• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
@nika1985 tie farebné kenwody majú iba 500 W,to sa mi vidí málo :slight_smile:
však hádam ešte dajú dáku akciu :wink:
21. nov 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka no mi uz mame medovnikove smetiarske auta 2 ks a smetiaky asi zo 6 a dnes mi hovori mami vyrez mi tam tie oci /mysli otvory na skle/ a ten obdlznik /na papieri je tam ten vrch, kde sa hadzu smeti.../,a este mam nazdobit tymi postavickami a olo.... pomoc. .... :frowning2:
takze ja asi tento rok kostoliky a domceky mat nebudem... ale smetiarske zimne zatisia :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2013 o 20:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte babky, používate na parížsky krém tú 200g 52% čokoládu z Lidlu? Či radšej dať čokoládu na varenie? Ďakujem :slight_smile:
21. nov 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka pouzivam tuto :wink:
21. nov 2013 o 21:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciahromadkova no ale zas akaaaa budes oroginaaalna :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka aj ja pouzivam tu :wink:
21. nov 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova
@pipka Ďakujem babky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tertery takový plastový nožík
21. nov 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tak to sme dnes dovolenkovali úplne rovnako :grinning:
21. nov 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 na nezaplatenie, zee? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :rolling_eyes: taka dovča pri sporaku a pri linke :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale mam tri kusky za sebou, koonecne pokoj :wink: zajtra uz len doplnky pozapichujem, pismenka nacapim a fajront :sunglasses:
21. nov 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo Ďakujem :dizzy_face: , nevedela som, že bude držať ako na obyčajný marcipán. :slight_smile:
21. nov 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no super fakt, decká obe doma choré a ja celý den v kuchyni , na nezaplatenie a zajtra to isté pokračujeme, mne tie torty akosi dlho trvajú, som myslela, že dám dnes dve, ale nedala som :confused: ale to asi preto, že mám tu dovolenku, tak sa neponáhľam tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte žienky prosím vás poradíte mi, na parižský krém koľko šľahačky a koľko čokolády ??
21. nov 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoooc,robim na stuzkovu torticky a jedna dve sa mi pototo... normal sa mi bublina spravila pod potahom,proste mi nedrzi potah na torticke...kym je v chladnicke ke je riadna kosa je to ok,no dala som ich na chodbu na chlad a na pip :frowning2: precoooo?pomozte co s tym?nanovo potiahnut?bojim sa ze ked si ich odnesu a nebudu v takom chlade ako u mna tak kym dojdu na veceru bude z toho len roztopene more potahu a korpusu :frowning2: je mi do placu
21. nov 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica pichni ihlou a vypusti vzduch.....zarovnaj žehličkou.........
21. nov 2013 o 22:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No vidím baby,že tu kvoli tortám viaceré dovolenkujete.........ja ráno musím tiež zavolať do práce,že neprídem,však nestíham,drobec ochorel a celé poobedie mi akože "pomáhal",tak som takmer nič neurobila :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@tertery ja by som určite volila ten druhý drahší mixer :wink:
21. nov 2013 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tento týžden blazinec... tri za sebou tri pred sebou a do toho ma včera večer znama ukecala na minitortičky pre polovnikov z rakuska...
22. nov 2013 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
http://www.svet-pecenia.sk/?390,ovalne-perly oplati sa mi to kupit? ci nie je lepsie si tie gulicky spravit sama ako minat tolke peniaze.
22. nov 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macickarebeka ak ides robit jednu tortu za rok, tak snad si to aj vysulkas v ruke, ale ak toho budes robit viac, tak pouvazuj nad tym, resp, ak si schopna v rukach urobit presne kazdu jednu rovnaku a mas dost casu si ich okolo torty urobit niekolko desiatok, tak potom neinvestuj:slight_smile: ale pravdupovediac, pri predstave rucneho vyrabania rovnakych perliciek ma oblieva pot:slight_smile:
22. nov 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@macickarebeka nekupuj si tieto plastove radsej priplat 3 eur a kup si silikonove a mas ovela ovela lahsiu robotu. A suhlasim s aduskat skus si okolo priemernej torty sulat malicke gulicky a potom isto kupis :D
22. nov 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@halienka aj ja používam len tú z lidla
22. nov 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. nov 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky potrebujem neake inspiracie na tortu pre chlapca k roku dvojposchodovu neaku s vlacikomalebo macikom a moj muz cely pocitatc vymazal a aj vsetky moje inspiracie a zajtra pride kamoska ze nech jej nieco ukazem nech nieco vymyslime a ja nic poriadne nemozem najst a ani nemam zrovna tolko casu po nete bruzgat tak ak ste taku neaku robili budem rada ked sem hodite fotecku na inspiraciu :wink:
22. nov 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky SOS došel alkohol na lepení :grinning: můžu použít VÍNO bo vodu? :D
22. nov 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tertery Ja aj viacere kocky tu ...... lepime len vodou :wink: :slight_smile:
22. nov 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak zienky prvykrat tento vyk.kopirujem vase torty:slight_smile:prvu mam za sebou s dovolenim som robila myslim tvoju misiatkoo pani si ju vybrala tak...ale ty mas krajsiu tie listy som nedala tak ako ty :unamused: :unamused:
22. nov 2013 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@blcha ------------------------------ inspiracie z internetu ------------------------------------------- :wink:
22. nov 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. nov 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko Tortuska je podarena :wink: no moja ,ak to ma byt 63, tak si tu trojku dala opacne..... :confused:
22. nov 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akapulko kolko ma oslavenec rokov?
22. nov 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok