• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@vinka ,dakujem...idem sa do toho pustit a potom napisem vysledok :wink:
10. nov 2010 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deni_v22 :angry: :angry: :angry: stačí tam pridať komentár, že sme dostali a už ju nevymažú :angry:
10. nov 2010 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. nov 2010 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, na sobotu potrebujem ten traktor, chcem ho urobit z BB keksov spajanych dzemom, nerozpadne sa mi, ak ho urobim uz dnes?
10. nov 2010 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeej babenky, podarilo sa to...vyzera to krasne ....ale kedze som vsetky cukriky umyla a roztopila, mam len bielu hmotu a s farbenim radsej nebudem experimentovat a kupim si dalsie cukriky a bude aj hmota ruzova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuj velmi sa tesim a dakujem za pomoc..
10. nov 2010 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat len vieš pravidlá su fotky s deťmi alebo niečo s nimi spoločné.A ked dostaneš perníkovu chalúpku to nieje s deťmi.Mne tiež vymazali z albumu pletenku ktorú som piekla ja lebo nemá nič s deťmi.Aj vianočný kysnutý veniec zmazali.
10. nov 2010 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petusko Džemem ti to zvlhne a rozpadne se to.. slep to nutelou nebo arašídovým máslem nebo jenom máslem vyšlehaným s cukrem.. :slight_smile: Mám zkušenost s vláčkem a traktorem...

A ta košile???? :astonished: :astonished: :astonished: No ty vole, to se dělá jak??? :astonished: :confused:
Krásná.. :dizzy_face:
10. nov 2010 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zdenallicka dakujem. esteze som sa opytala.
http://www.aldoska.estranky.cz/fotoalbum/jak-na-to_-_obrazove-navody_/jak-na-traktor/a.html
podla tohto postupu to chcem robit, len som chcela pouzit iba dzem. a teda z masla s cukrom mi to nezmakne?
10. nov 2010 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petusko Nee, ten "krém" ti ztuhne... samozřejmě, že to zvláční, ale nerozpadne se to..:slight_smile:
10. nov 2010 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zdenallicka vdaka este raz, idem na to :slight_smile:
10. nov 2010 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncicka tu je linj http://www.tortyamedovniky.estranky.sk/clanky/fotopostupy/ruzicky---fotopostup
no baby, ja som robila muzske torzo, je to pre jednu nezadanu 30tku :slight_smile:)
10. nov 2010 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a potahovala som po straaaaasne dlhej dobe MMF, vdaka alenka @alionuska za rady, celkom dobre sa mi robilo, uz som bola nakupit dalsie cukriky :slight_smile:)
10. nov 2010 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sofi07 Krásné... :dizzy_face: A pořádně vymakané.. :slight_smile:
10. nov 2010 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sofi07 no tak či si to neodloží taky kúsok na horšie časy.Pána to by som aj ja brala také niečo. :grinning: :grinning: Krásne sa ti zadaril....no tortu myslím. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2010 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sofi07 az sa mi slinky zbiehaju...:slight_smile:) :pensive:
10. nov 2010 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sofi07 Sofi dakujem mozem ist skusat :slight_smile: tesim sa snad sa aj mne take krasne podaria :slight_smile:
10. nov 2010 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som to dala dokopy,kolesa su iba prilozene, lepit budem az na torte. uvidime, i vydrzi teda do soboty :grinning:
10. nov 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petusko no tak traktor jak z pola. :grinning: :grinning: :grinning: fakt prekrásny. :wink:
10. nov 2010 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem vinka :slight_smile: no inak mm si robil srandu zo mna ze ci je to Zetor, vraj som mala urobit uz moderny John Deer :grinning: no ale som rada, ze som aspon toto dokazala :grinning:
10. nov 2010 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petusko pekná torta....ja som robila tiež ...ale Hello Kitty :slight_smile:))ledva sa mi do ladničky zmestila :slight_smile:
10. nov 2010 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
HOLKY,SEŽENU POTAHOVACÍ HMOTU NAPŘ V TESCU NEBO V OBYČEJNÝCH HYPERMARKETECH? NEBO MUSÍM DO SPECIALIZOVANÝCH OBCHODŮ?PŘES E-SHOP UŽ TO NESTIHNU. A KOLIK NA JEDNO PATRO, CCA 300G?
10. nov 2010 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirael4 ja som kupovala v lidli...ale maju aj v Tescu
10. nov 2010 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu13 díky, a jak se to jmenuje nebo jak to vypadá, není někde na netu obrázek? At to koupím dobře, jsme začátečník. A stačí mi jedno balení? Na dort o průměru těch 25cca?
10. nov 2010 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
xixi...
@sirael4 ja som tiež začiatočník..v piatok som robila prvu marcip. tortu...normálne som sa opýtala či maju...a kde...ja som robila velku tortu a potrebovala som 400g...
10. nov 2010 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu13 jeeej a ozaj, ved Lucka mala naodeniny ! vsetko najlepsie bambulke :slight_smile: a teda si prosim foto torty, urcite bola uzasna :slight_smile:
10. nov 2010 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu13 a velký byla co? Já chci do normální kalsické dortové formy o tom klasickém průměru, takže je vyloženě marcipánová, nebo fondánová? A prosím tě, kolik stála?
10. nov 2010 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte cukrárečky....chcem sa opýtať....tie čo robíte poťah MMF aj ho normálne farbíte??? je to možné??? dá sa to?

ĎAKUJEM :wink:
10. nov 2010 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@winona24 ja farbim gelovymi alebo tekutymi farbami. farbu bud pridavam pri rozpustani cukrikov, alebo malujem povrchu.
10. nov 2010 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petusko a zafarbí sa to pekne???
baby ako docielite,že ten MMF máte taký lesklý ???
10. nov 2010 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@winona24 ano, pekne sa to zafarbi. len netreba davat farby vela, lebo sa potom hmota drobi.
lesk sa vraj robi olejom, pretriet trosku, ale ja to nerobim.
10. nov 2010 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sofi07 úžasná robota....má ešte aj kľúčne kosti... :grinning: do detailov prepracované...len si mu nejaké ryšavé "brčky" urobila....či sa mi to zdá? :sweat_smile: :sweat_smile:
10. nov 2010 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok