• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte potrebujem urobit tortu pre krajcirku nejaky napad pripadne postup na sijaci stroj alebo nieco ine ?
5. jan 2015 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ,razítkovú abecedu mali v TO v kau....de,nebolo to v regáli ale na tých bočných stojanocha boli tam aj iné veci na pečenie ale neviem či to ešte majú alebo potom u číňana v TO v OD Jed...ta hore na poschodí.
5. jan 2015 o 23:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie roztomilý dortík a ty písmenka jsou originální :slight_smile:
6. jan 2015 o 05:41  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Žienky poradte,ako docieliť krasnu zlatu farbu,na poťahu
6. jan 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chvapilu ďakujem moc :dizzy_face:
6. jan 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jedna dnešná na želanie malého oslávenca modrá tortička s modrým koníkom a celá čokoládová. :wink:
6. jan 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@lamps ja ju mam doma poziciam ti ju ci chces svoju nepouzivam to moc casto
6. jan 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 jéj, ty si poklad :dizzy_face: a mohla by si mi ju poslať poštou? alebo sa chystáš do PE? ďakujem
6. jan 2015 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jasne chystam sa uz od 24teho a vidis este som nebola poslem Ti ich dufam,ze myslis tie malicke mam ich uz aj postrihane par a ked pojdem do PE tak si ich vyzdvihnem :slight_smile:
6. jan 2015 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamkovi k 10tim narodeninám :slight_smile: Všetko len to naj...naj...naj... :*
6. jan 2015 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Baby ja nemam ziadne objednavky a furt by som chcela nieco piect,ale kedze drzim dietu, nechcem. Ale neodolala som a vytiahla kusok korpusu z mrazaku(moj mrazak je plny nejakych odrezkov) a urobila nam 4kusky malinovych torticiek. A akurat dneska aj suseda doniesla kolac cheesecake
6. jan 2015 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
Dievčence, prosím vás, nemáte nejaký obľúbený vanilkový krém? Našla som aj v dvojke téme nejaký, ale ak by ste mali vy nejaký osvedčený, nech viem, že teda áno, naplním ním klasika 26cm tortu. Moc ďakujem.
6. jan 2015 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence pozdravujem a pridávam dnešnú rýchlovku, včera večer zavolali , dnes som ju spravila , zajtra pridu pre ňu , tak dúfam , že sa bude páčiť .
6. jan 2015 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@denisak77 Ta patrová je super, jak ze zahraničních stránek :slight_smile:
6. jan 2015 o 20:45  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo ty mas airbrush! len mi nepovedz ze toto bol prvy pokus :fearful: :fearful:
@lamps preskasne torticky
@maya30 genialne genialne genialne! klobuk dole maji
@pristela tie tvoje postavicky maju normalne zive oci, stale mam pocit ze sa na mna pozeraju :slight_smile:
7. jan 2015 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nika1985 ta krajka je fakt krasna!
7. jan 2015 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ty si proste neskutocna zenska :slight_smile: :slight_smile: zlate rucicky. a to casovanie....
7. jan 2015 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 wooooow este raz, uz na fb mi padla sanka :slight_smile:
7. jan 2015 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky pridavam jednu netradicne dnes odovzdavanu :wink:
7. jan 2015 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@sikag :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to vies , velky brat vsetko vidí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dakujeeeeem
7. jan 2015 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj baby som rada ze som opat online, som sa citila bez pocitaca cez sviatky ako bez ruk :grinning: :grinning: :grinning:
hlavne vam prajem vsetko dobre v novom roku a vela krasnych torticiek :slight_smile:
ja som dala nakoniec pred sviatkami este 3 len som uz nestihla pripnut foto :slight_smile: tak dodatocne
7. jan 2015 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@sikag ďakujem, ďakujem, ďakujem inak ty už tiež patríš medzi moje adeptky, ktoré ani nekomentujem, lebo nenachádzam slová :grinning: tortušky máš nádherné a tá "veselé vianoce" je úplne famóoooooooooooooooozna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2015 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 no darmo ďaleko bývam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale moc ti ďakujem a áno myslím tie malinké písmenká. Budeš mať dôvod na návštevu a adresu máš?
7. jan 2015 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag noo asi som posluxala, lebo jezisko najezil :wink: a prvy bol :grinning: :grinning: vsetko dookola modre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. jan 2015 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sikag máš je úžasné, rovné jak když střelí. Fakt nádhera
7. jan 2015 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela krásný, postavičky jsou milené :wink:
7. jan 2015 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ale kde daleko ved to je necelu hodku len moj panko nema vobec cas a uz ked nahodou ja mam tolko tort a roboty ze mi na navstevu nevynde ved to poznas. Adresu jaj niekde urcite pre istotu mi pisni IP zajtra veziem Sasku konecne do skolky tak Ti to poslem :wink:
7. jan 2015 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ty si neskutocna! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: proste coool. ten airbrush si mala mat uz davno. tesim sa na nove vytvory
7. jan 2015 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tsssss na tie tvoje tortuse s dusou sa nechytam.... :wink:
7. jan 2015 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok