• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. augusta 2017 
@evitkamalicka budem robiť tortu v tvare vesmírnej rakety :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako, to netuším... ale len polievať čokoládou to nechcem... ten marcipán predsa len ukáže krajšie
13. okt 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula a aka bude velka?
13. okt 2010 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem upiecť pláty na plechu cca 24x40 cm, vyrezať podľa nejakej šablóny..
13. okt 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca tak to je dáka divná.Lebo ja čo robím tak to je od dr.otker a to dám 3 plátky do 5 lyžíc vody a miešam kým sa nerozpustí.Potom dám 2 lyžice alebo tri krému do toho zmiešam a to vlejem do ostatného krému.A nechám asi 30 min.v chladničke a ked začína tuhnúť tak dávam na tortu.
13. okt 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula tak to ti treba aspon 2 krabice, podla mna jedna nebude stacit
13. okt 2010 o 14:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka ďakujem za radu :slight_smile: :wink:
13. okt 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka to je tiez od Dr. Oetker, ale asi som mala ako ty dat najprv trochu kremu do zelatiny a potom to do kremu. ale tym ze su tam kusocky duziny z citrona, tak sa to strati, tie velke kusy povyberam a male necham tak...:(
13. okt 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka otazocka na korpus, po upeceni je v pohode, ale ako chladne, tak ako keby zacal vlhnut, malo som piekla?
13. okt 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca ak by ti netuhlo tak to urob ešte raz tak jak som ti napísala ja.Ten istý krém.
13. okt 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula pockaj ja som zabudla, ze tam ide este cukor, tak mozno jedna krabica bude stacit, ale pre istotu urob troska viac, ved ked ti ostane das do chladnicky, tam to dlho vydrzi
13. okt 2010 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka ako dlho to vydrží?
chystám sa na tento poťah a tam je iba 150g suš. mlieka
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1133
13. okt 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula já mám recept a tam se dá použít sušené mléko do kávy
13. okt 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula ja by som urobila 2 nasobnu davku, cize z 300g a vydrzi do 1 mesiaca
13. okt 2010 o 14:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannah23 a máš s tým skúsenosti?
Ak omen nerobí problém kúpiť aj to sušené, síce bude mfrflať, ale keď je to dobré, tak neváham...
13. okt 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ztuhnut to ztuhlo super, len su tam trosku tie pasiky
13. okt 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka jaj ,tak to je málo... ja pečiem v októbri a potom až v januári, ja len deťom na narodeniny, mňa takáto piplačka nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula no zatím jsem to dělala dvakrát a vždy dobré, ale dělám hmotu z marsmalow
13. okt 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca mne sa kazdy korpus na spodku chova vlhko ked ho necham chladnut na papieri, je to tym teplom, ale v strede je normal suchy
13. okt 2010 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula co sa zvysi zjete, chuti to vynikajuco, ja by som to jedla hocikedy len tak samotne :grinning:
13. okt 2010 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannah23 mne z marsmalow poťahovka nechutí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to také gumové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
No nič, idem synovi naleštiť kopačky, budú sa fotiť na plagáty :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka ja mám diétu :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. okt 2010 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim vyskusat to MMF raz.....ako to urobim ked nemame mikrovlnku? nad parou?
13. okt 2010 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka no presne od spodu mi zvlhol a to ho mam na mriezke, vo vnutry je ok, takze je to v poriadku, hej?
13. okt 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca ano je to ok
13. okt 2010 o 15:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula - Mysím, že áno. Z jednej krabičky výjde hmota na dvakrát orechové kocky. Takže na tortu by to mal ostačiť, myslím.
13. okt 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka preco ti maslo opadavalo? ved ja to davam na tortu bezne :fearful:
13. okt 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak tady je můj druhý potahovaný, bylo to na rychlo... ještě k tomu jsem nemohla sehnat svoje oblíbené sušené mléko a toho z Tesca bylo nějaké divné tak ani po skoro kilu cukru potahovka nebyla ok ... dělala jsem jí ze salka
13. okt 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja som piekla basketbalku pre synovca a ten nápis sa ti zmestí celý trebars pod tortu. Tam môže byť, nie? korpus biely krém šľahačkový s ľadovými gaštanmi pláty som vlhčila rum + broskyňová šťava ,jeden plát natretý džem poukladaný banán a tenká vrstva punčoviny a dva pláty natreté len krémom, vrch dotvarovaný punčovinou, poťah MMF na reze vyzerala perfektne :frowning2: nemám foto
13. okt 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokiri dakujem ti...to neviem ci nemyslis moju basketbalku.... :grinning: :grinning: .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dievcata inak ja sem nechhodim teraz...som zavalena praaaaaacou.... :confused: :confused: :grinning: :grinning:
13. okt 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok