Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
30. jan 2014

@pipka kdybys mě viděla, ušlehala jsem směs na krajku, šup do formy a do trouby, mezitím jsem vykrajovala ty kytičky jak divá. Pak krajku ven z formy a šup natřít další směs a zase šup šup vykrajovat a dělat ty žluté středy do těch kopretinek. 😀 😀 😀

jakelina
30. jan 2014

@pipka náhodou je povedený, dobře jsi to vyřešila 😉

pipka
30. jan 2014

@jakelina presne si ta viem predstavit 😅 😀 😉
ja som vcera tak kmitala...jedno vyvalkala, druhe do striekacky, tretie nalepovala...no mala som na to celu noc..ale ta predstava, ze o siestej rano do skolky 😝 😝 🙄 a cim viac sa ponahlam, tym viac sa motam, vsetko mi pada, kazi sa mi...no nemam rada toto "tvorenie"popri robote 😝 😝 😅 🙄

najlepsie detske torticky, kde je jeden macík a pre dietatko k 1. roku 😅 🙂 🙂

79zuzana
30. jan 2014

@jakelina no teda, dobra si 🙂 Ja by som na tuto tortu potrebovala minimalne dva dni 🙂 klubuk dolu... krasna torta 🙂

maya30
30. jan 2014

@jakelina krasna torticka maji aj ta krajka, taku som este nevidela 😵

jakelina
30. jan 2014

@maya30 mám novou, je to tady ta s děkuji moc

jakelina
30. jan 2014
mirinecka
30. jan 2014

@jakelina na tú krajku pozeram už mesiac na aliexpress, je krásna, ako aj celá torta ;)

jakelina
30. jan 2014

@mirinecka no já jsem se na ni taky chodila jenom dívat a pak jsem si ji koupila, už ji neslevňovali, pořád jsem čekala, že to ještě půjde dolů a nic 😝

anibas
30. jan 2014

@jakelina No nááááááádherná torta !!! A krajku si kúpila cez aký e-shop ??

mirinecka
30. jan 2014

@jakelina mne sa zda ze som ju teraz videla okolo 11 € a predtym bola tusim viac, a dokonca maju zasa nove, len ja zatial moc objednavok nemam a 2 krajky uz mam, tak tam chodim len oči popásť 😀

jakelina
30. jan 2014

@anibas koupila jsem z Číny. Vyšla na necelých 300,- korun.

pipka
30. jan 2014

@jakelina u vas u cinanov maju uz aj taketo klasicke krajky? 😕

jakelina
30. jan 2014

@pipka zlatko ne, objednala jsem to přímo z Číny, zaplatím kartou v dolarech a přijde ti to poštou.

pipka
30. jan 2014

@jakelina ja taaaak 😅 😉 tak to ja nemam tuto moznost 😖

jakelina
30. jan 2014

@pipka nemáš takovou kartu, co se s ní dá platit??

daja55
30. jan 2014

@jakelina Nádherná tortička, tú motylikovú krajku registrujem a čakám, kedy ju bude v zľave 🙂 Aj tie margarétky sú super 😵

pipka
30. jan 2014

@jakelina ne 😒

budem si ja musiet pockat, kym u nas cinsky ujcok zasobi shop 😀 😅 😀 ale on je pohotovyyy, uz ma slikoniek od vymyslu sveta, a nedavno nemali...len vykrajovacky same 😉 tak ja im davam pol roka a budu mat aj krajky 😉

jakelina
30. jan 2014

@pipka určitě, taky není žádný zásobený, jenom žehličky, pár vykrajovaček a to je všechno 😀 😀

jakelina
30. jan 2014

@pipka já jsem taky neměla, ale od ledna mám, tak je to super. 😉

pipka
30. jan 2014

@jakelina tak u nas maju vselicoooo, aj podlozky strukturovane, rozne valceky, vykrajovacky, zdobitka, silikonky, vykrajovaciek do aleluja 😉 podla mna keby som za nim isla s mojou krajkou, tak do mesiaca tam maju aj krajky na tony 😅 😅 😎 asi to tak spravim 😀
toto sa cinanom musi nechat...oni su pohotovi obchodnici 😝 😀 😀 😅 😀

mrka2
30. jan 2014

@jakelina Majka, uplne krasna torticka, no viem si predstavit tie infarktove stavy. zazila som to uz tiez 😅 🙄 ale torticka prenadherna!

jakelina
30. jan 2014

@pipka ti naši jsou blbci, ukazovala jsem jim už asi pět silikonek a vždycky kývou hlavou, jo paní, to pěkná, my koupila a prd 😀 😀 😀

pipka
30. jan 2014

@jakelina prd koupila 😅 😀 😀

jakelina
30. jan 2014

@pipka 😀 😀 😀 to je marné, raději si koupím sama, tam se neplatí poštovné, jenom se na to déle čeká 😝

aduskatt
30. jan 2014

@jakelina ja som tak dnes kupila tri krajecky a za taku cenu, ze som hodinu behala blahom po byte🙂)))))) ked uz mam konecne na predaj aj Magic Decor, tak sa mozem vyzivat s krajkami, xixi

jakelina
30. jan 2014

@aduskatt a jaké máš, ukaž fotky?? Mají jich tam spoustu, jenom dělám oh oh oh, ale nechci už víc, mám už doma tři 😝 😝 Zase tolik dortů s nimi nemám, škoda 😝

aduskatt
30. jan 2014

@jakelina no hladat to teraz nejdem a este nie su doma🙂 som len dnes objednavala🙂

jakelina
30. jan 2014

@aduskatt jo jo, já to chápu, však to máš ve svých objednávkách, jenom zkopíruj obrázek 😉 😉

aduskatt
30. jan 2014