• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
kto mi poradi ako skladovať dnes urobene ozdoby na tortu z poťahovej hmoty?či možem ich nechať v kuchyni alebo mam dať do chladničky a či musim dať ich do sačku? dakujem .
5. dec 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi - krásna torta.
@aktak - krásne. teá s tigríkom nemá chybu. Synčekovi všetko naj.
@zlatat . nádhera
@alionuska - prekrásne. Deti sú už zdravé?
5. dec 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lara1705 nechaj v kuchyni - nedávaj do chladničky. Daj si ich do dózy a keĎ ti strvdnú, tak potom prikri, aby ti nepadal na ne prach
5. dec 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ale dakujem..no v podstate..Alenka ide v pondelok uz do skoly a vcera sme sa trochu boli aj sankovat..strasne sa tesili snehu:slight_smile: Ale je to podstatne podstatne lepsie... uz len sem tam nejaky soplik:grinning: :grinning: ..ale to aj mne vcera tahalo z nosa,ked sme boli vystipkaní od mraziku:grinning: :grinning: Saška mala líca ako ruže!!! :slight_smile:
5. dec 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat dakujem pekne za radu, dala som ich na tacku a do sačka a necham ich v kuchyni.
5. dec 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lara1705 Ja urobené ozdoby dávam do plastovej dózy, ktorú zatvorím vrchnákom ... ale až keď sú riadne vysušené

5. dec 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska vypada to ze si nebola jedina komu sa mazali fotky pre dospelych http://www.tortyodmamy.sk/zmiznuta-fotka :wink:
5. dec 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este pridavam tohtotyzdnove vytvory. Opat slane pivo ale tentokrat prvykrat na objednavku pre hudobnu skupinu preto ten nazov namiesto etikety

5. dec 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde mi fotky pridavat ani ked som to zmensila :frowning2:
5. dec 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli dakujem tak musim pockat
5. dec 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nemáte dobrý recept na palacinkovú tortu?Chcela by so m takú s mascarpone krémom alebo niečim podobným. :wink:
5. dec 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat už som dala sačok dole, vyzeraju celkom dobre, prvy krat som to robila pre manžela na narodky na 40-ku.dakujem za radu.
5. dec 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 oni pisali, ze maju technicky problem a mame pockat :slight_smile:
5. dec 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akoze aj moje torty torza prs a zadku su zmazane, hned som im aj napisala ze akoze preco??? :angry:
5. dec 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 POdívej, v pořádku..:slight_smile: Asi inovují pravidla..:slight_smile: Pokud smazali Alence to, co jí smazali, musí zákonitě přijít na řadu i prsa a penisy a torza.. to je logické.. Ať je na každého stejný metr.. ;) Jak by k tomu přišla třeba Alionuska? :wink:
5. dec 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka no to je v poriadku, ale tak preco nezmazali vsetkym :frowning2:
5. dec 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ono to asi nejde najednou... Anebo tady mají špeha, co jim špehuje Alenčiny špehy... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach toto som dnes balila dcerke do školy,je narodená na mikuláša tak bude rozdávať
5. dec 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby davam opat do pozornosti ze maju v cukrarskych potrebach floral sadu len za 15,90 a aj tie vzorovane podlozky maju len za 16,90 ktorasi ste vtedy pisali ze ste nestihli tie podlozky tak tu su http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/367/Rozvalovacia-podlozka/
5. dec 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , prosím vas da sa zohnať 4 mm floristická páska , na farbe mi nezáleži. Ďakujem :slight_smile:
5. dec 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli taku tenku som veru este nevidela. Naco potrebujes? ja vzdy tu velku striham na polovicu
5. dec 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze nahravam tu tie fotky po jednej ale viac mi nejde :unamused: . Na tu slanu uz kaslem nebavi ma to stale nahravat. ale zistila som pri nej ze s abecedou na potahovku sa da aj so syra vykrajovat tak som napis na slanu s tym urobila

5. dec 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jaj tak toto som si myslela ,že nieje taka tenká :unamused: to vlastne nepotrebujem ja ,ale manžel....strieka autá a potrebuje na motorku 4 mm pásiky inej farby ,no žiaľ nejde zhnať ani v auto potrebach iba 3 mm a 6 mm :frowning2:
škoda ,ale aj tak ďakujem za odpoveď :wink:
5. dec 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no poviem ti ja som sa na tu slanu tešila najviac :unamused:

inak super link na tie cukrarske potreby....ja som si včera objednala toto http://www.cukrardekor.sk/cukrardekor/eshop/6-1-Pom-cky-na-modelovanie/5-2-Kostice/5/102-Sada-kostic-modra-5-ks :dizzy_face:
5. dec 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli posledny pokus nahratia fotky teda :wink: . Aj ked je taka ista ako min. tyzden len logo je ine

5. dec 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aj ja som na ňu čakala :slight_smile: .krásna je..a ten poťah na nej to je syr?lebo sa chydtám niečo také vyskúšať,ešte som to nerobila :slight_smile:
a tie podložky rozvalkovacie...ktorá je taká univerzálnejšia,či je to jedno? :slight_smile:
5. dec 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: to koli mne ? ďakujeeeeem :wink: je krásna :slight_smile:
5. dec 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok