• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@mirinecka ďakujem,si zlatá..hej,idem čistý kakaový,hádam sa prepečie :grinning:
27. sep 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 krááásne, prekrásne torty :slight_smile:
ja mám stále šťastie len na detské :sweat_smile: a ďakujem za pochvalu :dizzy_face: som sa najprv zľakla, že Ariel, lebo ja neviem robiť také tie ksichtíky ženské, ale našla som inšpiráciu kde bola takáto "detská", tak to som už riskla :grinning:
27. sep 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 tak k tomu už niet čo dodať... opäť všetky dokonalé!!!! :slight_smile:
27. sep 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nie je nic lepsie, ako kvalitne denne svetlo :slight_smile:)) ale vazne mi to na par fotkach pripada, akoby si ju mala pred platnom :slight_smile:
27. sep 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridávam aj ja tohtotýždnovky ,všetko podla predlohy ... pekný víkend dievčatá ,my idem púšťať šarkanaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
tak pridávam aj ja dnešnú... a idem upratovať :slight_smile:
27. sep 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@woman04 ja peciem casto v 32cm a stale len mramor , aj vanila aj kakao, rovnako z 10vajec, ale zalezi ako slahas, bo ja v zaciatkoch som potrebovala 12vajec :sweat_smile: ted len 10 a to ci je kakao ci vanila nema na vysku/velkost /teda aspon u mna/ ziaden vplyv absolut
27. sep 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo vlkolátko som ti tu pisala vcera story a Mk tolku chvalu nezvladlo a nepridalo koment ako kukam :rolling_eyes:
si mi pripomenula ked som toho vlka malovala ja :grinning: mas ho neksutocnehoooooo, strasne dobre sa na to kuka, cim si malovala ? farba, stetec, potah, stolík , aka stolicka, drzanie stetca, v akom sklone..
a ta zvieratkova je tiez nadherna, presne ako @maya30 pisala , ty robis umenie, ja taktiez len pasovu vyrobu :sweat_smile: , este cakam na tortuse od Vladky a ona fuuuurt ništ :angry: :angry: :angry:
@maya30 debata o branke 100bodov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,torty ako vzdy nadherne, ciste, farebne uzasne pre moje oko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. sep 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pppeeetttaaa Konkretne Velky Lspas:slight_smile:
27. sep 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 pozri na tej mojej 3poschodke, tam je spodny korpus 30ka a mramorak 2 farebny z 10 vajec, 3 x plneny :wink:
27. sep 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 ako sa ti darilo s celom? Som na teba myslela lebo aj ja som ho vcera robila :sweat_smile:
27. sep 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka nedavam platno lebo sa mi nechce zehlit :sweat_smile: mam tam pauzak - priesvitny papier na rysovanie, ten tiez prepusti trochu svetla + zrkadlovka to trochu rozmaze a je to :slight_smile: horsie bude ked nasnezi, to neviem kam budem chodit :slight_smile:
27. sep 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@maya30 ďakujem kočky za radu,ste zlaté...prvý x idem robiť 3 - poschodku a zadok stiahnutý :wink: :wink: ..susedovi som nemohla odmietnuť :slight_smile:
27. sep 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 však vidíš ...xixi ale celkom v pohodicke sa to robilo :slight_smile:
27. sep 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 ano pozeram, mas ho krasne rovne :slight_smile: ja som uz upustila od toho robit ho z potahovky, par krat mi neuschlo, a toto bola najrychlejsia moznost
27. sep 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@woman04 neboj, začneš a potom u budes chciet stale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 no čistá nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dievčence moje pridávam aj ja moje dielka, s tortou nie som vôbec spokojná, ale robila som ju do 4-tej ráno :pensive: unavená som bola, že som už na ňu ledva videla a muffiniek bolo 31 ks, tak jedno poobedie som "šuľkala" sovičky
27. sep 2014 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@mysiatkoo
môže byť, že tam je tenšia vrstva, však aj na fotke vidieť, ako keby presvital krém....ale tieklo to hlavne zospodu....
@jakelina aj ja som ho použila už x krát a len 2x sa mi to stalo dokopy, netuším prečo, preto som sa spýtala čím to môže byť...
27. sep 2014 o 12:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj vkládám můj první pokus o ibišek a magnolii.
27. sep 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
Ahojte ja tento vikend iba jednu to auto malo byt golf4 teda nic pre mna mm mi cely cas tvrdil ze sa to podoba a nakoniec ma vysmial :angry: ale tak uz je prec uvidim co napisu
27. sep 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@muffinka8 jeeej, krasna.Este lepsia ako moja.Aj ja som taku pred čassom robila.
27. sep 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chvapilu květy máš úžasné
27. sep 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak holky u mna odovzdané šícko , takze mam uz volno :sweat_smile: muffinov k lego torte bolo 30ks, muffinov k thomasovi bolo tiez 30ks a mini tortičky su tiramisu, tych bolo 27ks
27. sep 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
Ahojte sladke zienky, velmi obdivujem vase krasne diela a zdovolenim aj naberam inspiraciu, tiez trosku peciem - sa trochu nudim na tej materskej :slight_smile:, ale viac-menej len pre rodinu. S dovolenim pridam tiez tie moje zazraky :slight_smile:.
27. sep 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
No a tu su dnesne jedna pre sestru a druha pre dedka.
27. sep 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A foto :slight_smile::slight_smile::slight_smile:.
27. sep 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@pristela kde kedy akeho vlka? tusim idem snorit kde ho mas :stuck_out_tongue_closed_eyes: stetce asi 4, cierna a biela praskova s vodkou a potah smart :sweat_smile: aj na stolicke, ale aj v poklaku pri kuxynskom stole :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: cca 3h :stuck_out_tongue_closed_eyes: a MK isto vedel, ze tolku xvalu by som si nezasluzila od teba, takze to radsej neodoslal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neskusaj ma presvedcit, ze umenie robim ja a nie ty, lebo toto ti nezozerie nikto :grinning:

@timuss... skus troxu pridat co sa vrstvy tyka...a spodok netusim, ja nekropim korpusy nikdy, a ani mi to nikdy netieklo, tak neviem kde je pes zakopany :unamused:

@adka092 mas ix krasne :wink:

@lamps uuuuuuuuuuplne najkrajsia frozen :dizzy_face:
27. sep 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mysiatkoo ďakujem, ďakujem, ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. sep 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela všechno to vypadá super a ty minidortíky, nechápu a smekám. Já bych asi musela v kuchyni najmout pomocnou sílu, kdybych to měla stihnout. Já tento týden nepekla vůbec a je mi tak fajn
27. sep 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 nádhernéééé!!!
27. sep 2014 o 14:51  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok