• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@jakelina nuz... niekto mozno vezme aj toto, len aby mal nejaku cinnost... inak si to vysvetlit neviem, ale lide jsou ruzni....
18. feb 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mishulle právě ne, ona chtěla dort a na něj nahoru mašinku Tomáše a celé do 100,- korun :astonished: :astonished: :astonished:
18. feb 2014 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :astonished: :astonished: veď len korpus na priemernú malú tortu stojí cca 50 korún :confused:
18. feb 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no tak to jsou kouzelnice
18. feb 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 no právě, nechápu ten důvod, proč to někdo dělá, když na to musí prodělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemáte ničo pekné kabelky ,topánky,šminky niečo výnimočné pre 20ročnú kočku?
18. feb 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina asi nemajú do čoho pichnuť tak beru aj to na čom prerobia. :grinning:
18. feb 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak já dělala sestře toto, má to chyby, ale jako tip
18. feb 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
holky prosim OOOOOOOOOOOOOOOVAL 33x23 vanilkovy krem, mandarinky kolko bude asi kg? 4kg?
18. feb 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, sice to sem nepatri ale ked nie tu tak kde ?:slight_smile:
Prosim vas nie ste niektora z okolia Dubnice, Ilava ...popripade Prievidza, Novaky ?
Chystame svadbicku :slight_smile: a kedze to budeme robit u nasich tak zhanam cukrarsku z okolia. Dakujeeeeem!
Alebo poradte niekoho ...ja nechcemlen klasika kolace...ale chcela by som taky sladky stol kde by boli macrons, mafiny, a take dobre kolaciky nemaslove , pops a nejake chees cakove torticky ...
Neviete o niekom?
18. feb 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatko ja mam kolesa od MB. poziciam ti. su tam dve velkosti. :grinning:
18. feb 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul jeeee to by super! akurat dnes balim a ideme na tyzden na vylet, tak sa ozvem az sa vratime, ak ti to casovo sedi .....?
18. feb 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo, peknu dovolenku a potom sa kludne ozvi, dufam, ze mna tak skoro auta necakaju :slight_smile:
18. feb 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak moj dalsi pokus s cokoladou a zase no co vam budem hovorit,vidite same ake krivolake, desne. Ale nebolo casu kazdy plat robit extra,tak som robila jeden dlhy,ktory sa mi nemestil do mrazaka a preto je vzdy jeden koniec ohnuty :wink: ,tak ale najprv som ju zrusila,ze nestiham a ona no ale ak by si stihla tak potom,ze jej urobim nejaku rychlovku,tak dufam,ze bude spokojna
18. feb 2014 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@jakelina mozno myslela do 1000 a bol to preklep
18. feb 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim o radu, ideme syncekovi robit tortu - klasika orechove cesto a 1 plnka bude mascarpone so slahackou a na to polozime cerstve maliny a neviem, aku druhu plnku, nejaky krem, vareny, vanilkovy s maslom, alebo co take by sa este k tomu hodilo? malej sme robili ako druhu plnku parizsky krem, no maly ho nechce :grinning: :grinning: dakujem za vsetky rady :slight_smile:
18. feb 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin
@mishulle super ďakujem .Pani chce nejaké inšpirácie aby som jej poslala
18. feb 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin to jsem si taky myslela, ale nebyl. Ona tam pak psala, že potřebuje, aby z toho byly čtyři kousky a že čtyři zákusky koupí kolem dvaceti korun jeden a za ten zbytek ten vláček, jako za 20 korun :astonished: :astonished: :astonished: Fakt jsem na to čuměla jak puk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina boze, co ti ludia nevymyslia,normalne som sa zacala teraz rehotat,ja robim na sobotu tomasa a vlak uz mam hotovy sla som ho odvazit,je cely z hmoty a ma 425g, tak ked si hmotu clovek kupi, dajme tomu 7€/kg tak uz len ten vlak ma 3€, ok z doma robenej by bol lacnejsi,ale tak co tim ludom uz ozaj sibe?
18. feb 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja víkendová tortička po dlhšom čase.
18. feb 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@jakelina tak to som uplne mimo z toho :confused: a potom ze sa niektorym ludom zdaju torty drahe ked ich prepocitavaju na zakusky a hlavne ked sa najde niekto kto urobi pomaly za pat korun :unamused: smutne toto podla mna... :confounded:
18. feb 2014 o 14:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina51 je to tortomania :slight_smile: kuk www.tortomania.sk :slight_smile: nie su tam stale tak bacha na otvaracie hodiny.
18. feb 2014 o 14:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jednoznacne si tetusa robila prdel :slight_smile:
18. feb 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas no to mě na tom štve, že si pak ti lidi myslí, že za malý dortíček dají stovku a za pětikilový tak 300,- korun. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som to dobojovala, a v celku som spokojná....ale nechápem prečo mi vyteká vodička spod ganache...plnila som pudingovo maslovým krémom (pudingu tam je viac ako masla, ale vždy to tak robím, aj do poťahovanej a doteraz mi netiekol), tortu som síce neomaslovala ale pod ganache netreba maslo, či?
18. feb 2014 o 15:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Ahojte kocky!! :wink: :wink: pocitovo po 100 rokoch prispievam s mojou tortuchou. Nerobim teraz vela, lebo mi zacali predcasne kontrakcie, tak sa snazim setrit…Bola pre maleho na narodeniny - motto Petterson a Findus, ako robili ich povestnu palacinkovu tortu.. (viac foto mam v albume). sa mu lubila a to je hlavne! Inac bola coko s mascarpone-coko plnkou, na striedacku biela a tmava cokolada..
18. feb 2014 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
ahojte dievcata, nemate nahodou nejaky postup na papagaja? myslim postavicku, dakujem :wink:
18. feb 2014 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja perfektna :wink:
18. feb 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, hodně z vás tu dělá tomáše jen z hmoty, jk na obličej, aby vypadal reálně, mám za sebou několik pokusů a vždy děs
18. feb 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok