• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@doda1951 dala som si do vyhladavaca pekaren juno a ukazalo mi vsetky predajne v Košiciach to asi nebude ono že,lebo som tam v ponuke tie cukriky nenasla,
18. nov 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doda1951 juj už som ich našla,Ďakujem za radu :slight_smile:
18. nov 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Babulky prosím vás nemate nápad na tortu pre nechtovu dizajnerku? Na nete Som skoro nic nenašla budem povdacna za každý namet :slight_smile:a ako vždy nádherné torty zasa pribudli
19. nov 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 ja davam lyzicu oleja a tusim je ta hmota lepsia s olejom..zda sa mi hladsia a lepsie sa s nou robi
19. nov 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gumidekmomo mě se líbí tento nápad a je i s postupem http://tortyodmamy.sme.sk/ruka
19. nov 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@michaela3011 ja Ceru pri MMF nepoužívam vôbec, ruky aj misku si mastím len obyčajným maslom a aj do hmoty dávam málinko masla a vždy mám hmotu peknú bielu :wink:
@pristela ty ma máš ako riadne odsledovanú :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 @lamps @gelinka75 dakujem dievcence :dizzy_face:
19. nov 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela Zanet , nahodou som teraz nasla recept na domacu vyrobu cukrikov. Je z praskovej zelatiny, ktora sa uvari a prida sa praskovy a vanilkovy cukor. Miesat pokym trosku nestuhne. Potom sa to da stuhnut na plech, co by sme vlastne my ani nepotrebovali, aspon to nemusime zohrievat a roztapat v Mikro... Myslis, ze by to mohlo fungovat????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Nemuseli by ste zhanat biele cukrose :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.chefkoch.de/rezepte/1947721316949437/Marshmallows-selber-machen.html
19. nov 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby na cukriky 300gr som narazila tu http://doven.sk/ predtym to nemavali (dufam,ze mi to nezmazu)
19. nov 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majka, tvoja prva Minie je bajecnaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dokonalaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 moc děkuji :wink:
19. nov 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina len jedno...... by som tu bielu bodku na nosteku asi dala dole...... vyzera to trosku ako soplik :confused: :grinning: Dufam, ze sa neurazis.... :wink: a mozno len mne pride taka ...... :pensive: Ale myslim, ze bez nej by vyzerala bezkonkurencne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Modre saty su bomboveeeee :slight_smile:
19. nov 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aaa zabudla som dopisat :sweat_smile: som si ju ulozila na inspiraciu, bez dovolenia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dufam nevadi :wink:
19. nov 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 super babulky - sikulky mas ty doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nadherne vsetky tortusky, ale teda ten ruksak s kufrom su bomboveeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Krasne su obe, vobec nevidno, ze by boli odflaknute :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ta tvoja opickova je skvelaaaaa, nadhernaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kasli na nu, ved si to super nakombinovala, ona sa nevyjadrila, ze tam musia byt tie gombiky.... Tak si urobila vsetko spravne :slight_smile:
19. nov 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas super sa ti podarila ..... :slight_smile:
19. nov 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps si píš, velký brat vídí šíícko :grinning: :grinning: :grinning: ale ne , si to pamatam , bo som to pak skusala aj ja tak :dizzy_face:
vsak vravim ze poctivo citam celu diskusiu a stale sa od vas ucim :grinning: :grinning: :grinning: i ked ted ani tak nestiham vsetko čítat :frowning2: :frowning2:

@mamina1978 vidíš, to ma nenapadlo, viem ze aj ja som uz dakedy starsne davno videla recept na domace cukrose :confused: že by som to skusila dakedy ?
19. nov 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievcataaaaaaa,
vcera som si po dvoch mesiacoch konecne zarobila MMF a dufam, ze dnes vecer budem mat trosku casu modelovat :dizzy_face: ........ uz mi to tak chybalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Doteraz som mala najmensieho na troch roznych ATB a Prednisone a dvoch sprejoch na dychanie, no hruza.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale od nedele je mu ovela lepsie. Trapili sme sa teraz dva mesiace a ja som odmietala tortickovat, nedalo sa :frowning2: .... noci boli najhorsie, ale dufam, ze uz je to definitivne za nami. :slight_smile:
Straaaasne velmi sa tesiiiiiim ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 mně to nevadí, určitě jsou i dokonalejší, ale já jsme za první ráda, že se mi nějak obstojně povedla :grinning: :grinning:
19. nov 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 tak receptov na potah je asi milion , no kedze som odchovana na tejto teme , tak som dlho pouzivala recept z tejto temy, na zaciatku stranky hned prva strana, tam si Alenka tiez len potiera ruky cerou pri miesení :wink: ja potahujem mmf asi uz aj viac nez dva roky , haa kukam to , tak v januari to bude tri roky :confused: :grinning: :grinning: a teda uz som ho robila všeliako :grinning: :grinning: :grinning:

@doda1951 oo idem to vyhladat , moooc dakujem za info :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 neurazím, mně se to zase na tom nosánku líbí, dávám to tam i medvídkům. Tak když se jim to nebude líbit, tak to sundají. :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak ja som ju robila tiez len raz no tak krasne ako ty ju nemam... :pensive: Zabudla som mihalnice :grinning: a nevedela som urobit tenke nozky a kratke satocky, tak moja vyzera uplne inak. :frowning2:
Tvoja je fakt perfektnaaa. :dizzy_face: A este k tomu , ze prva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 ja davam palmin
19. nov 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 ja som tiez zbadala,ze z niektorych cukrikov nieje krasna biela,ale vidis to,len ked mas bielu vedla seba
19. nov 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, dnes mi dorazilo toto a myslím, že to bude fajn nejenom na cukroví, ale i na marcipán, tak mrkněte, jestli se vám to nezalíbí :wink:

http://www.tchibo.cz/sada-razitek-na-cukrovi-p400039599.html
19. nov 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@tertery mám a používam :wink:
19. nov 2013 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 Jé a nemáš fotky nějakého výtvoru? Pro inspiraci?:slight_smile:
19. nov 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok