• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@maya30 všetky kráááásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. dec 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 kraaaaasa ako si prosim ta robila tu milku?na vrchu mas oplatku alebo mas to malovane? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 kraaasne, a ta milka? no mnaaaam, by som si odhryzla! :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka
@bubobubina
@akapulko baby dakujem :dizzy_face: to je obrazok, kdeze malovat :grinning: dala som robit tristvrte obrazka na A4 :wink:
1. dec 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 perfektne torticky, krasne :slight_smile:
1. dec 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 Ja som potierala , len vajickom :confused:
1. dec 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stupacik @daja55 dakujeeeem ... :slight_smile:
1. dec 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem Majka, no moja parketa to nie je :wink: a krtkoooooooo perfektnyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nieco ti prezradim, mam vsetkych tvojich krtkov ulozenych v extra zalozke a v roku 2014 si ho 100 pro urobim, aj keby na moje vlastne narodeniny :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@maya30 Prekrásne tortičky všetky, všetky , úžasné
1. dec 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin Zanet dakujeeem :slight_smile: ......... aj ja som to len skusila, no neviem ci sa na to este niekedy dam :sweat_smile: a ja som si napichla tie deko na sparatka, zapichla do podstavca ( kvetinky ) a potom dala dole, ozdobila a opät zapichla na miesto....... Neviem, ci sa to tak robi a este ako som zdobila ten spodok ( kvetinku ) dala som si do tych dierok sparatka , aby som vedela, kde zapichnut ozdoby po ozdobeni. No pri stromceku som na sparatko zabudla ,tak je trosku posunuty :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. dec 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje :grinning:
1. dec 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@lokalistin krasne vyzera ta torticka a tu krajku by som chcela aj aj :dizzy_face:
1. dec 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela krásna, ulozila som si do zalozky "babicky" :wink: ale si sa namodelovala zeleninky co ? :sweat_smile:
1. dec 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps juuj rozkosna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Konecne aj ja pridavam moju torticku pre najmladsieho synceka k 3. narodeninam. Stale si prial nieco ine , no nakoniec sa rozhodol pre zlty bager a auticka. Ale ten bager musel byt bezpodmienecne zlty, lebo on tuto farbu proste miluje.
No a co sa mi stalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Povodne mala byt torticka dvojposchodova, lenze smola ...bager bol prilis velky na vrchne poschodie , chybali mi cca 2 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pre maleho bol ale velmi dolezity, takze musel byt na vrchu..... A vymodelovat novy bager alebo upiect novy korpus by som uz nestihla..... :angry: Tak som zrusila vrchne poschodie a mal len takuto jednoposchodovku...... :pensive: Ale tesiiiiiiil sa velmi....... :slight_smile: A najprv vyjedom vsetky kamienky z vrchu... :grinning: :grinning: :grinning: Bagra nedovolil nikomu sa ani len dotknut ..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
U nas musime davat pozor na to ze zlte salky, zlte misky, zlty uterak, vsetko je len jeho. Strasne je na tej farbe zavisly :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Aj darceky si na narodeniny prosil , ze on chce zlteeee . Ale aspon som ho prehovorila, ze na tej torticke budu tie auticka ine ( 1 modre a 1 cervene ) Iba bager hore zlty.
Korpus vanilkovy , plnka karamelova s cokoladovymi struzlinkami a bananom...... :slight_smile:
1. dec 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@pipka Jani, zlatuckych pomocnikov mas..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Citala som aj to smutne :frowning2: no drzkaj sa ......... si velmi silna zienka ....... :pensive:
Aj ja by som taaak strasne rada s vami na stretko isla ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale ked pridem najblizsie do Bratislavy tak dame to nase planovane kaficko , ja nezabudam :grinning: ....... ale tento rok uz mi to urcite nevide, drobec je stale chory uz zase soplikujeme a co je najhorsie zase zacina bronchialny kasel.... :frowning2:
Prajem aj tebe skore uzdravenie a peknu stretavku :slight_smile: Dufam, ze aspon hodite fotecku z maleho stretka :wink:
1. dec 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 dakujeeem, neboj, zvladnem :wink:
1. dec 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 uuuzasneeee :sunglasses: zena nechapacky ako to ty zvladas :confused: :sweat_smile: klobuk dole :wink:

som sa len pozastavila nad tou, kde je ze Tristanko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: milujem ked niekto da dietatu taketo meno a potom ho zdrobnuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: pre mna smeisne...nuz ale kazdy sme iny, ze? :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 kraaasna je torticka, aj bagrik :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
normalne som sa teraz rozpamatala, ze sme mali jednu profku na skole a ta zas neznasala zltu farbu :sweat_smile: :sweat_smile: to akonahle mal na sebe niekto nieco zlte, okamzite siel k tabuli a ci vedel ci nie..patka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale vsetci sme to dobre vedeli, takze na jej hodiny nikto nic zlte nenosil..ani len sponku vo vlasoch :grinning: :grinning: :grinning:

a pritom zlta je taka kraasna, slnieckova optimisticka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 ty jsi zlatá, tak se těším na tvůj narozeninový dort :wink:
1. dec 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 fotecky porobime...uz len kvoli tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pristelka uz mi rano volala, takze uz sa tesiiiim :sunglasses:
1. dec 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin waauuuuuu nadhernaaaaaaaaaaaaaa tortuska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps jeeeeeeej ,aj ty mas bambulky v kuchyni....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tisko zavidim, ale v dobrom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam aj ja moju, nastastie som mala len jednu, tento tyzden bol aj bez toho napratany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
a este moje sikovnice na kruzku, sice mame kuchynku s 37rocnym zariadenim :stuck_out_tongue_closed_eyes: na valkanie pouzivame stare police zo skrin a na foto je vidiet jeden z nasich super valcekov :grinning: aj tak ficiiiiimeee :sweat_smile:
1. dec 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@maya30 dakujem ja ju uz mam rok a pouzita je druhy krat :cry: kedze moc nepeciem
1. dec 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 malému vše nej a dortík má krásný :wink:
1. dec 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 dakujem Zdeni
1. dec 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 vsetko krasne torty, ja nechapem jak to zvladas, ja jak som sa piplala s tymi gulickami by som uz nic ine nezvladla
1. dec 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok