Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mirinecka
1. nov 2014

@pristela ďakujem, pôvodná fotka mala hviezdičky 🙂 a bola celá fialová a takú fialovú aj chceli na fotke to neni moc vidieť ale bola viac do fialova. Na fotke je viac do modra. No nič musím viac trénovať, lebo to neni vôbec jednoduché nastriekať rovnomerne ☹ . Hneď ako striekam robím fľaky. No nič hádam prax to zlepší, a keď bude znova kurz tak hneď sa hlásim 😀

pipka
1. nov 2014

@pristela tu cokoladovu ruzu si ponorila do cokolady..ci obliala? 😕 uuuzasnaaa je 😵

a tí smoulovia... 😀 😀 kolko si si dala priplatit? 😀 a preco je ich 10 ked Misko ma 7 rokov 😝 😀 😀 😅

mirinecka
1. nov 2014

@adrika202 @jakelina obidve torty krásne, môj syn teraz fičí na scooby doo :D

mirinecka
1. nov 2014

@ jakelina nádherná torta a tie hrany :D
@pristela dokonalé ako vždy 🙂 , tá čokoládová nemá chybu a tú tortu s fotkou si beriem ako inšpiráciu, lebo ako som už spomínala tak ma čaká na 50. výročie svadby a moja predstava bola fotka v rámčku lebo ju chcú a už ju mám aj doma vytlačenú na fondáne 🙂
@njonja opäť to tu budú skrášľovať tvoje neskutočné dielka

ostatné čo som nemenovala tiež krásne diela 😉

mimcak
1. nov 2014

@njonja blahoželám. A tie tvoje tortičky sú dokonalé,prestávka ti vôbec neuškodila,ešte aj to fotenie dokonalé a ten stojan na tortičku perfekný.

nicoletta77
1. nov 2014

Ahojte žienky, pridávam aj moje tortičky. Tú s krpcami si piekla zákazníčka, ja som poťahovala a zdobila. A tie Vaše torty sú úžasné.

nika1985
1. nov 2014

Ahojte ja uz len takto pre nas tortucha uz je na mieste 😉 Mrkvovy kolac bez orechov s jablckom,spaldovou mukou,ovsennymi vlockami. A neviem nazov ale je to bozske rychly zdravy, bez cukru a muky

njonja
1. nov 2014

@mimcak ,@mirinecka
@pipka, @lamps,@jakelina,@pristela

Dakujem kocice🙂

@pipka, @lamps, @jakelina - najdete ma pod tymto menom: Soňa Njonja . Pipus, ty ma z tusim mas🙂

pipka
1. nov 2014

@njonja ano anoo, ja ta mam, ja ta stale vidiiim, ja ta sledujeeem 😀 😀 😀 😎

jenie123
1. nov 2014

@maya30 dakujem krasne.. ved bojim sa toho aj ja a vzdy ked ich mam viacej myslim na teba.. 🙂 ale uz sa krotim, teda snazim sa, i ked niekedy to naozaj nejde..

jenie123
1. nov 2014

Kocky kraaaaasnucke torty.. uzasne.. ja pridavam moje tohtotyzdnovky..

mirinecka
1. nov 2014

@nika1985 recept by si nehodila, možno by sa zišiel aj pre moju sestru kedže má malú diabetičku, tak by to možno mohla 😉

jenie123
1. nov 2014

@njonja gratulujem a uz sa velmi tesim na dalsie torticky..
@pristela ta cokoladova je neskutocna.. 🙂
@jakelina uzasneee.. 🙂

njonja
1. nov 2014

@pipka 😀 😀 😀 som pod drobmohladom🙂

pristela
1. nov 2014

@mirinecka ach ber co chces 😀 mne sa ta moja s fotkou nepacila ani jedna z tych troch co som robila 😅 ale vsak nevadi o mne to aj tak nieje 😅 😅

@pipka neuveris ale priplatok som dala 😀 a ani ma len nenapadlo ze by ich malo byt sedem 😀 😀 😀 bo pani mi este volala ze ich chce veeeeelaaaaaaaa 😀 ta ruza je vymodelovana klasika so smartu a je aj ponorena do coko aj oblievana, vyber si 😀 😀

pipka
1. nov 2014

@pristela vyberam si, ze si ju ponorila 😀 😀 😀 pre mna jednoduchsie ako oblievat 😀 😅 😀

evuska32
1. nov 2014

Svokre k zajtrajsiemu sviatku...čokoládový korpus, pribinacik a broskyne 😉

luciahromadkova
1. nov 2014

@njonja ahoj, torty su prekrasne, ja tiez malo pridavam pre pracu.... 😒 , a keďže je mál času, tak osobne aj malo prípravy na tortu, a o modelovaní ani nehovorim, ale tvoje sú naozaj prekrásne 😵 😵

jakelina
1. nov 2014

@pristela juj krása, ti šmoulové jsou úžasní

jakelina
1. nov 2014

Holčiny šikovné, samé nádhery tu sleduji. Až se stydím za ty moje nudné nezáživné dorty. Jste všechny úžasně šikovné 😉

mysiatkoo
1. nov 2014

@pipka ten muchovy super vysiel... aj ked som sa tesila na alfonza 😅
@njonja jeeeeeeej ..gratulacie k malej torticke a klobuk dole pred tymi na foto 😵
@pristela 😲 kolko modryyyyyx... a ta cokoladova je bezxybnaaa 😵
@jakelina co ty kecas? 😅 mas ix krasne 😉

pipka
1. nov 2014

@mysiatkoo maaaam ho doma, maaaa, spravim speci pre teba? 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kupila som halloweensky balicek, celeeee evro som obetovala 😝 😀 jaaak skutocne su 😅

hodim to do polievky 😅 😀

mimcak
1. nov 2014

po tých nádherach tak skromne pridávam jednu 😔

mysiatkoo
1. nov 2014

@pipka 😀 😀 😀 mozeeees, ja sa mu potesiiim 😝 😀

sasettka
1. nov 2014

@njonja ...my sa nepozname, tesi ma 😀 ale ze waaaaaaaaaaaw, nenormalne krasne torticky robis!! 😵

aj vsetky ostatne samozrejme ste popridavali super torticky, som nestihala usta zatvarat 😅 😉

baby, mne to stretko asi vazne pomohlo, viac som sa pri tych tortach hecla, teda hlavne pri tej Doc Mc - nieco, nepamatam sa, doteraz som o tej rozpravke ani netusila 😝 dokonca som zas vytiahla pravitko na ganaz...🙂))) tu prvu chceli len s tym mojkacom a svieckou a druhu bez snehuliaka, pani sa trosinku obava, ako budu postavicky vyzerat, lebo oslavenkyna je maly Monk a musia byt tip-top, tak snad bude spokojna 🙂)) a hlavne - najprv to mala byt torta peppa pig a pred tyzdnom to zmenila na toto, esteze tak 😀
a teda s jednou rukou robit tie torty tiez nebola zrovna sranda, ale konecne som naplno zneuzila muza! 😀 farbil a dokonca aj valkal! pretacal, prenasal.... no co by som bez neho robila? 🙂)))

anibas
1. nov 2014

@lokalistin tak marlenka sfotená LTT - posledný kúsok 😀 😝

anibas
1. nov 2014

@njonja tortičky famózne 😵 😵 😵 😵 a tortový stojan suprový

lokalistin
1. nov 2014

@anibas super vyzera, ja som mala tie cesta uplne tenke, ale bola skvela

lokalistin
1. nov 2014

@sasettka Woooooow