• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@sisa.b ako vždy nádhera.Fakt krááásne :wink:
25. okt 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka v Lidlu jiné kakao myslím nemají, značka je to Castello a je to kakao holandského typu
25. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dorty za tento týden jsou fakt všechny nádherné - a ten tučńák od alionusky fakt krása
25. okt 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 krasna a jednoducho zdobena :slight_smile:
@sisa.b krasne torticky a tie botasky ake vymakane , sikulka :slight_smile:
25. okt 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita
@lenkamt dakujem vam :slight_smile:

ja pridavam moju poslednu krštinovu košielku
25. okt 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 @bzucinka2 ďakujem :wink:

@sisa.b krásne... podľa mňa museli byť makačka všetky tri :wink:
25. okt 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ak ti mozem poradit za ali tak mala abeceda su proste male pismenka z abecedy a nie vzdy sa hodi na tortu zacat pisat niekomu meno malymi pismenkami takze ja by som urcite vzala aj velku
25. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ja nevravim nech daju vediet. Pokial to bolo pre znamych tak dali sami vediet. Pri prvej na zakazku som trpla a smska prisla za 3 dni ze bola vynikajuca tak mi odlahlo. Potom ked som robila dalsie 2 pre uplne cudzich mi nedali vobec vediet az som mala blby pocit ci boli spokojni a tak az 3 mesiace si dala jej sestra robit 3-posch.lebo im chutili tie predtym. Takze sa nemusis nicoho bat ked sa ludia vracaju znamena to ze im chutilo. Aj ked osobne poviem ze velmi dobre padne ked aj pochvalia hned ma clvoek novy elan do pecenia
25. okt 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6
@sisa.b
@maca77
@lenkamt
@janulka04
@anibas
@danciacik
@alionuska
@dm1
@vinka
....baby, krasne torty ste popridavali, nestacim sa divit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja som robila len jednu malinku, tak narychlo, ale drotiky uz nechcem ani vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 krasna! a drotiky mas take ze si obalovala paskou? lebo ja som teraz kupila take tenucke uz opradene a su super som sa nemusela babrat s tym omotavanim a islo to ovela rychlejsie
25. okt 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b kraaaaasa ako vzdy!!!!
25. okt 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 krasna tortiča! :slight_smile:
25. okt 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka je to značka Castello a je tam napísané holandské kakao na pečenie :slight_smile: a stojí pár korún
25. okt 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 krasne sa ti ta moja krutena podarila, gratulujem!!! super :slight_smile: a ze je dobra?
25. okt 2010 o 11:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, moja sestricka si trufla na tortu a hned si aj marcipan falosny robila :slight_smile: dcera chcela na 20tku spidermana, necakala to a bola paf...
len segra nevedela, ze ma dat plnku pod marcipan, aby bol rovny... inak by to bolo eno nuno, a potahovala len vrch a jeden bok ,ale aj tam na prvotinu a doma robeny marcipan je to pekne :slight_smile:
robila to z toho suseneho mlieka ale nemala ten sirup alebo glukozu, len manllova. aroma tam bola... nepamatam si ten recept..ale musim povedat, ze K2 mi chuti viac... toto bolo moc sladke..
ale inak je to sikulka, torta bola skvela a velkaaaa
25. okt 2010 o 11:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 tie hriby to nemalo chybu, teraz kukam spatne :slight_smile:
alionushka tak isto :slight_smile: krasne ako vzdy, aj ostatne baby :slight_smile:
25. okt 2010 o 11:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cukrárky....tak som včera spätne pozerala fotky čo ste popridávali...no konec....každá jedna výýýstavný kus....paráda...ten košík s hubami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 ségra je šikovná - a to je nahoře ten jedlý papír? to tam jen tam položila na ten potah? já bych to někdy chtěla taky zkusit - ten jedlý papír
25. okt 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tá kabelka....a tá babička????wow...odpadla som :dizzy_face:
@sisa.b tie kopačky a capačky....precízna práca...obdiv veľký
25. okt 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ano, dala si vyrobit tu oblatku a poslala niekam fotku mailom a na druhy den to mala doma postou :slight_smile:

lepila to medom an marcipan :slight_smile:
25. okt 2010 o 12:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 díky,, tak medem, a neteklo to?
25. okt 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, preco by malo? ved to len potrela pod tu oblatku, a nie zase vela :slight_smile: ale podla mna to mozes aj bielkom prlepit :slight_smile:
25. okt 2010 o 12:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som oplátku lepila maslom s cukrom.A v pohode. :slight_smile:
25. okt 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som vam asi nakoniec sem nedala ten moj kamion uz hottovy, ci hej? ja uz neviem, tak tu je este raz :slight_smile: nic moc, ale na prvykrat farebne celkom ujde.... :grinning:
25. okt 2010 o 13:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 krááásne auto fakt.A prečo agroservis? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika v malej mas len male pismenka..a k velkej su aj cisla od 0-9..tak to vyuzijes viac:slight_smile:
25. okt 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto, lebo tak sa vola firma mojho priatela a jeho uja a on ma na starosti kamiony :slight_smile: nejazdi,ale riadi ich atak :slight_smile: to je ich logo na autach to tak maju :slight_smile:
25. okt 2010 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie formy na pismena sa daju kupit len na nete?? aj ja chcem.. neviem pisat, som zistila pri tejto torte :grinning:
25. okt 2010 o 14:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b nádhernéééééééé :dizzy_face: :dizzy_face:
@misa1982 na prvý krát super :wink: :wink:
@lenkamt krásne trotičky
25. okt 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 primulka ako živá :fearful: :fearful:
25. okt 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok