• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@jakelina prekraaasna kyticka:slight_smile:)) ako ziva...
12. okt 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosim vas,poradte,robila som prvu marcipanovu tortu a dost sa mi trhal marcipan,neviem kde som spravila chybu
12. okt 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka01 bud si vyvalkala prilis na tenko, alebo prilis nahrubo a trhal sa svojou vahou.......pripadne si nemala vhodny material( napr Dr Oetk)
12. okt 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, baby, vcera som bola v KAufe a skoro som spadla z noh, Dr,Oetk uz ma aj balenu potahovku bielu, po 200 g, cena za kilo 12 EUR a na obale napisane, ze pohodlne vystaci na potiahnutie celej torty s priemerom 26 cm......oni tam asi fetuju
12. okt 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
ahojte zienky pridavam tak poskromnučko moju vikendovku pre volejbalistu, chceli tam loptu a dres ..
12. okt 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@artepf všetky úžasné
12. okt 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 krásna všetky
12. okt 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka zvládla si to super, aj ostatné
12. okt 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Dakujem inak tvoje torticky Su fakt krásné si šikulka este sa mam co učit ;)
12. okt 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem kočky za podporu, ja si z toho ako moc nerobím, pani nepoznám, je od nás z dediny, ale taká pre mňa ako cudzia, dnes som ju videla prvý krát a nabudúce jej už neupečiem keby chcela :wink: ja osobne si tiež myslím, nebudem teraz skromná, že tá torta je pekná a podľa mňa jej nič nechýba :slight_smile:
12. okt 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
12. okt 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@halienka prekrásne torty :slight_smile:
12. okt 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 fantastické torty :wink:
12. okt 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte vsetky sikovne maminy. Chcem upiect pre svojho krasneho synceka tortu k jeho 3. Narodeninam. Velmi sa mu pacia cars, mcqueen alebo burak:slight_smile:-) bude to moja prva torticka tak by som vas chcela poprosit o tip teda postup ak ste ju niektora robila a zoznam vsetkych veci okolo toho:slight_smile: velmi velmi pekne dakujem:slight_smile:
12. okt 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja že onemela som z tvojej torty :dizzy_face:
12. okt 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Nadherne torty ako vzdy :dizzy_face: Baby ja som taka unavena uz nikdy nezoberiem tolko tort na jeden den. Nastastie som dostala aj dovolenku v praci, ale aj tak som dva noci zasa nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A konecne sa mi podarilo lupienky pripevnit na drotik :slight_smile: taka som bola stastna a je to moja prva taka kvetinka a dufam ze u budem robit len krajsie a krajsie. A konecne som mala krtka aj ja sice od @jakelina mam daleko ale lubilo sa im. Aj ked podla mna bol niaky svalovec :grinning: :grinning: :grinning: tak tu su fotky a idem uz asi spat. rano do prace.
12. okt 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@zsuzsu No to si iná superžena !!! Popri práci 6 torty :fearful: :fearful: :fearful: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekný večer dievčatá - pridám jednu krstinovú. Mamička je moja rodina, otecko je kolega mm, krstní rodičia sú kamaráti. A ešte ich príbeh : dieťatko je ich piate, už po termíne ju stále z pôrodnice posielali domov, že ešte nie je pripravená. A tak jedno ráno, keď ostatné deti vypravili do škôl, to na ňu prišlo, ale tak rýchlo, že ani sanitka nestíhala, a otec sa poriadne zapotil pri pôrode v obývačke. Len ho 112 po telefone usmerňovala :grinning: :grinning:
12. okt 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
@anibas bodaj by som bola super zena, ved uz pada na hubu :grinning: :grinning: :grinning: ale co mam robit ked ma to bavi zatial a ja neviem povedat nie. :confounded: a potom len muza pocuvam ako nadava :grinning: :grinning:
12. okt 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas vidis to je super zena. ja by som umrela od strachu :grinning: Inak torta prekrasna :dizzy_face:
12. okt 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zsuzsu ďakujem - mužovi musím nejaké % zo zisku sľúbiť :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak něco takového je u nás taky, ale v malém. Ale modré nebo průhledné ani ťuk. Nakonec večer manža sehnal v Intersparu gumové šmouly, tak tam je většina modré :grinning:
12. okt 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka náááádherné..verím,že sa páčili...že tri dni..to ja by som tak jednu stihla..možno :grinning:
12. okt 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule, nejak nestíham vás celé dočítavať, tak pridávam svoje tortuše za 2 týždne a niečo popozerám a podočitujem :D
12. okt 2013 o 23:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
holky, moc všem děkuju za pochvalu a já zase nechápu z těch vašich nádherných kousků :dizzy_face:
@jakelina skvělé dortíky, ale teda ta farma je fakt vymakaná, ty housátka jak jdou na můstek :dizzy_face: , no musela to být pořádná piplačka, to si umím představit, ale když ty detaily jsou na dortu fakt nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 teda taky nechápu, o co té paní šlo, přitom vím, co to dá práce, tolik kytiček na dortu, jsou krásné :dizzy_face:
13. okt 2013 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nádhera jako vždy, ty máš ty dorty vždycky úplně dokonalé a skoro vždycky si je ukládám :grinning:
13. okt 2013 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka teda to je luxus, hlavně ten hlavní svatební, chtěla bych se znovu vdávat kvůli takovému dortu a k tomu ty dva další, sliny mi tečou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. okt 2013 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina krásné kytičky jako živé, teda já bych taky tak ráda na nějaký aspoň minisrazík, ale tady v okolí žádné holky neznám, co pečou dorty na takové úrovni, jako taky na koníkovi, tady jsou podle mého názoru totiž ty nejlepší "dortařky" :dizzy_face:
13. okt 2013 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 super křivý dort, moc krásný :slight_smile:
13. okt 2013 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok