• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
Ahojte, aj ja prispievam svojou "troškou" ...
17. jan 2015 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
tento týždeň prevaha čokoládových tortičiek
17. jan 2015 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Ahojte dievčence. Krásne tortičky ste pridali. Tu je moja dnešná.
17. jan 2015 o 19:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@daja55 Nádherná - s dovolením ukladám :slight_smile: :slight_smile:
17. jan 2015 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daja55 nádhera.Prosím ťa to si ho vyrezávala a maľovala,alebo ako? mňa čaká budúci týždeň niečo také na krojovaný ples a tá tvoja ma uchvátila,ale vôbec neviem ako naň. :unamused:
17. jan 2015 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jedna dnešná pre fanúšika FC DAC :grin: 2,3kilova doboška :blush:
17. jan 2015 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Ahojteeee, krasne torty pridavate :dizzy_face: :dizzy_face:
tu su moje od zaciatku roka, min. vikend som robila prve dve, ostatne na tento vikend :slight_smile:
17. jan 2015 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
Ahojte dievcata, ja len kukam, ake nadhery tvorite.........ja som uplne v zaciatku a potrebujem radu........exstuje nejaky sposob, ako prenesiem obrazok z fotky na tortu tak, aby to bolo jedle? Vdaka.
18. jan 2015 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinkamt Sú stránky, kde Ti to spravia :slight_smile: Napr. jedleobrazky alebo oblatkovo a tuším aj na pecenieskamkou... Skús si to pozrieť :slight_smile:
18. jan 2015 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker pekne dakujem :slight_smile:
18. jan 2015 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, pridam aj par mojich, stale sa neviem po Vianociach dostat do tempa, neviem ci len ja som taka, ale vyslovene sa musim nutit k tortickovaniu, uz aby to preslo :unamused:
18. jan 2015 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@pipka super si si poradila s tou polovnickou, nevadi ze jelen lezi, uplne sa to tam hodi :dizzy_face:
18. jan 2015 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 jeeej dakujem majka :dizzy_face: :dizzy_face: od teba si to extra cenim :sunglasses: :dizzy_face:
18. jan 2015 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 kraasne tortuchy, ale tebe to uz ani nemusim pisat :grinning: absolut nevyzeraju, ze by si sa do toho nutila :sweat_smile: :wink: ale poznam ten pocit :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale to prejde, uvidis ked dostanes nejaku prijemnu zakazku :wink:

na tu NY mas vykrajovacku? ci to si rucne vyzeravala? :confused: :confused: :sweat_smile:
18. jan 2015 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tento tyzden mam robit 2 lietadla, presne podla modelu, takze tak skoro to neprejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a na NY je patchwork vykrajovatko, tusim panorama sa to vola a to by sa aj tebe hodilo, ja to totiz pouzivam aj pri spidermanoch, tych mas ty tak rada :sweat_smile:
18. jan 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@maya30 jeziiiiiis vidis :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: no radsej si to kupim teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo ako zakon schvalnosti, ked kupim, nebudu chciet spidermanov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:

radsej sovičkove nech po mne chcu :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: alebo nejake krasne detske k 1. roku, take ja mam rada :dizzy_face:
18. jan 2015 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Holky jeden první letos pro mého syna. Přesně podle hesla, kovářova kobyla chodí bosa. Ale na chuť to nemělo vliv a já to měla rychle, není času na nic. Jsem ráda, že trochu stihnu uklidit a celé dny sedím nad prací a ani moc nevařím, natož tak péct dorty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až se stydím přidávat po nádherách co tu za víkend přibyly + jedna fotka s pubošem :grinning: :grinning:
18. jan 2015 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
No moja prvá punčová :slight_smile: pre mm
18. jan 2015 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@jakelina Tortička ho vystihuje :wink: Pekne vysmiaty :slight_smile: A torta krásna, hrany dokonalé... :slight_smile:
@blancagon Presne takúto punčovú chcem veľmi vyskúšať. Ale nikdy som nerobila ani len punčový koláč. Tak sa trochu desím :unamused: Aj bolo niečo, s čím si sa potrápila, či pekne podľa receptu to šlo? :slight_smile:
18. jan 2015 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker děkuji, no je fakt, že se náhodou na fotce směje, ale jinak teď má takové ty puberťácké nálady. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2015 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker tiež som mala obavy,ale supeeer,nič mimoriadne,podla receptu,lahké. :wink:
18. jan 2015 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka vsetky su pekne, ale ta posledna je super:wink: taka podla mojho vkusu :slight_smile:
18. jan 2015 o 16:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina bohovskaaa je torta aj Matyáš :grinning: :grinning: hodia sa k sebe dokolane :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2015 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby.. krásne torticky ste vytvorili.. Ja pridávam svoje tohtotyzdnovky..
18. jan 2015 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@jenie123 zasa ten krásny macko.-)))) mi stále chodí na oči:grinning:
18. jan 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina úžasní sú obaja.. :slight_smile::slight_smile:
18. jan 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sladké žienky, ak Vám dochádzajú zásoby, tak do stredy je akcia - pri 2ks 7kilového Smartu malá flowerka zadarmo. http://www.mnamuela.sk/i/19
18. jan 2015 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt tebe sa určite páčia tie chlpy na ňom.. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
18. jan 2015 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 no, pri tej predstave, kľko si to robila:grinning:...má krásne očičká:slight_smile:) celý je milučký
18. jan 2015 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 krásné je máš :wink:
18. jan 2015 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekný večer žienky - náhodou postup na rýchly ranunculus nemáte ???? ďakujem :wink: :wink:
18. jan 2015 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok