• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@lawli krasna, krasne urobene, ja mam z postaviciek traumu :grinning:
27. nov 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som vcera skusala svoju uuuuplne prvu tortu v zivote a natiahla som na to MMF... no vyzera vselijako, aj ked som myslela, ze to potahovanie pojde tazsie.... ale baby vy ten MMF aj jete? ja som to ochutnala a teda hoci sladke milujem, pripada mi to az presladene
28. nov 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximiliana no hod foto, nech popozerame na tvoj prvy vytvor :slight_smile: ja osobne nejem vobec tieto potahovky, je to pre mna neskutocne sladke, ide tu hlavne o efekt z torty si myslim :grinning: ani mojmu manzelovi nechuti,ale ostatni clenovia rodiny s tym nemaju problem... mozno predo mnou nasilu zjedia,aby som sa nehnevala :grinning: :sunglasses:
28. nov 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska @nadulici @petusko @daducha @hejdita @lawli @zuzulik @mrka2 náááááádherné tortičky
Ja mám ťažký týždeň za sebou - som vyžmýkaná jak citron - v pondelok a utorok som písala diplomovku, v stredu som začala piecť, v noci už Filipko nespal - napínalo ho na zvracanie, vo štvrtok už mal aj teplotu a večer sme leteli na pohotovosť - ťažko sa mu dýchalo - doktorka nám dala injekciu a papierik, že do nemocnice keď sa zhorší stav - laryngitída - doma sme ho naparovali v kúpeľni do 22:00, celá orosená bola, znova som nespala, oblečená a taška zbalená,moje štyri torty napečené na stole - nedokončené - v piatok sme boli u našej dr. - už aj Katka dostala angínu, mm mal P -čko celý deň, o 10:30 volala najstaršia Beba zo školy, že jej je zle ... no psychiatria :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
moj výkon - tie oranžové sú narýchlo odfláknuté :unamused: :unamused:
28. nov 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, ci ju rovno radsej nesibnem do smeti... :grinning: vzivote som nic nepiekla, len som to hrozne xcela vyskusat, ked som kukala tie vase vytvory
28. nov 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x ale mna to pomylilo..ja som myslela,ze ty si Slovenka..neboj,mam prehlad aj o tom,co sa deje mimo mpojej kuchynky:slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 Ako ze ci z cesta?? Ved normalne su to torty,dva gulate na sebe...jedna trochu mensia,ako hlava a druha vacsia-telo..a potom som ich dala na seba..orezala a sem tak dotvarovala puncovinou..usi su oplatky zlepene nutelou a potiahnute MMF. :wink:
@hejdita ten tvoj dortik je uzasny.!!Stromcek aj tigrik nemaju chybu!!Krasne! :slight_smile:
@daducha Erotiky musim tiez dokoncovat,ked uz Alenka spi...lebo minule sa ma pytala,co to ma ta teta v hube? Preco pipik???? :grinning: :grinning: :grinning:
@lawli len tak dalej!! Super ! :wink:
@mrka2 ked mala Saška uvidela tvoju kacicku,tak sa tak tesila...prstekom ukazovala a hovorila kaka..kaka... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Krasna je! :slight_smile:
28. nov 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas boooze, chudatko... tak len nech su deturence zdrave a akoze tie " odflaknute oranzove"... ehm ehm... no dakujem pekne. :pensive: nadherne su vsetky 4 torticky!!
@maximiliana :grinning: no len daj, isto to nebude az take zle :slight_smile:
28. nov 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska jooj, zlata... :grinning: :grinning: moja ma o 2 mesiace viac a este ani kaka nepovie :grinning: este ze deticky nevidia nedostatky :pensive: :grinning:
28. nov 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ďakujem :wink: no nieje odveci si dať zmenu :slight_smile:
28. nov 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ďakujem :wink: žiadny strach nieje to ťažké :slight_smile:
@anibas ďakujem :wink: a vam držím prsty nech ste skoro fit ,tortičky su krásne aj napriek zhonu :dizzy_face:
@alionuska ďakujem :wink: no na teba aj tak nemám :slight_smile:
28. nov 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - krásne torty.
@bzucinka2 - waw! Fakt by som nepovedala, že sú vymodelované. Ste šikovná!
@alionuska - opäť nádhera. Dcérkam prajem skoré uzdravenie.
@meinkonka - super torty. Autá i tá americká
@duplicka - úžasná košeľa
@aktak - veľmi pekná
@lawli - nádhera! najmä tá s tým delfínom :slight_smile:
@mrka2 - nádherná kačička
@daducha - taká jednoduchšia, ale nádherná!
@zuzulik - krásna
@hejdita - ten je krásny. Ten tigrík nemá chybu
@petusko - náhodou sú krásne a veľmi
@nadulici - máte vztýčený palec odo mňa :slight_smile:
@anibas - poadarené tortičky
28. nov 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ďakujem :wink: ale ta s tym delfínom nieje moja. To sme drobčekovi dali upiecť na rok :sweat_smile:
28. nov 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli - jaj. Ale tie ostatné dve sú Vaše?

Ozaj. Robievate niektorá Punčové rezy? Čo urobíte s tými aromámi, ak vám ostanú?
28. nov 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...krásne torty ste popridávali...
alionuska tie tvoje erotické nemajú chybu :grinning: super....ten sloník je bombový...
ja som robila mešec pre brata....
28. nov 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ano ostatné sú moje len tie dve šľahačkové sme si dali spraviť u jednej 70 ročnej pani cukrárky sú chutnučké a aj my potrebujeme niekedy zmenu chuti :grinning: :grinning: :grinning:

Punčové rezy robievam no arómu do nich nedávam :unamused:
28. nov 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvia75 mešec krásny ,ako pravý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,krásné dorty jste přidaly.Nádhera. Já mám rozdělaný košík pro babi k narozkám,ale vůbec nemám chut ho dodělat. :frowning2: Manžel má zas řeči,proč se na pečení nevykašlu,když jsem pak akorát nervní.No ono kdo by nebyl,když od toho musím furt odbíhat,páč není schopnej malou chvíli pohlídat. :unamused: A opět milion řečí kolem toho. Jsem si chtěla objednávat patchwork s vánočním motivem,ale fakt nemám chut už péct dorty,max. pro dcerku.Místo,aby byl rád,že mám nějakou zálibu,tak mi to znechucuje jak se dá. :frowning2:
28. nov 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvia75 - pekný mešec
@lawli - ale aj tie vaše sú pekné.
28. nov 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ďakujem :wink:
28. nov 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj košík pro babi k 76.narozeninám. Po tom všem z něj mám i dobrý pocit,když jsem viděla jak se z něj babi raduje.
28. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska krasne ako vzdy! ja aj tak nechapem ako to stihas ja som mala tento tyzden 5 tort a 1 slanu a teda som narobena ze az a spala som posledne 3 dni teda velmi biedne. Aj ked boli vacsie som to ratala dokopy som upiekla 33 kil tort!
28. nov 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este pripajam dalsie z tohto tyzdna
28. nov 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a slanu zvlast nech sa nemiesa slane so sladkym :grinning: . SOm ju robila u nasich a ako na potvoru mali pivo len v plechovke tak som tam musela dat etiketu z nealka
28. nov 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ta beruška je kouzelná
28. nov 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik dakujem! a pritom to bola po myske hadam najlahsia modelovacka fakt bolo to rano o 3 ked som dorobila knihu tak som chytro este lienku zbuchala
28. nov 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hlavně je to i originální.
28. nov 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik originalne nieee je to podla fotky z netu uz ju mam ulozenu a strasne sa mi pacila tak som ju teraz neterke na meniny spravila
28. nov 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no dobře,ale není to tak časté jako obyč.beruška jen tak na dortu
28. nov 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas
@dm1
@dm1
uzasne torty, ste velmi sikovne. Idem si ja celu tuto temu prestudovat, a skusim coto aj ja popiect. Terka moja dcera ma 11 rokov za 3 tyzdne, tak dovtedy sa snad nieco naucim. Ci? vy ste sa to ucili dlhsie?
28. nov 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok