• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@pristela
@pipka zeny smejem sa velmo, lebo hocico som cakala ale toto by ma nenapadlo :grinning:
18. máj 2015 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nika1985 pocuj zena , uz ma stves, vzdy ked nejaky kolacik taky ten "nas" upecies daj jeden do mikrosacku s nalepkou aky to je+ jasne cena zan a daj zamrazit, ked ich bude veeeeeeela dojdem si po ne ,a le to myslim normal ze vazne :grinning:
18. máj 2015 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 to vies, niekto vo vztahu musi byt aj sofer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2015 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky pridavam mimo vikendovku na dnes , jedna z tych stastnych tort, ktore sa mi opakuju dokola :grinning: :grinning:
18. máj 2015 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@borcino Ahoj. Je to taká abeceda v lište, systém "klik-klak" :slight_smile: Prepáč, že až teraz odpisujem, ale boli sme mimo domu aj pc :slight_smile: http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/eshop/72-1-ABECEDY/0/5/542-Abeceda-Groovy-mala-s-vyhadzovakom Túto mám, veľkú aj malú :slight_smile:
18. máj 2015 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela prosim ta ako robis toho macka? Chcela by som take urobit malemu na jeden rok. Pride mi to najoriginalnejsia torta na prvy rocik :slight_smile:
Dakujeeem
18. máj 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela raz darmo...kto ta pozna najlepsie ako tvoja zena :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2015 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim kto by bol ochotný mi poradiť akú chladničku s mrazničkou volne stojacu takú čo môžem dať potiahnutú tortu do nej aj zákusky bez problémov a akú ruru elektrickú vstavanú na pečenie aj dvoch plechov naraz? dakujem vopred za ochotu
18. máj 2015 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky pekne prosim o radu mam poziadavku na tortu jedle kvety kde na slovensku sa daju kupit nemyslim tvarovane myslim take klasicke vypestovane v hline vid nieco podobne http://www.magazinzahrada.cz/rady-a-tipy/jedle-kvety-poutava-ozdoba-pokrmu-i-napoju.html v zahranici a restauraciach takych nobl nie je problem ale ci sa daju aj normalne niekde kupit mate skusenost pripadne poradte kde co a ako dakujem za kazdu radu.
18. máj 2015 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pppeeetttaaa no ten nápad nieje moj to si nevesta našla na nete a podľa toho jej to robila,ale poviem Ti že aj mne sa to páčilo.Netradičné,jednoduché ale výstižne
19. máj 2015 o 05:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Macko najkrajší na svete a ešte aj pre dievčatko paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. máj 2015 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá akcia na Marshmallow biely 300 g za 1,53 eur. Akcia platí do 31.05.2015 http://doven.sk/marshmallow-biely-300-g.-akcia-plati-do-31.05.2015/p746187 a Magic Decor 500 g za 16,90 eur. Akcia platí do 22.05.2015. http://doven.sk/magic-decor-500-g.-akcia-plati-do-22.05.2015/p998360
19. máj 2015 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvialetko ale ved jedla je aj obyycajna ruze/teda jasne lupene kvetu ruze/ , fialky, ibistek, fuksia , levandula a kopec dalsich volne dostupnich aj v obyc. kvetinarstvach aj doma na zahrade :wink:
19. máj 2015 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 prvy bol uplne cely z puncoviny, tieto dalsie uz robim telicka z puncoviny a v hlave maju polystyrenovu gulku, telo obmazem a potiahnem smartom, polystyren, len navlhcim vodou a obalim smartom, takto obalene dam este jednu vrstvu smartu , ktoru potom striham manikurovymi noznickami/ jasne ze cisto urcenymi na torty :grinning: :grinning: :grinning: /
19. máj 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela okrem ruze , chcela by sirotky nasla somhttp://www.sieberz.sk/termek/jedle-sirotky-tasty-flowers-3/
19. máj 2015 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvialetko sirotky su bezny kvietok , zalezi ale aj na kedy to chce ci budu, si zasad aj sama :wink: a je to kvietok jarny/teda aj jesenny/ takze vcul je v kurze
19. máj 2015 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela na september
19. máj 2015 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvialetko citaj vyssi som dopisala :sweat_smile:
19. máj 2015 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
? prosim kto by bol ochotný mi poradiť akú chladničku s mrazničkou volne stojacu takú čo môžem dať potiahnutú tortu do nej aj zákusky bez problémov a akú ruru elektrickú vstavanú na pečenie aj dvoch plechov naraz? dakujem vopred za ochotu
19. máj 2015 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mám robiť veľkú - obdlžnikovú :wink: tortu na MDD...nemáte nejaké námety?
19. máj 2015 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202
Ahoj ako robíš ten ľad ?
19. máj 2015 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to je potahovka??? Ty kokso, by som odprisahala, ze je to krem. Vyzera to fakt neskutocne. Vsak mi to ukazes v juni, dobra vila? Prinesiem si aj noznicky :wink:
Dakujem
19. máj 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 :grinning: :grinning: :grinning: veru len 24 hodinový a ruky len dve :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2015 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Prosím vás, robíte niektorá s hmotou TOP MODEL? Aká je v porovnaní so smartom? Ďakujem :slight_smile:
19. máj 2015 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, neviete niektora kde by som zohnala figurky(moze byt aj abstraktne) na tortu , ktora pojde na pples? mam na mysli nejaky tancujuci par...vsetko co som nasla tak boli len svadobne...dakovala
19. máj 2015 o 16:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 kym neuvidim neuverim :wink:
19. máj 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence, ktoré žijete a pečiete tortičky v Nemecku, ako sa tam u Vás pohybujú ceny za torty? dnes som sa dozvedela, že som veľmi drahá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vraj drahšia ako v Nemecku, tak chcem byť v obraze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2015 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Nooooo a ja sa chcem opýtať aká je to tá famoooozna vanilková plnka,mate tušenia? :grinning: :grinning: :grinning: takú chcú a inú nie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2015 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...som na pokraji zrutenia...korpusy dopecene a teraz som zistila, ze som zabudla dat Prasok do peciva...slak ma triafa :angry: :frowning2: :frowning2:

skusal to uz niekto, da sa to jest? ci idem piect nanovo?? :rolling_eyes:
19. máj 2015 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps si draha, si draha ako volvo...si drahaa ako neplatene volno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2015 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok