• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2017 
Konečne dokončená,5kg tortucha ,mramorák,ovocie,pribináčik straciatella a čokokrem,boli spokojnýýýý a ten pocit keď si berúú tortu a mám pokoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. mar 2014 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Mám dělat dort ve tvaru ptáka z angry birds, jenže zrovna tenhle má obrovskej zobák a já nevim, jak bych ho na dort přidělávala.. chtějí dort tak pro 15lidí.
Napadlo mě, udělat ho z burizonové hmoty, co myslíte? má s tím někdo zkušenost?
díky za nápady!
28. mar 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnešní výtvor. Ale od rána se nemůžu otoči, byla jsem na injekci a stejně me bolí každý pohyb. tak jsem ráda že to mám za sebou.
28. mar 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
ahojteeeeeee
tak mam dobojovaneee, ale teda vily a princezny uz nieeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: vytrapila som sa teda statocne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vsetky maju plus minus 4 kg, vsetky su s veela ovocim a pribinakom :wink:
Barney zhora je speci pre Pristelku @pristela ze teda ten moj nie je zdaleka taky kraasny ako jej, ale moj ma aj chvost :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
28. mar 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@pipka ale to trápenie stálo za to, perfektné sú obitri :slight_smile:
28. mar 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka počuj, keby niesi moja žena!!!!!!!! ale tortuchy krasne :grinning: :grinning: :grinning:

ja mala tento vikend len jednu , huraaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: aj tu som robila ted uz štvrtý krat taku istú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2014 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
@pristela sak este ze som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dakujeeem :dizzy_face:
28. mar 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie moooc dakujem :slight_smile:
28. mar 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som teraz mala akýsi medicínsky týždeň, obidve tortičky sú pre medičky... obdivujem a teším sa na ďalšie fotečky od Vás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: (moje postavičky sú katastrofa, ako si to nejde. musím skúšať a skúšať...) :frowning2:
28. mar 2014 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
Prikladám tohotýždňovky a čokoládovú minulotýždňovku.To bol zasa týždeň,pani som ubrala min.30 rokov,ale aspoň bola sranda keď došli pre tortu.Pani prišla s dcérou aj s manželom,celá výprava a bavili sa ako som ju omladila,bola spokojná so svojim novým výzorom.No čo už ,ja tie postavičky neviem.Torta pre dvoch ,neznášam tieto kombinácie,macko Uško,už ani neviem koľký a štvorce poschodová bola podľa poslaného obrázku,čiže nič moc a nechceli nič zmeniť.
28. mar 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@denisak77 ta cokoladova je dokonalaaaaa :dizzy_face: boze aku chut na nu maaaam :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
28. mar 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Po dlouhé době jsem pekla ségře na křtiny, ale na vaše se nechytám, to jsou skvosty, co dokážete!
Mramorový korpus, lesní ovoce a tmavý mascarpone krém, naše nejoblíbenější kombinace
28. mar 2014 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Tak teraz uz aj ja viem ake to je ked vecer zazvoni telefon:" Ahooj,nemohla by si prosim iba taku jednoduchu na zajtra? "
Aaale,mohla,skusila,nakupila,upiekla-a som na seba hrdá :wink:.
Zadanie bolo-dvom stavbarom k meninam...
28. mar 2014 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A toto som zmákla-musela som dat tenky potah aby som za zmestila pod 3kg.
28. mar 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Baby môže mať na oblátku vplyv aj teplota v chladničke? Lebo ako som ju brala odo mňa, tak sa mi na krajoch mierne začínala vlniť, vychádzala mi z toho orámovania, dali sme to do chladničke k oslávencovi a teraz mi volala kamarátka, že oblátka sa úplne vyrovnala, že je úplne rovná... Tak toto je jediné, čo ma napadlo, že iná teplota v chladničke ...
28. mar 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moja dnesna torticka
28. mar 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@blancagon jéééj, aj ja som skoro takú istú robila dva tyzdne dozadu :wink:
28. mar 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2014 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@mia114 krásne farby,krásna torta. Smiem sa spytat ake su to farby? Čaka ma duhova torta,no zatial sa mi tak pekne farby nepodarili...
28. mar 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77
ak môžem mala by som otázku....čítala som tu, že tá čokoládová guľa sa robí tak, že sa dáva voda do balóna, nechať zamrznúť, odstrániť balón a potom na tú ľadovú guľu sa strieka čokoláda a potom sa voda nechá odkvapkať...dobre si to pamätám? lebo už to bolo dosť dávno a nie som si úplne isté, ale rada by som to vyskúšala :sweat_smile:
28. mar 2014 o 22:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisika dakujem, farby mam rozne zelena progel rainbowdust lime green, ruzova taktiez ta ista pink, modra sugarflair sky blue, zltawiltongolden yellow, cervena sugarflair extra red. :wink:
29. mar 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím o pomoc, je nějaká finta, jak se ten střed vykrajuje a celkově jak to udělat? Tak za půlhoďky se chystám jít potahovat a trochu se bojím at to nepokazím. Foto je inspirace z netu - mooc děkuju za rady a pomoc :slight_smile:
29. mar 2014 o 08:37  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@jper já jsi něčím kulatým jakou velikost potřebuji udělám náznak a pak podle pravítka kosticemi udělám rýhy a pak nožen prokrojím.Bála jsem se toho a nic to není
29. mar 2014 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@timuss jo jo přesně tak dám jsi do balonku vodu nechám zmrznout -rozehřeji jsi čokoládu /52%/ nic nepřidávám .potom jsi zmrzlou kuličku ledu dám na štamprdli stříkám cik-cak čokoládu a pomalu otáčím až mám vše spojeno nechám odkapat a je to.
29. mar 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chvapilu zlatá děkuju!!!!!!!! Hned ukládám:grinning: :grinning:
29. mar 2014 o 08:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridávam aj ja posledné dve tohtotýždnovky,este teda na zajtra muffiny ale to je raz dva :slight_smile: prvá je pre slečnu čo chce byť modna navrharka a angry už neviem kolka v poradi vtákova :D krásny slnečný víkend tortarečky :D
29. mar 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@mia114 ahaa,dakujem ti mia-tak kam sa ja hrabem s mojim praskovymi z drogerky :wink:. Ale raz si kupim aj tieto,lebo su naozaj krasne,sýte a ta torta hned inak vyzera.
29. mar 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timuss áno,presne tak to robím aj ja
29. mar 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne mam po neviem akej dobe volny vikend huraa :slight_smile: tento tyzden som robila tortu na 10. vyrocie solaria, solarko som robila podla foto z burizonovej hmoty a chceli tam aj vyrobky ktore ponukaju, nakoniec som robila len 2D flasticky s obrazkom na fondane, aj tak som vahu presvihla o 3 kg :rolling_eyes: Este nemam info ako to dopadlo, tortu mali hotovu o den skor, tak ani neviem ako im prezila v chladnicke, som zvedava, malo by to byt aj v reg.novinach :zipper_mouth: Ostatne taka klasika, teda okrem auta nestastneho, jaj ci ich nerada robim, ale aj tak sa vzdy niekto najde :slight_smile: kocky zelam vam krasny vikend :dizzy_face:
29. mar 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@zdeni.r jasne urob z burizonky a napichni na dve dlhsie spajdle, aby ti ten zobak na torte dobre drzal :wink:
29. mar 2014 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok