• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@pristela to máš pravdu, já jsem to taky neměla nejblíž, asi čtyři hodiny v autě a to mě manžel vezl 150 km do Olomouce a pak pro mě zase jel. V Olomouci mě nabraly holky co jely až z Prahy.Holky musíte to brát tak, že je to zážitek a stojí to za to jet. :wink:
20. sep 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@grasie ďakujem :sunglasses:
20. sep 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo @jakelina boze to by bolo super vidiet Vas zeny pri praci. Mojim snom je tie drotikove kvetinky vediet, ale absolut nemam kedy to skusat a pre mna je vzdy lepsie vidiet nazivo...juj bolo by to super :slight_smile:
20. sep 2014 o 12:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lokalistin kraasna, ukladam :wink:
20. sep 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak a toto je tá moja posledná vo farbách aké si priali
20. sep 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
baby kraaasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: milujem sem chodit v sobotu, v nedelu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@lamps :sunglasses: ndrejka ta cokoladovaaaa je uuuzasnaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ta Masa rozkosnaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taka typicky tvoja :dizzy_face:
20. sep 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps nádherné... :slight_smile:
20. sep 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem za tip, nakoniec som dala broskyne...som zvedava, zajtra ochutname :grinning:
20. sep 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no ani si nevieš @jakeline že ako mi odľahlo že to nebolo infekčné. No a teraz mi povedz čo by som urobila , keď všetky jej zdrav. problémy nastali keď bola posledná odovzdaná. Vieš, keď som ich robila a tak, bolo OK. Neviem čo by som robila keby mi povedali v utorok že má salmonelu alebo nejaký rotavírus. čo by som robila? Asi by som navždy prestala piecť. No chvála Bohu to dopadlo tak ako to dopadlo
20. sep 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela jáj no to ja som taká vzťahovačná :grinning: ja by cestovala kľudne aj ďalej, len mám doma malú prskofilku, tak ju nemôžem nechať moc dlho bez mlieka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky konecne mam chvilu na citanie :slight_smile:. Aj ked som trochu znechutena lebo mam v chladnicke neprevzatu svadobnu tortu, predpokladam ze na nu zabudli, tak som zvedava kedy si na nu spomenu...ak nie tak rozkrajam susedom, lebo 5 kilovu sami nezjeme :-P a tak som sa tesila, lebo som prvykrat pouzila airbrush a nic z toho...Ale hlavne je ze som prezila tu 5 poschodku, ze som ju dobre vystuzila, aj ked neviem v akom stave bude kym sa dostane na stol, lebo v kastieli sa im nezmestila do chladnicky tak ju nechali len v nechladenej spajzi a je tam od rana :zipper_mouth: ale co uz, ja som ju odovzdala vychladenu. A este okrem tej neprevzatej som robila krstinovu jednoduchu, ale to bolo este v pondelok...krasny vikend baby, ja idem malovat detsku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. sep 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (67)
@gabkostanka ja som naposledy dala k salkovému krému ( klasickému, nie karamelovému) broskyne
20. sep 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps andrejka tie tvoje torticky su strasne milene :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. sep 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Inak aj ja by som rada prišla na stretko :sweat_smile: a ja si zrejme pocestujem, kedže bývam na východnom Slovensku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. sep 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova mas krasne hladucke torticky a velmi sa mi paci aj tvoj vodoznak :wink: :dizzy_face:
20. sep 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 @grasie baby krasne vytvory :dizzy_face:
20. sep 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 tá svadobná je prekrásna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neviem sa na ňu vynadívať :sweat_smile:
20. sep 2014 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a este mafinky a vikend hotovy mozme oslavovat.Najprv to mali byt slniecka ale z casovych dovodov budu stacit aj smajlici:slight_smile:
20. sep 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@mysiatkoo co sa tyka stretka tak rada pridem, aj ked to trochu zavisi od istych faktorov ako napr. kedy a kde, kedze som nesofer s obmedzenymi orientacnymi schopnostami :sweat_smile: a terminy mam cca mesiac dopredu plne...ale vola je, verim ze aj cesta sa najde :sunglasses:
20. sep 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maya30 svadobka úžasná, aké si dala nakoniec tie priemery? vyzerá to perfektne :slight_smile: a kolko ti vyšla váha?
20. sep 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ďakujem krásne :slight_smile: a nemôžem sa vynadívať na tvoju svadobku, krajšia sa snáď už ani nedá spraviť, proste wauu :slight_smile:
20. sep 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ty bláho, to mi řekni, že někdo zapomněl na svatební dortu?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáš na ně telefonní číslo?? Jinak oba dorty nádherné, ta svatební jak z katalogu. Květy luxusní a vše rovné, dokonalé. Potahovala jsi čím??? :wink:
20. sep 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nádherná,dokonalá...waw... :slight_smile:
20. sep 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky,prosím vás,ktorá máte robot Kenwood Major KM 770???
20. sep 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka nakoniec boli 36-30-24-18-12 lebo viac sa mi nevoslo do rury...teda mozno by sa forma 38cm vosla ale spodok bol marlenka a nevedela som ju spravit vacsiu....a vazila 20kg aj daco bez podlozky
20. sep 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina no veru neprisli...sobas zacal o druhej, predpokladam ze pri stole si spomenu, ale voci mne to je nefer. Cislo nemam, lebo baba zije v zahranici a dohadovali sme sa pisomne...pozname sa, preto si myslim ze len zabudla v tom zhone, lebo to si nevesta objednavala sama pre seba, ale aj tak...
Nuz a ta moja svadobka je potiahnuta klasicky s mmf, aj vidno ze ten potah nie je taky hladky ako by bol so smartom, urcite by sa tam dali najst chybicky, ale som rada ze drzi pokope a ze mi nikde nesada, no tak skoro sa dalsiu nechystam, boli to nervy :sweat_smile:
20. sep 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Tak a este dnesny zvysok a uz mam aj kuchynu upratanu :slight_smile:
20. sep 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@maya30 neskutocnaaaa, naadherna, uzasna praca , ach ani neviem co na nu este povedat :grinning: ako z american katalógu :sweat_smile: a aj ta krstinovaa ma nadhernu farebnost a aj vsetko rovnunkaveee, si prosto boss :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maya30 právě na fotce vypadá jak Smart, krásně ji máš potaženou. Ptám se, jestli se ti chtělo dělat tolik Mmf, ale ty zvládneš i to. Kurník já mám pocit, že jsem úplně neschopná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, po krátkej odmlke pridávam aj ja svoje "výtvory" (po tých vašich je to opovážlivosť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ) Konečne idem pozerať a páčitkovať... :slight_smile:
20. sep 2014 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok