• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka starší syn má taky narozeniny v pátek 13 :wink: ale dort budu dělat až na neděli na oslavu, tak všechno nej :slight_smile:
11. sep 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina budu dělat ještě normální dort, jako pojistku :grinning: ... (já si to právě chci ozkoušet třeba na manželovi a jiných dospělých, kterým by případný neúspěch nebyl líto... abych se to nějak naučila do doby, než budu péct dětem- teď jsou Danečkovi 4 měsíce.... tak už musím trénovat :slight_smile: )... to je to tak hrozně těžké?
11. sep 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsia tohtotýždnovka :slight_smile:
11. sep 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@mysiatkoo oooo ta prva je uuuuzasnaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musim zajtra skocit kupit zas nejake farebne bonpari :grinning: super to vypadaaaaa

@pipka zlatinko , mna farby nedoučí už nik :grinning: :grinning: :grinning: priznávam dobrovolne na silu že farby vidím asi inak ,a le tamta je fialova uznavam som sa trosku ponaaahlala rychlejsie nez um :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka jééj, aj moja dcérka bude mať piatok narodeniny :sweat_smile: ...Tomáškovi tiež všetko najlepšie :slight_smile: a skoré uzdravenie....inak, ja mám chorého syna, takže rátam, že do piatka ochorie aj dcéra....to budú narodeniny :confounded:
11. sep 2013 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak23 aku farbu tej stuhy potrebujes? pojdem zajtra do mesta a mame celkom fajn galanterku, mozno najdem
11. sep 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky prosim o radu - chcem piect tortu poschodovu a musim kupit formy. Rozmyslam nad velkostami - je nejake pravidlo pri poschodovych tortach? Je spodna priemr 35 a vrchna 28 ok pomer? Nebude to posobit tak moc rozlahlo?
Druha moznost je spodok 28 cm a vrch 24cm. Ine v tom obchode kde idem objednat nemaju. Co je lepsie? Ide mi o vzhlad akym to posobit a tez nejaku stabilitu.
11. sep 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dakujemeeee, tak podobne aj vam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. sep 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timuss tak to vidim, ze tento rok bude piatok trinasteho roozhodne stastny den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a ziadne choroby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: neprivolavajme to :wink: ...budu zdravi a stastni z torticiek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. sep 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirinecka môžem poprosiť ake plnky si dávala, vyzerá to nneskutočne mnamky:slight_smile:
11. sep 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka máš pravdu, budú zdraví a hotovo :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
a k tej tortičke...som si myslela, že ma porazí, lebo už mám vymodelované postavičky z jej obľúbenej rozprávky a dnes ako videla korpus celý deň spomína, že na tortu máme posadiť macka Pú....no a ja mám vymodelovanú Bambuľka a Bulienku :confused: ....ach tie deti....no ale hádam sa predsa len budú ľúbiť :sweat_smile:
11. sep 2013 o 22:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ehm a co ides s tymi bonparmi vystrajat? :sweat_smile: resp. chapem, ze tie "drahokamy", ale ako? prosim pekne o navod... :sweat_smile:

vsetkym moc dakujem za lajky.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. sep 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje nervy baby , ja som zas zabudla na tortu a prijala dalsiu/ čo neurobim pre kamosku , aj na hubu padnut :rolling_eyes: / no ale ak toto "zmenežujem" do chladničiek a ak toto stiham do soboty doobeda bo pak cestuje tak som pani kingováááá :grinning: :grinning: :grinning: som si pred chvílkou aj čelo trieskala :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@pristela o tom nikto okrem teba nepoxybuje :grinning:
11. sep 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata prosim vas ked potrebujete vyrezat presne nazov podla predlohy ako to robite? ja uz pisem asi ako tatar ale hladam to tu po nete a nikde nic.. potrebujem na tortu spravit napis pilsner atd.. ale neviem ako na to. mam si to obreslit a vyrezat ? nemate nejake grify? dakujem za kazdu pomoc...
11. sep 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinamk ake to xces velke?
11. sep 2013 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak na rýchlo,pre moju kolegyňu k jej sviatku
11. sep 2013 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@mysiatkoo ja este neviem ci idem robit sud alebo sudok na torte alebo plechovku alebo. tak podla toho.... to je pre svokra na 60. teraz na sobotu a som uplne uz bezradna:slight_smile:))
11. sep 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinamk no bud si to vyrezes ( co je ale pri malyx pismenkax asi dost makacka), alebo si to namalujes (vystrihnes, obtiahnes,domalujes - alebo. obkreslis ceruzkou zrkadlovo otoceny text a capnes na tortu ako ked si v skole ako dieta prekreslovala obrazky a namalujes) .... a uplne najjednoduxsie - das si to vytlacit na oplatku :grinning:
11. sep 2013 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
joooj mam obavy ako sa s tym popasujem:slight_smile:)) no malovat moc neviem mne sa vzdy trasie ruka a to stres nemam:slight_smile:)) no som zvedava a dakujem za pomoc...
11. sep 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinamk andelka ak nestihas dat si to vytlacit na oplatku , kedze je to "len" pre svokra cize pre rodinu tak sup kupit flasku s nálepkou, nad parou ju dať pomaly dole a capni tam normal tú , na oslave im povies ze je nejedla a basta , rodina predsa prepáči že tam nebude vsetko jedle :wink:

@mysiatkoo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja velmo :grinning: :grinning: ale vcul kmitám :D mixujem o 106 , chlapi spia , musia aj ked hurhaj robím z mixérmi :P a to este chcem zajtra stihnut spinning <3 :grinning:
11. sep 2013 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina no tak super a kašli už na nu na babu jednu. :slight_smile:
11. sep 2013 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj dakujem...oplatku uz nestiham ale to s tou nalepkou je vyborny napad..idem sa rozhodovat co vlastne idem robit lebo uz som ako psychopatka kazdu chvilu som za ine...:slight_smile:)) vela zdaru v mixovani... a vdakaaaa:slight_smile:)))
11. sep 2013 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si nezmar ... ja som odlozila ganaz do xladnicky a korpus radsej rano, lebo som lenivaaaaa uz... ale mam otazku...patram, ale zatial som sa nedopatrala.... coko korpus s cokoladou, nie s kakaom - niekto nejaky overeny?
12. sep 2013 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa dopatrala :sunglasses:
12. sep 2013 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, po vyse troch mesiacoch - konecne aj ja nieco:slight_smile: Vintage tea party pre moju velmi dobru kamaratku a muchotravky pre maleho k prvemu dnu skolky....
12. sep 2013 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Ahojte potrebovala by som inšpiráciu. Má niekto obrázok torty srdce malo by to byť pre muža k 30tým narodkám od jeho mamy. Požiadavky asi také že dvosrdce a tam dve postavičky akože deti ktoré sa držia za ruku. Mne to príde také divné ja by som to bez tých detí. Chce to synovi kotrý je dobre oženený a má veľmi rada aj nevestu. Ale aj tak hodte inšpirky s tými srdciami googl mi vyhadzuje samé svadobé
12. sep 2013 o 05:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dalsia dobošenka kvetinkova
12. sep 2013 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@aduskatt mojka cyklamen teda tmavo tmavo ruzovu 3-4cm hrubka bola by si zlata keby si ju nasla ja absolutne neviem dostat hrubsiu ako 25mm a nadpajat ju asi nebude dobre vyzerat :unamused: ak zozenies napis mi pls lebo to potrebujem na piatok :grinning: dakujeeeem
12. sep 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok