to steka... dolezite je mat aj dobre zaxladenu naplnenu tortu...
1. sep 2013 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo aha,tak idem teda spať :grinning: ,som to spustila a uvidím ráno.........vďaka za radu....bože moja mamina má zajtra narodkyy,ja nie om schopná dokončiť tortu,absolut nevládzem ,tie dve čo som mala ma zabili..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2013 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo a koľko minieš tej čoko a šľahačky na jednu tortu?inak je to super vec,no asi riadne zvyšuje náklady na tortu....... :confused:
1. sep 2013 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 vela :grinning: :grinning: 500g tmava coko 1 slahacka na priemer cca 24cm... cosi ostane, ale musim to robit s prebytkom, aby sa to dalo pekne zatriet ... potom to vyuzijem na dezerty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2013 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
juuuj, som zaspala na vaku pri babach, tak som si teraz trosku makla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kedze neviem ci ma rano nezobudia, ze uz prisli pre torticku, tak som to teraz odfotila... inak vsetky tie torticky na inspi sa mi zdali viac chlapcenske ako neutralne a malo to byt pre dievcatko, tak hadam budu spokojni, lebo aj od osobky som dostala foto na inspi, no vobec sa to k nim nepodoba
1. sep 2013 o 03:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
Prečo sa mi zrazilo máslo pri šľahaní v kréme? To sa mi nestalo. Kde som urobila chybu?
1. sep 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs různá teplota surovin
1. sep 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok