• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@elamaslakova ja by som ju ani nezvihla, zapriahla som manžela :sunglasses:
9. máj 2015 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už sa asi opakujem, ale to sa nedá nepovedať: náááááááááádherné čo tu pridávate. A tie ostré hrany asi nikdy nepochopím. Ja som sa pohrala so svadobnou.
9. máj 2015 o 21:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a este fotka
9. máj 2015 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
ja len tak poskromne :slight_smile: nahú aj v reze
9. máj 2015 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@adrika202 super torty a ten olaf to je nápad za stovku :wink: :wink: :wink:
9. máj 2015 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tie ksichtíky sú úžasné paráda :slight_smile:
9. máj 2015 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Velmi sa mi páčili tie fotky robené na tráve a kedže bol pekný čas tak ste ma inšpirovali krásne ste zase napiekli tak pridám aj ja moje
9. máj 2015 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@pppeeetttaaa Tie kvety máš nááááádhernééé
9. máj 2015 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stebota velmi pekne dakujem..zatial som ich este vela neurobila..ucim sa pomaly :D
9. máj 2015 o 21:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holciny pridavam sa k vasim tortusiakom svojimi, dve z nich som robila minuly vikend ostatne vculeky
9. máj 2015 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@mimusa94 no vidíš, jak jsi to nádherně udělala, vůbec není vidět, že bys měla nějaký problém :slight_smile: . No možná ten tác? :unamused:
10. máj 2015 o 06:47  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 všechny krásné. Neodolala jsem a uložila si tu "lúbime ta" :grinning: - úžasně sladěné i se stuhou na podnose. Ty potahuješ všechny podnosy? Vypadá to efektně, ale mě by děsila ta spotřeba potahovky :grinning: :grinning: a taky že se o tu váhu prodraží dort a pak se to nejspíš vyhodí. Ale opakuji, vypadá to skvěle a tyjsi moc šikovná :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2015 o 06:58  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubrt dakujem :slight_smile: no ano takmer všetky ,a čo sa týka spotreby potahovky a predraženia torty ,nie si prvá ktorá sa na to pýta tak som to odvazila a spočitala :grinning: :grinning: miniem na podložku necelych 9 dkg potahovky ,je to valkane na uplne tenučko ,podložky kupujem ked su velke balenia v ponuke takže ma vyjdu lacnejsie a stuhy u nas v galanterke za 0,17 za meter :slight_smile: takže všeho všudy ma jedna podložka vyjde 1,55 čo sice nie je malo ,ale ked vezmeme do uvahy baliaci papier ,celofan ,pasku a zhananie kartonu sme takmer na tom istom a efekt je neporovnatelny ...ano su lacnejsie tie zlate a strieborne podnosy ale mne osobne sa nepacia ,a toto mi vyhovuje aj z toho dovodu ze aj zdobenie na podložke uplne inak vynikne a mne odpada starost že aky papier dat na podlozku aby ladil s tortou :wink: :wink: :wink:
10. máj 2015 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mirinecka všetky krásne
10. máj 2015 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota dakujeeem :slight_smile:
10. máj 2015 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ta cokoladova je nenormáálna :slight_smile:
10. máj 2015 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 Ďakujem tak ešte nieje teplo tak sa dobre robilo s čokoládou. :slight_smile:
10. máj 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak pridávam aj ja svoje po "plodnom" týždni, u nás bolo PSP :wink: , tá posledná na PSP bola podľa obrázka z netu, ktorý mi poslali :sunglasses:
10. máj 2015 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
ahojte zienky, par mojich z tohto a minuleho tyzdna, nejak potrebujem dokopat tento maj a par dalsich objednavok co som pobrala a stacilo
10. máj 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@maya30 krása ako vždy :slight_smile: stačilo ? ideš si dať pauzu či nadobro seknuť s tortami ??? :astonished:
10. máj 2015 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 mam tam toho este dost naobjednavaneho ale neberiem uz nic dalsie, momentalne som nastavena tak, ze toto je konecna
10. máj 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
cafte baby... jedna vikendovka z rodinnej oslavy a kedze je uz po, idem si vylozit nohy a ocumovat vase dielka
10. máj 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@maya30 ale len tak pre radost budes este nejake robit, ci????
10. máj 2015 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pppeeetttaaa s bielou coko sa robi horsie... baxa na to, aby si ju neprehriala, lebo potom sa ti oddeli tuk a bude to potom narocne zaxranovat... vyskusaj si najprv jednu coko len tak roztopit a pohrat sa s nou aby si prisla na to ktore stadium ti na pracu vyhovuje... coko je super, ze ju mozes nexat vyxladnut a potom znova pouzit :wink:
10. máj 2015 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps naaaaaaaaadhera :dizzy_face:
10. máj 2015 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova ooo tie usta su dokonale
10. máj 2015 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ani sa nedivim, ze s tym chces skoncit..robis neskutocne mnozstva, a vsetko v neuveritelnej kvalite..musi ta to kazdy tyzden uplne vyšťavit :confounded: ..torty mas zase prekrasne :slight_smile: radost pozerat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. máj 2015 o 11:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Peknú nedeľu prajem cukráročky,a všetko dobré k sviatku matiek,hlavne veľa nápadov pri tortičkovaní.Ja
pridávam moje diela +300zákuskov na oslavu dńa matiek
10. máj 2015 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@maya30 nádhera ako vždy. Ja dúfam,že ked si viac oddýchneš tak budeš potom znova prispievať svojimi nádherami. Však by to bola škoda.
10. máj 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Víkendové tortičky. Moja prvá poschodová, stresy riadne, ale myslím, že sa celkom vydarila :grinning:
10. máj 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok