• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
Moja dnešná pre zahradníčku
14. nov 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Ahojte zienky potrebujem poradit nejaku fajnu lahodnu plnku, mate nejaky napad? :slight_smile:
14. nov 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 Waaauuuuuuuu , nadherneeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt krasnuckaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som myslela , ze fotis original fotakom, a nie mobilom :confused: tak skus si v nastaveniach kamery dat kvalitnejsi väcsi rozmer, snad to troska pomoze :wink: :slight_smile:
14. nov 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte idem Vás len pozdraviť lebo už kvapkám z torty. Cele doobedie v ťahu z jednej. :rolling_eyes: Najdla som sa, počítala som si v bleskovej rýchlosti čoto čo som stihla a @pristel ja nemáááám slov. Keby som Ťa chválila bolo by to málo neviem čo dodať proste úžas.
Idem ďalej makať JUPÍÍÍÍÍ :sweat_smile:
@nika266 zlatučká a pekná tortička.
@broucek2 To si odtrhla z o záhradky? Pekné . Čo stojí taký kurz?
14. nov 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:zipper_mouth: jbnnijgun nmnbjmvhlkbkbjbjbhjjhkjhjjhjkjhjhjkjjikýgkjufriuruioížtgf
14. nov 2013 o 13:14  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
babule pls nemate niektora ulozeny postup na tie prasata a ich prdky z tej tortuse co sa prasatka cubru v blate? dakujeeem
14. nov 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 z netu
14. nov 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte, poprosila by som o radu, chcem urobit na tortu vlci mak,ale nedari sa mi tie listky tak pekny zvlnit, ako mam spravne postupovat? dakujem za kazdy tip :slight_smile:
14. nov 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubb007 Tu mame este jednu nadväzujucu temu - zbierku nasich overenych receptov na kremy a korpusy. Skus kuknut, snad si nieco vyberies..... :wink: :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/?post=last
14. nov 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurinka98 pozri na www.mnamuela.sk, hore je sekcia pracovne postupy, tam ked si kliknes, su videa a postupy a je tam aj vlci mak
14. nov 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky mozno to sem nepatri ale ostalo mi dve 7kg vedra hmoty a jedno vedro hmota na sugarveil ak by mal niekto zaujem za prijatelnu cenu posuniem
14. nov 2013 o 16:27  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 to je lektorem, fakt to bylo moc fajn
14. nov 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs kurz je cca 7h a stojí 2 500,- Kč. Dala jsem si jej jako dárek k narozeninám.
14. nov 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:cry: baby,vy ma nechate v stichu?fnuk fnuk potrebujem recept na korpus o priemere 34cm....prosiiiiiiiiiiim :cry:
14. nov 2013 o 16:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianabila já takový velký ráfek nemám a každý korpus naroste jinak. Já dělám obyčejný piškot bez oleje a vody a pekla bych asi z deseti vajec nadvakrát. A pak každý přepůlila a měla třikrát plněný korpus.
14. nov 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím o radu, jak potáhnout dvoupatrový dort, aby každé patro mělo jinou barvu? Děkuji. :slight_smile:
14. nov 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vosinka kazde patro potahni barvou kterou chces a pak poloz na sebe
14. nov 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vosinka Ale nezabudni si ho vystužiť aby Ti vrchné poschodie zrazu neprepadlo alebo nepohlo
14. nov 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marianabila je som robila v takéjto tortovnici a robila som mramorový korpus z 16 vajec a dal sa prekrojiť na na dva razy ( čiže Ti vyšli tri pláty) ale keby si chcela predeliť len raz tak by ti stačilo 12 vajec. A pečie sa to tiež dlhšie na 160 stupňov cca 70-80 minút. Mám recept na orechový korpus do toho a aj obyčajný mramorák. Piškótu som v tom nerobila. Mramorový najdeš aj tu na MK ale ak by si ho nenašla pošlem do IP a orechový je:
12 vajec, 2a1/2 PDP, 720g práškového cukru, 380 g hladkej múky, 380g. orechov, 300ml. teplej vody, 450 ml. oleja. Postup je ako na mramorák. ak by si nevedela pošlem tiež do IP nech to tu nezdržujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs :wink: dakujeeeeeeeeeeeeem
14. nov 2013 o 20:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule,dcerka ma onedlho narodky a idem kupi tortu ktora sa vola trianon je v akcii,ingrediencie by ma vysli viac a kde je este cas a energie? Prosim vas ako urobit napis? Slahacka a stuzovac a cez sacok,ci ako? Aky pomer? Vdaka za rady uz nam to kus suri..
14. nov 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďalší pokus :slight_smile:)
14. nov 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@marianabila Takéto veľké rozmery pečiem po jednotlivých plátoch, nikdy nie naraz :wink:
14. nov 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
svadobná na svadbu v zlato bielom tone..a moj uuuuplne prvy kvet na drôtikoch :slight_smile: jupiii :D
14. nov 2013 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@marianabila ja mam najvacsiu 32cm , robim recept z mramoraku/ v svetlej , hnedej abo mramor verzii/ z 12 vajec, a v pohode sa upecie, prepecie, na tych 9cm výšku
14. nov 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auuuu, slak to traf celu coko aj transfer :angry: uplne lava som dnes, polku som rozmazala a kraje sa mi zlomili kde sa mali spajat :cry: a teraz neviem co s tym asi sa dnes nevyspim to tak vidim :rolling_eyes:
15. nov 2013 o 01:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je moja nestatnica :rolling_eyes: :sweat_smile: potom co som transfer zoskrabala z polovice, co bol dolamany a nedotlaceny, dala som rozpustit dalsiu coko a neviem akym zazrakom, ale tak sa mi zondila, ze z nej bola jedna velka guca, z ktorej som mohla usulat jednu velku gulu a chutila strasneeee, bleee, ale nezdalo sa mi ze som ju prevarila, tak to letelo do kosa :astonished: potom som davala cisty mantinel som chcela urobit ze polka cista coko do stratena a a mensia "polka" zostane s transferom, ale ten sa mi tiez zlomil pri davani a toto uz bol zufaly pokus so slzami v ociach o tretej rano, ze ak sa to nepodari tak uz seknem s celymi cokoladovovymi tortami :confounded: :rolling_eyes:
15. nov 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@ajka82 no na to co citam, sa ti nakoniec vydarila kraaasne :wink: sikovnica si ty! :wink: :wink: :wink:
15. nov 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jani ale mne sa este nestalo, ze by som pri torte vyronila slzu od zufalstva :unamused: toto bolo strasne co sa dialo vcera a dnes v noci :rolling_eyes: :angry:
ale dakujem, teraz sa mozem ist zamestnat do zvaracskeho ustavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. nov 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok